بررسی دوچرخه ورزشی Vision Fitness E3200 Upright

دوچرخه ورزشی Vision Fitness E3200 دارای صفحه نمایش LCD بزرگ با سیستم کنسول بصری است. صفحه نمایش با سیستم نور پس زمینه آبی ساخته شده است که اطلاعات دقیقی در مورد سرعت، وات، زمان، فاصله، ضربان قلب، مقاومت، METs، کالری، ضربان قلب ارائه می دهد. و RPM این دوچرخه ورزشی ایستاده دارای 20 برنامه است که شامل فواصل، دستی، کوهستان، چربی سوزی، وات و تصادفی است. دارای سنسور پالس دستی است و دارای گیرنده سنسور پالس داخلی است. هنگامی که مدام دستان خود را روی دسته‌های مجهز به سنسور پالس فشار می‌دهید، ضربان قلب شما را می‌خواند و وضعیت تمرینات قلبی شما را نشان می‌دهد. این ویژگی به شما کمک می کند تا سرعت تمرینات را حفظ کنید و از تمرین بیش از حد که منجر به سرگیجه می شود اجتناب کنید. این دوچرخه ورزشی دارای 22 برنامه است و با دسته و صندلی قابل تنظیم ساخته شده است. می‌توانید دسته‌ها را با موقعیت‌های چندگانه تنظیم کنید که مناسب نوع تمرین شما باشد. همچنین می توانید موقعیت صندلی را با سطوح مختلف متناسب با قد خود تنظیم کنید.

دوچرخه ورزشی Vision Fitness E3200 دارای برق اصلی است و با سیستم مقاومت مغناطیسی دائمی با موتور ECB-Plus ساخته شده است. این سیستم ترمز قدرت لازم و مقاومت صاف را برای تمرین شما برای سوزاندن کالری عالی فراهم می کند. دارای ساختار منحصر به فردی با هفت آهنربا ساخته شده در اطراف موتور است که در نزدیکی مرکز فلایویل 24 پوندی می چرخد ​​تا مقاومت بدون اصطکاک ایجاد کند. این دستگاه مجهز به تسمه بی‌صدا-گلاید Supersilent Poly-V است و با صندلی قائم محکم و راحت ساخته شده است.

می تواند تمرینات قلبی شدید را بدون تکان تحمل کند و این دوچرخه ورزشی عمودی دارای تکیه گاه بازوهای چند حالته برای موقعیت سواری راحت است. دارای پدال های خوش ساختی است که دارای قابلیت تعادل خودکار و تنظیم بند برای ایمنی کامل است.

این دوچرخه ورزشی دارای پایه محکم با ابعاد L 106 x W 59 x H 139 سانتی متر و دارای وزن ناخالص 104 پوند با وزن کاربر حدود 300 پوند است.

دارای گارانتی مادام العمر داخلی برای ترمز و قاب مغناطیسی است. همچنین دارای 3 سال گارانتی قطعات و لوازم الکترونیکی با یک سال کار.