بررسی رژیم غذایی لاغری 4 احمق – حتی تا زمانی که این مطلب را نخوانید به خرید 4 احمق از دست دادن چربی فکر نکنید!

آیا در تلاش برای کاهش وزن هستید؟ مطمئنم شما همه افرادی را در تلویزیون و مجلات دیده اید که وزن کم کرده اند و تعجب می کنید که چگونه در دنیا این کار را کردند. اما مراقب باشید، بسیاری از این افراد هرگز حتی از محصول کاهش وزنی که به ترویج آن کمک می کنند استفاده نکردند. آنها فقط برای نشان دادن تصاویر خود و حضور در تبلیغات اطلاعاتی شرکت کاهش وزن و تبلیغات مجلات پول می گیرند.

پس این کجا شما را رها می کند؟ خرج کردن پول زیادی برای کاهش وزن که کارایی آنها ثابت نشده است.

چه خروسی…

با این حال، اگر به دنبال یک سیستم کاهش وزن اثبات شده هستید که کارایی آن ثابت شده باشد، به راحتی قابل پیگیری باشد و در عین حال نتایج بهتری به همراه داشته باشد. سپس من به شدت توصیه می کنم نگاهی به کاهش چربی 4 احمق بیندازید!

بنابراین کاهش چربی 4 احمق چیست؟

کاهش چربی 4 احمق یکی از محبوب ترین رژیم های غذایی آنلاین است. این برنامه راه حل های ساده کاهش وزن را ارائه می دهد و بیان می کند که می توانید در یازده روز نه پوند وزن کم کنید. اکنون این یک ادعای بسیار بزرگ است. در حالی که من می دانم که نتایج متفاوت است، و اکثر بررسی های رژیم غذایی 4 احمق برای کاهش چربی نیز می گویند که می توانید در یازده روز نه پوند وزن کم کنید. در ماه اول توانستم به طور متوسط ​​هفته ای پنج و نیم پوند وزن کم کنم. در کتاب من این خیلی خوب است.

قبل از اینکه بیشتر از این پیش بروم، لطفاً به نام مورد توهین قرار ندهید. همه ما می دانیم که تو احمقی نیستی.

در طول سال ها این برنامه رژیم نام خود را از کاهش وزن 4 احمق به کاهش چربی 4 احمق تغییر داده است. با این حال، نام واقعی رژیم، رژیم غذایی اثبات کننده احمق است. در حالی که این نام ممکن است به اشتباه به شما برسد، اما آنها فقط سعی می کنند بگویند رژیم آنقدر آسان است که هرکسی از برنامه پیروی کند وزن کم می کند.

اگر فکر می کنید که باید صفحه به صفحه نکات خسته کننده رژیم غذایی را بخوانید، در شوک خواهید بود. کتاب دستی رژیم غذایی 4 احمق از دست دادن چربی به طرز دلپذیری تنها چهل و پنج صفحه است و از ابتدا تا انتها به سادگی خوانده می شود. این راهنما به شما گام به گام همه چیزهایی را که برای کاهش وزن باید انجام دهید، به علاوه همه چیز از تعداد وعده های غذایی در روز گرفته تا بهترین و بدترین غذاها در حین رژیم را به شما آموزش می دهد.

بنابراین برنامه کاهش چربی 4 احمق چه نوع رژیمی است؟

خلاصه و شیرین این برنامه واقعا دسته بندی ثابتی ندارد. این واقعا یک رژیم کم چرب، پرچرب یا پر کربوهیدرات نیست. در عوض این رژیم هورمون های چربی سوز را دستکاری می کند و از تغییر کالری استفاده می کند که متابولیسم شما را افزایش می دهد و بدن شما را مجبور به کاهش وزن می کند.

یکی از چیزهای عالی در مورد این رژیم این است که می توانید تمام غذاهایی را که دوست دارید بخورید با تولید کننده رژیم غذایی آنلاین 4 احمق برای کاهش چربی انتخاب کنید. به سادگی غذاهایی را که دوست دارید وارد کنید و مولد رژیم برنامه ای برای یازده روز آینده به شما ارائه می دهد. پس از آن می توانید روزهای بعدی را تعطیل کنید و هر چه دوست دارید بخورید. فقط به یاد داشته باشید که در طول روز به خوردن وعده های غذایی با وعده های کوچکتر ادامه دهید و درست قبل از سیر شدن غذا را متوقف کنید. این بسیار مهم است، هرگز تا زمانی که سیر نشده اید غذا نخورید. اگر این کار را انجام دهید مدت زمان بیشتری طول می کشد تا متابولیسم شما چربی را بسوزاند. شما می توانید هر چقدر که می خواهید بخورید، اما تا زمانی که سیر نشوید هرگز.

در این بررسی رژیم لاغری 4 احمق، من می خواهم برخی از چیزهایی را که در کتابچه راهنمای رژیم غذایی پیدا خواهید کرد، به اشتراک بگذارم.

این راهنما از یک رویکرد متفاوت برای کربوهیدرات ها و پروتئین ها استفاده می کند و سپس از تولید کننده رژیم آنلاین استفاده می کند. بنابراین شما واقعا نیازی به استفاده از ژنراتور رژیم غذایی ندارید. تقریباً مثل این است که دو برنامه کاهش وزن در یک برنامه داشته باشید. شما می توانید یکی یا دیگری یا حتی هر دو را که من توصیه می کنم دنبال کنید.

در این راهنما باید به ده قانون اصلی کاهش وزن توجه ویژه ای داشته باشید. که در مورد دستکاری کالری ها، میزان صحیح وعده های غذایی برای خوردن و زمان خوردن آنها، آماده سازی وعده های غذایی، چرخش غذاهایی که می خورید، نحوه خوردن وعده های غذایی خود، دانستن زمان توقف، حقیقت در مورد نوشیدنی ها، آب، ورزش و حقیقت در مورد غذاهای بدون چربی علاوه بر این، دراز و نشست، ورزش های شدید، نوشیدن الکل و مجموعه ای از نکات مهم دیگر را که حتما باید بررسی کنید، یاد خواهید گرفت.

یکی دیگر از مؤلفه‌های مهم که می‌خواهم در این بررسی رژیم لاغری 4 احمق درباره آن بیشتر بحث کنم، تولیدکننده رژیم آنلاین است. با مولد رژیم آنلاین از شما خواسته می شود که هفت تا پانزده غذا را از دو لیست جداگانه، حداکثر برای سی غذا انتخاب کنید.

با این ابزار کوچک ساده، غذاهایی را که در رژیم غذایی انتخاب کرده اید می گیرد و تمام وعده های غذایی شما را برای یازده روز آینده برنامه ریزی می کند. در حالی که برای رویه کردن محدودیت هایی وجود دارد، می توانید غذا را به هر شکلی که دوست دارید بپزید. تهیه این غذاها ساده است و تمام روز برای تهیه آن وقت لازم نیست.

مولد رژیم آنلاین نیز در دو نسخه، نسخه گیاهی و معمولی عرضه می شود. این غذاها از آن دسته نیستند که شما را مجبور به دویدن در شهر به دنبال ابزارهای تخصصی کند، این غذاها را می توانید در هر فروشگاه مواد غذایی پیدا کنید.

رژیم لاغری سریع