بررسی های مسدود کننده کربوهیدرات – آیا مسدود کننده های کربوهیدرات واقعا کار می کنند؟

در سرتاسر اینترنت، تعداد قابل توجهی از بررسی‌های مسدودکننده کربوهیدرات را خواهید یافت. همه این بازخوردها در مورد قرص‌های مسدودکننده کربوهیدرات اساساً چیز جدیدی برای گفتن ندارند، بنابراین ما این آزادی را انجام دادیم که همه چیزهایی را که باید در مورد مسدودکننده‌های کربوهیدرات دانست، جمع‌آوری کنیم.

مسدود کننده های کربوهیدرات در واقع یک محصول کاهش وزن جدید هستند که با جلوگیری از تجمع چربی ها باعث کاهش وزن می شوند. برای کسانی که در کاهش وزن جدی هستند اما نمی توانند هوس های محبوب خود را متوقف کنند، بهترین خواهد بود. آنها با خنثی کردن عملکرد آنزیم آلفا آمیلاز که کربوهیدرات ها را به ساکارز تبدیل می کند، به خوبی عمل می کنند. با این انسداد، قند کمتری در واقع جذب جریان خون می شود و بسیار کمتر در تمام سلول ها توزیع می شود. بنابراین، بسیاری از کابوهیدرات‌هایی که مصرف می‌کنید نیازی به سوزاندن یا تبدیل شدن به رسوبات چربی برای استفاده در آینده ندارند – از این رو، افزایش وزن مشکلی ایجاد نمی‌کند. کربوهیدرات ها به سادگی در بدن شما با کالری کمتری عبور می کنند.

مسدود کننده های کربوهیدرات مانند دیترین در کاهش جذب کربوهیدرات ها تا بیش از 66 درصد موثر هستند که معادل 1125 کالری موثر کمتر برای هر قرصی است که مصرف می کنید. این اعداد بسیار عالی هستند، به خصوص به این دلیل که قرص های کاهش وزن کاملا طبیعی هستند. دلیل عملکرد بلوک کننده های کربوهیدرات، ترکیب خاصی است که با نام تجاری فاز 2 شناخته می شود که می تواند از لوبیا سفید خالص استخراج شود. بلوک کننده های کربوهیدرات نیز بر پایه محرک ها نیستند، به طوری که آنها عاری از عوارض جانبی منفی هستند.

درست مانند تمام مکمل های کاهش وزن، میزان اثربخشی مسدود کننده های کربوهیدرات از فردی به فرد دیگر متفاوت است. نباید امید بی دلیل به نتایج یک شبه داشته باشید. حقیقتش ممکن است زمان ببرد تا نتایج دیده شود. مسدود کننده های کربوهیدرات به طبیعت پیشگیرانه تمایل دارند. خبر خوب این است که مسدود کننده های کربوهیدرات جای خود را به کاهش وزن و چربی طولانی تر، دائمی تر و موثرتر می دهند.

برخی از بررسی‌های مسدودکننده کربوهیدرات استدلال می‌کنند که قرص‌های مسدودکننده کربوهیدرات اصلاً کار نمی‌کنند. برای این کار دو احتمال می تواند وجود داشته باشد. آنها ممکن است یکی از مکمل‌های مسدودکننده کربوهیدرات فاز 2 ارزان و رقیق شده را دریافت کرده باشند، یا یک سبک زندگی سالم و ایده‌آل داشته باشند.

باید توجه داشته باشید که امروزه مارک های بسیاری از مسدود کننده های کربوهیدرات وجود دارد، اما اکثر آنها حاوی فاز 2 در خالص ترین شکل آن نیستند. برای نتایج عالی، فقط به سراغ مکمل های قابل اعتمادی مانند مسدود کننده کربوهیدرات رژیمی بروید. با این حال، بسیاری از افراد دیگر قرص‌های مسدودکننده کربوهیدرات مصرف می‌کنند و این تصور نادرست را دارند که تا زمانی که یک قرص مصرف می‌کنند، آزادند که پرخوری کنند. به یاد داشته باشید که مسدود کننده های کربوهیدرات فقط مقدار مشخصی را مسدود می کنند و بقیه مواردی که مصرف می کنید وارد جریان خون شما می شود و روند معمول را طی می کند.

مکمل بلوکر کربوهیدرات ثابت می کند که یک قرص بسیار موثر برای کاهش وزن است. با این حال، بهترین نتایج را تنها زمانی می توان به دست آورد که با ورزش، رژیم غذایی سالم و سبک زندگی ایده آل همراه شود.