بررسی کوره چربی سوز – آیا واقعا به کاهش وزن 26 پوند در 7 هفته کمک می کند؟

راب پولوس ادعای بزرگی را مطرح کرد که هر کسی می‌تواند با برنامه کوره چربی سوزی خود در عرض 7 هفته 26 پوند وزن کم کند. آیا واقعا امکان پذیر است؟ مدت ها بود که راب و همسرش به دلیل چربی اضافی تحقیر شده بودند. آنها همه چیز را از رژیم های کم کربوهیدرات گرفته تا ایروبیک، کاردیو، برنامه های رژیم غذایی، کمربند برقی و غیره امتحان کردند اما هیچ کدام جواب نداد. پس از صرف نزدیک به 23000 دلار برای برنامه های کاهش وزن، آنها با این سیستم شگفت انگیز روبرو شدند. این سیستم به راب و همسرش کمک کرد که در مجموع بیش از 101 پوند چربی از دست بدهند.

درباره برنامه کاهش وزن کوره چربی سوز

· بدون رژیم های محدود کننده: آنها غذاهای خوشمزه و مقوی را در مقادیر زیاد می خورند که بسیار مغذی تر هستند و رضایت بیشتری را ایجاد می کنند.

· بدون نیاز به تمرینات هوازی، گرم کردن یا کشش: این یک روش جدید و اثبات شده برای حدود 15 دقیقه، فقط 2 تا 3 روز در هفته است.

· این برنامه ای است که در واقع می توانید برای همیشه به آن پایبند باشید.

· قیمت برنامه بسیار کمتر از مبلغی است که برای یک جلسه به یک مربی و متخصص تغذیه پرداخت می کنید.

در برنامه کوره چربی سوزی چه چیزی آشکار می شود؟

· ورزش: این شامل بیست و دو مورد از سریعترین تمرینات چربی سوزی، مجسمه سازی بدن و چرخاندن سر است. دستورالعمل ها و عکس های گام به گام آسان و قابل درک را دریافت خواهید کرد که تمام تمرین ها را توضیح می دهد. فقط باید 45 دقیقه در هفته را به این تمرینات اختصاص دهید.

· تغذیه: این حقایقی را در مورد آنچه باید بخورید تا از دست دادن چربی به حداکثر برسد و چرا رژیم های غذایی توصیه نمی شود را نشان می دهد.

· کلید آن بسته 6 تایی که همیشه آن را تحسین کرده اید.

· مکمل های جادویی مورد استفاده روزانه: این دو ماده شناخته شده اما اغلب نادیده گرفته شده را نشان می دهد که می توانید روزانه از آنها برای سوزاندن چربی و انرژی بی حد و حصر استفاده کنید.

نتیجه

شما هیچ سیستم دیگری را پیدا نمی کنید که به اندازه کوره چربی سوزی ساده، سریع و ایمن باشد. در حالی که باورش سخت است، ثابت شده است که این برنامه واقعاً کار می کند

60 روز ضمانت بازگشت وجه: راب نمی توانست بیشتر از این به برنامه خود اطمینان داشته باشد زیرا او 60 روز کامل به شما فرصت می دهد تا برنامه را اجرا کنید و وزن کم کنید. اگر راضی نیستید یا برنامه برای شما کار نمی کند (که بسیار بعید است)، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. پس امروز آن را بدون خطر امتحان کنید.

رژیم لاغری سریع