بررسی Body Bot – آیا ربات BodyBot یک نرم افزار بیش از حد تبلیغاتی است؟

اگر در حال گشت و گذار در اینترنت برای اطلاعات کاهش چربی و تناسب اندام بوده اید، ممکن است با نرم افزاری به نام Body Bot مواجه شده باشید که توسط متخصص تناسب اندام رایان لی ساخته شده است. ظاهراً این یک برنامه آنلاین است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از ویدیوهای تمرینی که رایان توصیه می‌کند، برنامه‌های تمرینی سفارشی خود را بسازید.

1. چرا فکر کردم Body Bot ممکن است کلاهبرداری باشد

باید بگویم که من از اولین باری که از این برنامه مطلع شدم بسیار شکاکانه به آن نگاه کردم. من در مورد اینکه آیا تمرینات 4 دقیقه ای اصلاً مفید خواهند بود یا نه و اینکه آیا این فقط یک ابزار بازاریابی دیگر برای کسب درآمد از طاقچه کاهش چربی است یا نه، تردیدهای زیادی داشتم. از آنجایی که مشغله زیادی داشتم و به سختی چربی های شکمم را از دست می دادم، در نهایت تصمیم گرفتم این نرم افزار را امتحان کنم.

2. Body Bot دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟

این یک رابط آنلاین است که به شما امکان می دهد تمرینات 4 دقیقه ای را به سرعت ایجاد کنید، هر کدام بر اساس نیازهای خود. تمرین شما به 8 بخش 20 ثانیه ای تقسیم می شود، در حالی که زمان باقی مانده به طور مساوی بین هر تمرین برای استراحت تقسیم می شود.

مزیت این برنامه این است که شما تمام تمریناتی را که رایان به آن ها مشهور است، دریافت می کنید، این تمرینات کوتاه و فشرده او هستند که به همین دلیل در مجلات سلامت مردان قرار گرفته است. با نمایش ویدیوهای گام به گام، هیچ مشکلی با درک نحوه انجام تمریناتم ندارم.

3. تجربه من با ربات بدن

به طور کلی، استفاده از Body Bot بسیار آسان است و تمرینات در سوزاندن چربی های معده من بسیار انفجاری و موثر بوده است. با استفاده از این نرم افزار متوجه خواهید شد که به دلیل مشغله کاری یا هر دلیل دیگری دیگر بهانه ای برای ورزش نکردن نخواهید داشت.

رژیم لاغری سریع