بررسی Xowii – Xowii چیست؟ – محصولات و جبران خسارت

افراد بیشتری در مورد Xowii.com سوال می پرسند؟ Xowii چیست، آیا این یک کسب و کار کلاهبرداری است یا قانونی، محصولات Xowii چیست؟ ما در سال 2010 به بررسی این شرکت جدید خواهیم پرداخت و به این سوالات برای شما پاسخ خواهیم داد.

Xowii.com چیست؟

Xowii یک شرکت mlm جدید است که در سال 2010 ظهور کرد. این شرکت تصمیم گرفت به موج سایر شرکت ها در فروش مکمل های بهداشتی و تغذیه بپیوندد. بازار سلامت و تغذیه یک صنعت رو به رشد میلیارد دلاری است که با افزایش سن کودکان به رشد خود ادامه خواهد داد، بنابراین چه کسی می تواند آنها را به خاطر پرش از این بازار سرزنش کند.

محصولات Xowii

محصولات حمل شده در این زمان Xowii Energy، Thin و Ultimate هستند. نوشیدنی انرژی زا یک نوشیدنی سلامتی است که با انواع توت های سنتی مانند آکای، آرونیا، سنجد، انگور کنکورد و میوه قهوه نه چندان سنتی KonaRed پر شده است. این نوشیدنی بیشتر بر تامین انرژی از طریق آب میوه‌ها و ویتامین‌های سالم متمرکز است تا اینکه آن را پر از کافئین کند.

تین نوشیدنی است که تمرکز بیشتری روی کاهش وزن دارد. ترکیباتی مانند یربا میت (محرکی که متابولیسم را افزایش می دهد)، چا د بوگر (کاهنده اشتها)، ال-کارنیتین (آمینو که به سلول های میتوکندری کمک می کند چربی برای تامین انرژی بسوزانند)، ال-تیروزین (آمینو که به افزایش متابولیسم و ​​انرژی ذهنی کمک می کند) و میوه قهوه KonaRed مورد علاقه Xowii که سرشار از آنتی اکسیدان است.

محصول شاخص Xowii ‘نهایی’ است. این نوشیدنی محصولی بهداشتی است که تمام مواد مغذی اولیه مورد نیاز بدن را به صورت روزانه مانند ویتامین ها، مواد معدنی و غنی شده با آنتی اکسیدان ها تامین می کند.

نحوه پرداخت Xowii

طرح جبرانی Xowii یک ساختار بازاریابی سنتی mlm/network است. این یکی از برنامه های کامپی بهتر است زیرا از روش باینری استفاده می کند که معمولاً برای افراد عادی بهتر عمل می کند.

همانطور که افراد بیشتری را جذب می کنید که محصولات Xowii را نیز می فروشند، از طرف ضعیف تر سازمان فروش خود جبران می کنید. به عنوان مثال، شما دو طرف سازمان خود را دارید. فرض کنید سمت چپ شما 5000 امتیاز (که به آن امتیاز CV گفته می شود) و سمت راست شما 3200 امتیاز ایجاد کرده است. راه های دیگری برای دریافت حقوق وجود دارد، اما درآمد اصلی شما از ایجاد امتیاز CV در سازمان شما از طریق استخدام و فروش محصول به مصرف کننده نهایی حاصل می شود.

نتیجه… آیا Xowii برای من مناسب است؟

اول از همه، مانند بسیاری از کسب و کارهای mlm دیگر، Xowii کلاهبرداری نیست. Xowii.com محصولات مکمل سلامتی با کیفیت تکراری خود را ارائه می دهد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید آیا برای شما مناسب است یا خیر، باید چند سوال بپرسید:

  • “آیا می‌خواهم مکمل سلامت دیگری را در بازار از قبل اشباع شده مکمل‌های سلامتی در آنجا بفروشم؟”
  • “آیا می خواهم به طور مداوم از خانواده و دوستانم بخواهم محصولات من را بخرند و به فرصت های تجاری من نگاه کنند؟”
  • “آیا می بینم که از مردم می خواهم برای فروش و تبلیغ محصولات و تجارت من به جلسات هتل، وبینارها و نمایشگاه های محصولات خانگی بیایند؟”
  • “با نرخ شکست بیش از 90% در صنعت بازاریابی شبکه ای/MLM، برای موفقیت چه کاری متفاوت انجام دهم؟”
  • آیا راهی برای تولید سرنخ های جدید دارم که واقعاً به محصول من علاقه مند هستند، چه تبلیغات سنتی یا یک کمپین آنلاین؟