برنامه به اشتراک گذاری روروک مخصوص بچه ها اولین انتظار را در برانکس می زند


اولین برنامه به اشتراک گذاری اسکوتر برقی نیویورک سه شنبه در برانکس اجرا شد و به ساکنان شهر اولین نگاهی به دو چرخ اجاره ای که در سال های اخیر محبوبیت و جنجال برانگیز شده اند ، داد.

حدود 3000 اسکوتر در یک شب در پیاده روهای برانکس شرقی ظاهر شدند ، به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی محدود تابستان گذشته توسط شهرداری. پس از یک سال ، اگر همه چیز خوب پیش برود ، وسایل نقلیه به سمت جنوب گسترش می یابند و به محله هایی مانند Throggs Neck و Soundview می رسند ، قبل از اینکه به طور بالقوه در شهر گسترش یابند.

طرفداران اسکوتر می گویند که آنها یک گزینه سفر ارزان قیمت و با دسترسی آسان در منطقه ای از شهر که توسط وسایل حمل و نقل عمومی نادیده گرفته می شود و از Citi Bike متوقف شده است ، ارائه می دهند. سواران می توانند از یک برنامه برای بازکردن اسکوتر و سپس پرداخت هزینه در دقیقه استفاده کنند و اکثر سفرها کمتر از 5 دلار انتظار دارند.

به گفته مقامات ، هر مرحله از خلبان یک سال طول خواهد کشید

به گفته مقامات ، هر مرحله از خلبان یک سال طول خواهد کشید

فلش

به گفته مقامات ، هر مرحله از خلبان یک سال طول خواهد کشید

از طریق DOT

در میان بسیاری از Bronxites ، اولین برداشت از اسکوترها ، که شامل دو مدل Bird و Lime ، و همچنین یک گزینه صندلی Veo است ، تا حد زیادی مثبت بود.

خوزه مونگه ، 63 ساله ساکن در NYCHA Houses در Pelham Parkway می گوید: “بسیاری از مردم پول ندارند تاکسی بگیرند اینجا و آنجا ، و این بسیار ارزان است.” علاوه بر این ، با این همه ترافیک ، من فکر می کنم این عالی است. “

در یک تجمع در نزدیکی پارک برونکس ، اولین سوارکاران با پرسش “آیا می توانم این را به ساحل اورچارد ببرم؟” (Si) ؛ “آیا به کلاه ایمنی احتیاج دارم؟” (نه) “آیا افراد زیر سن می توانند سوار شوند؟” (از نظر قانونی ، گرچه به نظر می رسید که این قانون نادیده گرفته شده است).

اما در حالی که بسیاری اسکوترهای جدید را پذیرفته اند ، مسیر موفقیت آنها در نیویورک هنوز پر است. طرفداران حمل و نقل بارها اشاره کرده اند که برانکس شرقی نرخ تصادف بالایی دارد و عملاً هیچ خط دوچرخه ای محافظت شده ندارد. مناطقی که دارای زیرساخت های سازگار با دوچرخه هستند ، مانند خیابان Mosholu-Pelham ، در حال حاضر اسکوتر و دوچرخه های الکترونیکی را ممنوع کرده اند.

هیچ اسکوتر موتوری یا برقی ، اسکوتر یا ATV وجود ندارد

یک علامت راهنمایی و رانندگی که به تازگی در خیابان سبز موشلوپلهام ظاهر شده است

فلش

یک علامت راهنمایی و رانندگی که اخیراً در خیابان سبز موشلو-پلهام ظاهر شده است

(مایکل کیس)

کوین دالویا ، 58 ساله ساکن گردن تروگس و حامی اسکوترها ، اظهار امیدواری کرد که این نمایش برنزهای شرقی مرکزی را در خودرو به سمت تفکر جدیدی در مورد فضای خیابان سوق دهد.

دالویا گفت: “در انجمن انجمن 11 ، کلمه moto مانند یک کلمه لعنتی است.” “اما افرادی که از آن استفاده می کنند ، حامی خطوط دوچرخه سواری و راهی امن تر برای رفت و آمد در شرق برونکس خواهند شد. و این هیجان انگیز است.”

تحقیقات نشان می دهد که راندن اسکوتر برقی خطرناکتر از دوچرخه نیست. اما برخی از ساکنان ابراز نگرانی کرده اند که وسایل نقلیه تهدید جدیدی برای عابران پیاده در محله باشد.

روکسان دلگادو ، بنیانگذار Friends of Pelham Parkway می گوید: “ما با دوچرخه های الکترونیکی ، دوچرخه های خاکی ، وسایل نقلیه تمام زمین و در حال حاضر اسکوتر غرق شده ایم.” این گروه در آخر هفته اعتراض خود را علیه این برنامه برپا کردند و از ساکنان خواستند که اسکوترها را تحریم کنند. دلگادو افزود: “ما یک آزمایش اجتماعی نیستیم.”

شهردار بیل دی بلازیو ، که سالها بر سرکوب NYPD بر دوچرخه های الکترونیکی که عمدتا توسط کارگران تحویل کار می شد نظارت می کرد ، با اسکوترها با شک و تردید مشابه برخورد کرد. این امر در آغاز همه گیری تغییر کرد ، زیرا دوچرخه سواران مهاجر نقش اساسی در تغذیه شهر ایفا کردند. در آوریل سال گذشته ، دولت دوچرخه های برقی و اسکوترها را قانونی کرد و شورای شهر چند ماه بعد درخواست یک سوار کرد.

راه راه دوچرخه در جاده سفید دشت

راه راه دوچرخه در جاده دشتهای سفید

فلش

راه راه دوچرخه در جاده سفید دشت

جیک اوفنهارتز / گوتامیست

به گفته مقامات ، تصویب دیرهنگام نیویورک همچنین به شهر زمان داد تا بهترین شیوه ها را ارزیابی کند. بر اساس برنامه آزمایشی ، خلبانان ملزم به آزمایش ایمنی درون برنامه ای می شوند و از “حالت مبتدی” که سرعت وسایل نقلیه را در سه سفر اول تا 10 مایل در ساعت محدود می کند ، پیروی می کنند. سپس ، آنها می توانند تا 15 مایل در ساعت حرکت کنند.

در حالی که روروک مخصوص بچه ها تقریباً در هر پیاده رو پارک می شود ، این شهر همچنین در حال آزمایش استفاده از “راه راه” های مشخص در تلاش برای کاهش آشفتگی است. اما نیویورک اقدامات شهرهایی مانند پاریس را که نیاز به پارک اسکوتر در خیابان دارد ، متوقف کرده است. یک مقام حمل و نقل اذعان کرد که پارکینگ در خیابان ترجیح داده می شود ، اما خاطرنشان کرد که گروه های تجاری و اجتماعی نمی خواهند جای پارک را واگذار کنند.

اینکه اسکوترها در سطح شهر به کار گرفته شوند تا حد زیادی به موفقیت سال آینده و همچنین روندهای دولت بعدی بستگی دارد. در حالی که د بلاسیو وسایل نقلیه را مسخره می کرد ، مدافعان خاطرنشان می کنند که اریک آدامز ، برنده انتخابات مقدماتی دموکرات ها در انتخابات عمومی نوامبر ، مدافع محکم روشهای جایگزین حمل و نقل

فیل جونز ، مدیر ارشد روابط دولتی لیم گفت: “او یک خلبان طولانی است ، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که به شهر هر فرصتی را می دهیم تا بداند ما چه کار می کنیم.” “و چه کسی می داند ، شاید شاهد افزایش سرعت آنها باشیم. این بستگی به شهردار بعدی دارد. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *