برنامه روز دوم کشتی آزاد قهرمانی جهان اعلام شد / 2 مدال طلا در انتظار آمریکا و ایران است


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین روز از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان روز جمعه برگزار می شود که کشتی گیران کشورمان در مرحله مقدماتی 3 وزن دوم به روی تشک می روند. جدای از این حسن یزدانی و محمد نخودی در فینال و امیرحسین زارع در رده بندی به مصاف حریفان خود می روند.

برنامه پر شده روز دومین به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 31 مرد حضور دارند، علی رضا سرلیک در دور اول به مصاف وان هوژو از چین می رود و در صورت پیروزی مقابل این کشتی گیر در دور دوم، با علی عباس رضازاده از آذربایجان روبرو می شود. برنده. و سونگ وون کیم از کره جنوبی می رود.

در دسته 74 کیلوگرم 34 نفر، یونس امامی پس از توقف دور اول به مصاف انریکه پرز کاستلنوس از گواتمالا می رود. آندروسی از استونی رفت.

در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 5 بر 4 از سد واسیل میخایلوف از اوکراین گذشت و راهی فینال شد. وی در این دیدار به مصاف جردن باروز قهرمان آمریکایی المپیک و جهان می رود.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی با شکست بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از اسلواکی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر به فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی به مصاف دیوید تیلور قهرمان آمریکایی المپیک و جهان خواهد رفت.

در وزن 92 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند، کامران قاسم پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف عدلان ویشخانف از فرانسه می رود.

زارع در وزن 125 کیلوگرم در دیدار نیمه نهایی طاها اکگول قهرمان جهان و المپیک از ترکیه را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت. حریف او در این دیدار برنده مبارزه دنیل لیگتی از مجارستان و کانادایی است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.