برنامه غذایی EODD

رژیم غذایی EODD – آیا کار می کند؟

رژیم EODD امروزه یکی از محبوب ترین برنامه های رژیم غذایی آنلاین است و به هزاران نفر در سراسر جهان کمک کرده است تا وزن خود را با موفقیت کاهش دهند. این رژیم به شما امکان می‌دهد 4 وعده در روز بخورید، به این معنی که در هنگام پیروی از این برنامه غذایی نیز نگران گرسنگی نخواهید بود.

به شما کمک می کند تا متابولیسم خود را به روشی طبیعی افزایش دهید.

رژیم غذایی EODD بر افزایش متابولیسم چربی سوزی بدن شما به روشی طبیعی تمرکز دارد. یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش متابولیسم، خوردن انواع مواد غذایی مناسب با الگوهای مناسب یا چرخه کالری مصرفی است. وقتی دائماً کالری‌هایتان را به این شکل تغییر می‌دهید، متابولیسم بدنتان همیشه «حدس‌آمیز» نگه داشته می‌شود، که باعث می‌شود هرگز سرعت آن برای انطباق با یک رژیم غذایی محدودکننده کالری کاهش نیابد. به این ترتیب وزن نیز می‌تواند به پایین آمدن ادامه دهد.

غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و همچنان وزن کم کنید.

یکی دیگر از مزایای رژیم EODD این است که به شما امکان می دهد از غذاهای مورد علاقه خود (در حد اعتدال) لذت ببرید و در عین حال چربی بسوزانید. رژیم غذایی به روزهای سوختگی و روزهای تغذیه تقسیم می شود.

روزهای سوختگی: در این روزها می توانید غذاهایی بخورید که کالری کمی دارند، مانند گوشت بدون چربی، میوه ها و سبزیجات.

روزهای تغذیه: با این حال، در روزهای تغذیه، در عوض می توانید از انواع غذاهای مورد علاقه خود (در حد اعتدال)، مانند پیتزا، همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، دسر و موارد مشابه لذت ببرید و همچنان چربی بسوزانید.

تغییر مداوم در کالری دریافتی از کند شدن متابولیسم شما جلوگیری می کند و همچنین تضمین می کند که تا پایان هفته کالری کمتری از آنچه نیاز دارید دریافت خواهید کرد که به چربی سوزی و کاهش وزن کمک می کند.

از 4 وعده غذایی در روز لذت ببرید.

رژیم EODD به شما این امکان را می دهد که از 4 وعده غذایی در روز لذت ببرید، به این معنی که در هنگام پیروی از این برنامه غذایی نگران گرسنگی نخواهید بود. یک روز معمولی در رژیم غذایی شامل صبحانه، ناهار، شام و یک میان وعده عصر است.

در 21 روز تا 21 پوند وزن کم کنید.

این رژیم همچنین با تعدادی پاداش همراه است، به عنوان مثال طرح کاهش چربی رادیکال که به شما کمک می کند تا 21 پوند در 21 روز کم کنید. بنابراین اگر به دنبال رژیمی هستید که پیروی از آن آسان باشد، به شما انرژی زیادی بدهد و به شما امکان کاهش وزن سریع بدهد، رژیم غذایی هر روز دیگر را امتحان کنید!