Tandem Mobi یک پمپ انسولین با لوله کوتاه و طراحی پچ استدر پینترست به اشتراک بگذارید
تصویر از طریق مراقبت از دیابت پشت سر هم

در سال‌های آینده، Tandem Diabetes Care برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای معرفی نسخه بعدی پمپ انسولین لوله‌دار t:slim، مجموعه‌ای از سه دستگاه کوچک‌تر برای کاهش و در نهایت حذف کامل لوله‌ها و ویژگی‌هایی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا پمپ انسولین خود را به طور کامل کنترل کنند. حتی انسولین بولوس را با گوشی های هوشمند خود ارائه می دهند.

این شرکت مستقر در سن دیگو، کالیفرنیا، همه اینها را در اولین روز تحقیق و توسعه خود در 6 دسامبر 2021 فاش کرد و برنامه خط لوله 5 ساله خود را برای فناوری جدید ترسیم کرد.

در حالی که با توجه به اولویت‌های سازمانی و فرآیند بررسی سازمان غذا و دارو (FDA)، جدول‌های زمانی medtech اغلب از بین می‌روند، Tandem انتظار دارد که بتواند بیشتر – اگر نه همه – این محصولات جدید را در مقیاسی متحرک بین سال‌های 2022 و 2027 توسعه و عرضه کند. .

جان شریدان، مدیرعامل Tandem گفت: “به عنوان یک شرکت مراقبت از دیابت، ما متوجه هستیم که راه حل یکسانی برای مدیریت این وضعیت پیچیده وجود ندارد.” “”مثبت متفاوت” مجموع برند ما است… همانطور که به آینده استراتژی سخت افزاری خود نگاه می کنیم، از ارائه یک پلت فرم واحد دور می شویم و بر انتخاب تاکید خواهیم کرد.”

این احتمال وجود دارد که با راه اندازی این دستگاه های جدید و گزینه های داده تلفن همراه، با محصولات موجود Tandem از جمله الگوریتم های Basal-IQ و Control-IQ سازگار باشند و به ادغام با آخرین سیستم نظارت مداوم قند Dexcom ادامه دهند.

در اینجا نگاهی به محصولات جدید در حال توسعه داریم:

دوز انسولین گوشی هوشمند و کنترل دستگاه

بخش‌هایی از طرح فناوری Tandem در حال حاضر در حال انجام است و اولین مرحله کلیدی از قبل به FDA ارسال شده است.

دو بخش در خط لوله داده تلفن همراه آنها وجود دارد:

بولوس با تلفن. Tandem در اواخر سال 2020 از رگولاتورها خواست تا بولوسینگ تلفن همراه خود را با عملکرد برنامه تلفن تأیید کنند، که به مشتریان Tandem اجازه می‌دهد تا از برنامه‌های تلفن هوشمند آیفون یا اندروید خود برای دوز انسولین بدون نیاز به خارج کردن خود پمپ استفاده کنند. این شرکت امیدوار بود در سال 2021 تأیید و راه اندازی شود، اما تأخیرهای مربوط به همه گیری COVID-19 باعث عقب ماندگی FDA شده است، بنابراین بررسی بیش از حد انتظار طول می کشد.

کنترل کامل دستگاه توسط تلفن. این اتفاق می افتد و فراتر از مصرف انسولین از راه دور است. این امکان را برای سایر ویژگی‌ها فراهم می‌کند که شامل تغییر نرخ‌های انسولین پایه (پس‌زمینه)، روشن یا خاموش کردن هشدارها و آلارم‌ها، تعلیق و از سرگیری تحویل انسولین و موارد بیشتر به طور مستقیم از تلفن شما می‌شود. این شرکت هنوز جدول زمانی مشخصی برای ارائه این موضوع به رگولاتورها اعلام نکرده است.

Tandem بر این باور است که مجوز FDA برای عملکرد بولوسینگ موبایل می تواند «هر روز در حال حاضر» به دست بیاید و در حال برنامه ریزی برای راه اندازی اوایل سال 2022 است. هنوز هیچ سخن رسمی در مورد اینکه آیا پمپ‌کننده‌های Tandem موجود نیاز به آپدیت یا دانلود یک برنامه موبایل کاملاً جدید برای دستگاه‌های iOS یا Android خود دارند تا این قابلیت جدید را داشته باشند، وجود ندارد. این جزئیات کلیدی پس از مشخص شدن الزامات FDA به اشتراک گذاشته خواهد شد.

Tandem Mobi (قبلاً t:sport mini-pump)

در پینترست به اشتراک بگذارید
مراقبت از دیابت پشت سر هم

این شرکت در حال توسعه یک میکروپمپ هیبریدی است که تقریباً نصف پمپ فعلی t:slim X2 است و اصلاً هیچ صفحه نمایشی ندارد. این مینی پمپ که در ابتدا با نام t:sport شناخته می شود و اکنون با نام Tandem Mobi شناخته می شود، دارای یک لوله کوتاه 4 اینچی با کانکتور علامت تجاری “pigtail” است که به مجموعه تزریق می رود و همچنین دارای چسب در پشت برای چسباندن است. بر روی بدن – بنابراین می توان آن را به هر صورت پوشید.

در اینجا خلاصه ای از Tandem Mobi است که در روز تحقیق و توسعه اخیر مشخص شده است:

 • تقریباً 50 درصد از اندازه t:slim X2
 • 200 واحد انسولین را در کارتریج نگه می دارد
 • تنها توسط یک گوشی هوشمند iOS یا Android اداره می شود
 • امکان شارژ بی سیم را فراهم می کند
 • دارای دکمه بولوس در کنار دستگاه
 • ضدآب
 • سازگار با جدیدترین دستگاه های “iCGM” مانند Dexcom G6
 • دارای یک الگوریتم تحویل خودکار انسولین (AID) تعبیه شده برای سازگاری با ویژگی های Tandem Control-IQ
 • سازگار با مجموعه های تزریقی Tandem فعلی و همچنین مجموعه 4 اینچی آینده در حال توسعه

DiabetesMine اولین نمونه اولیه t:sport را در مقر این شرکت در سن دیگو در سال 2017 دریافت کرد. Tandem قصد داشت این دستگاه را در سال 2020 به FDA ارسال کند، اما بیماری همه گیر آزمایش بالینی را به تعویق انداخت و اکنون در انتظار برنامه جدید تلفن همراه است. با قابلیت بولوسینگ از راه دور

در پینترست به اشتراک بگذارید
مایک هاسکینز/معدن دیابت

Tandem اکنون در نظر دارد Mobi را پس از تایید نظارتی برای ویژگی برنامه bolusing موبایل و نهایی کردن هر گونه تجدید نظر یا کار بالینی مورد نیاز از آنجا به FDA در اختیار FDA قرار دهد. این می تواند تا نیمه دوم سال 2022 باشد، اما هنوز جدول زمانی دقیقی وجود ندارد.

Tandem t:slim X3

این سومین نسل از پمپ t:slim Tandem است که به زودی از اوت 2012 10 سال راه اندازی می شود. نسخه دوم در سال 2016 با t:slim X2 عرضه شد، اولین نسخه ای که با یک CGM سازگار است.

در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد اینکه چه چیزی با X3 تغییر خواهد کرد وجود ندارد، اما به ما اطلاع داده شد که ظاهر اولیه آن با صفحه نمایش لمسی رنگی مانند نسل فعلی خواهد بود. ویژگی ها شامل:

 • دارای 300 واحد انسولین است
 • تکنولوژی پیشرفته
 • رابط کاربری تازه شده
 • افزایش عمر باتری
 • به روز رسانی نرم افزار بی سیم

این مدل جدید به دنبال تایید نسل اول Tandem Mobi خواهد بود که در سال 2022 یا اوایل سال 2023 انتظار می رود.

پمپ تیوبلس Tandem Mobi

در پینترست به اشتراک بگذارید
مراقبت از دیابت پشت سر هم

این دستگاه جدید دومین مورد از یک طرح سه قسمتی است که به سمت پمپ پچ کامل بدون هیچ لوله ای حرکت می کند. در حالی که نسخه اول Tandem Mobi ترکیبی با لوله کوتاه خواهد بود، نسخه دوم بدون تیوب خواهد بود.

به جای لوله پمپ و کانکتور t:connect “pigtail” متصل به مجموعه تزریق، این Mobi Tubeless آن مجموعه تزریق را با یک “کیت یکبار مصرف روی بدن” جایگزین می کند. به نظر می رسد طرح های مفهومی Tandem Mobi Tubeless را نشان می دهد که مستقیماً روی بدنه می چسبد، با شکل مستطیل مشکی و کارتریج انسولین قابل جابجایی. از آنجایی که از همان طراحی پمپ Mobi استفاده می کند، احتمالاً 200 دستگاه نیز خواهد داشت.

پچ پمپ کاملا یکبار مصرف

در نهایت، Tandem آنچه را که به عنوان یک پچ پمپ کاملا یکبار مصرف توصیف می کند، توسعه خواهد داد. جزئیات زیادی در مورد این محصول آینده ارائه نشده است، زیرا Tandem می گوید که در مراحل توسعه بسیار زود است. یک تصویر مفهومی یک دستگاه لکه‌مانند سفید نازک را نشان می‌دهد که به بازو چسبیده است، اما ممکن است تا زمانی که این مفهوم در سال‌های آینده به‌طور کامل‌تر توسعه پیدا کند، تنها یک مکان‌نمای اولیه باشد.

بدون شک، با استفاده از این دستگاه‌های پمپ پچ بدون لوله، Tandem قصد دارد با رقیب خود – Omnipod بدون لوله ساخته شده توسط Insulet، مقابله کند. با توجه به هیجان سیستم پیشرفته Omnipod 5 که انتظار می رود در سال 2022 به عنوان اولین سیستم حلقه بسته بدون لوله در دسترس قرار گیرد، این تعجب آور نیست.

ست های تزریق و موارد دیگر

Tandem همچنین انتظار دارد مجموعه‌های تزریق پمپ جدید را با پیشروی با این دستگاه‌های نسل بعدی راه‌اندازی کند. علاوه بر این، این شرکت می‌گوید در تلاش است تا به دستگاه‌هایش اجازه دهد تا از انسولین با غلظت بالاتر و همچنین تنظیمات و گزینه‌های مدیریت شخصی‌تر برای افراد مبتلا به دیابت استفاده کنند.

گزینه ها قطعاً کلید هستند، همراه با مقرون به صرفه بودن و دسترسی. راه برای به ارمغان آوردن انعطاف پذیری و انتخاب بیشتر برای افرادی که زندگی آنها به انسولین بستگی دارد، Tandem!