برنامه کاهش وزن – برنامه رژیم غذایی چرخش کربوهیدرات جیسون هانتر

برنامه های رژیم غذایی می آیند و می روند ، اما وقتی برنامه ای قدرت داشته باشد ، واقعاً چیزی می گوید ، به این معنی است که برای مردم کار می کند. برنامه رژیم غذایی چرخشی ، که توسط جیسون هانتر ایجاد شده است ، در این دسته قرار می گیرد. به عنوان یک متخصص تغذیه ثبت شده ، جیسون دارای مدارک تغذیه ای است تا رژیم درمانی را به گونه ای برنامه ریزی کند که سریع و م worksثر عمل کند.

ابتدا ، او طرح را به دو قسمت تقسیم کرد: یکی برای مردان و دیگری برای زنان.

نسخه زنانه نام دارد: The Dramatic Dress Size Reduction Diet

نسخه مردانه نام دارد: رژیم غذایی روده ام را کنار بگذارید

این منطقی است ، زیرا مردان و زنان تمایل به افزایش و حفظ وزن در قسمت های مختلف بدن خود دارند. زنان عمدتا می خواهند چربی های ناخواسته را از ناحیه لگن ، ران و کمر از دست بدهند ، در حالی که مردان می خواهند از شر چربی شکمی که می تواند به میزان زیادی منفجر شود خلاص شوند.

از آنجا که او در زمینه تغذیه تحصیل کرده است ، وقت خود را صرف کتاب خود می کند و به او می آموزد که چگونه در دراز مدت تناسب اندام و سلامت خود را حفظ کند. من واقعاً فکر می کنم این اطلاعات مهمی است که باید به طور مداوم تکرار شود ، زیرا اکثر مردم از کاهش وزن ناامید می شوند و سپس همه آنها را دوباره به دست می آورند. اگر یاد بگیرید که بدن شما در واقع چگونه با غذا کار می کند ، نباید اینگونه باشد.

رژیم چرخش کربوهیدرات شامل برنامه غذایی هفتگی است که از چرخه کالری برای دستیابی به کاهش وزن مطلوب استفاده می کند. هر سه روز مقدار کربوهیدرات ، چربی و پروتئین مصرفی را تغییر دهید. برخی روزها غذاهای کم کربوهیدرات ، برخی روزها غذاهای پر کربوهیدرات و روزهای دیگر بدون کربوهیدرات مصرف می کنید.

از آنجا که غذاهای زیادی وجود دارد که می توانید بخورید و در هر چرخه گنجانده شده است ، از گرسنگی غذاهایی که شما را سیر می کند گرسنه نخواهید بود. در واقع ، جیسون معتقد است که گرسنگی برای کاهش وزن یک روش کاهش است. بدن با چسبیدن به کالری به گرسنگی پاسخ می دهد ، دقیقاً عکس عکس شما.

شما باید از هر رژیمی که مانند خرگوش می خورید چند روز متوالی (برای مثال رژیم سوپ کلم) استفاده کنید ، زیرا خیلی سریع می سوزانید ، بنابراین شانس زیادی برای بازگشت به همه غذاهای چرب مورد علاقه خود دارید. برای گرسنگی

این رژیم برای افرادی است که می توانند با وفاداری یک برنامه رژیم غذایی دقیق را به مدت 30 روز دنبال کنند و آماده هستند تا انتخاب های غذایی و سلامت تغذیه ای خود را جدی بگیرند. چرخه کالری یک روش اثبات شده برای کاهش وزن است که کار می کند و به راحتی می توانید نحوه انجام آن را در خانه یاد بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *