برنامه کاهش وزن – نکات رایگان برای حداکثر کاهش وزن

آیا از تمام اطلاعات برنامه غذایی که کار نمی کند خسته شده اید؟ قبل از پیوستن به هر برنامه کاهش چربی، باید به نکات کاملاً رایگانی دسترسی داشته باشید که می‌توانید برای تعیین نوع نتایجی که به دست می‌آورید، اعمال کنید. هنگامی که با استفاده از این نکات رایگان موفقیت را تجربه می کنید، می توانید راحت تر به سمت برنامه ای بروید که به طور خاص برای نیازهای فردی شما طراحی شده است، که می دانید موفق خواهد بود.

در اینجا چند ایده برنامه رژیم غذایی کاملاً رایگان وجود دارد که باید فوراً از آنها برای دستیابی به حداکثر کاهش وزن استفاده کنید.

مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید

مصرف نکردن سبزیجات و میوه به اندازه کافی کاهش چربی را بسیار سخت می کند. اینها شما را برای مدت طولانی‌تری راضی نگه می‌دارند و هوس‌ها و پرخوری‌ها را از بین می‌برند که تلاش‌های کاهش چربی شما را خراب می‌کند.

سبزیجات و میوه ها شامل فیبر هستند که کلید منظم نگه داشتن سیستم گوارش شما است. حذف روزانه مواد زائد به عملکرد صحیح اندام ها کمک می کند. کبد یک دستگاه چربی سوز است، اما عملکرد بهتری از عملکرد اندام های دیگر شما دارد.

یک سبزی که باعث افزایش وزن شما می شود

یکی از محبوب ترین سبزیجات سیب زمینی است. این سبزی که در حالت طبیعی خورده می شود مشکلی ندارد اما نحوه تهیه آن باعث ایجاد مشکل می شود. اینها روشهای محبوب برای تهیه سیب زمینی و نحوه کمک آنها به افزایش وزن است:

• سیب زمینی سرخ کرده – با روغن یا چربی پخته شده و با نمک و البته سس گوجه فرنگی پاشیده شده است.
• چیپس سیب زمینی- باز هم، این روش به روغن یا چربی و نمک فراوان نیاز دارد
• پوره سیب زمینی- بسیاری از ما پوره سیب زمینی را با کره یا مارگارین فراوان و اغلب سس دوست داریم.

این انتخاب ها شامل روغن، نمک، سس گوجه فرنگی و سس است که صدها کالری به وعده غذایی اضافه می کند. سعی کنید سیب زمینی را با مقدار زیادی پیاز، فلفل و چاشنی های جایگزین مانند خانم داش تهیه کنید تا کالری آن کم باشد و در عین حال یک غذای خوشمزه به شما ارائه شود.

وعده های صبحانه پر کالری که شما را چاق می کند

وعده های غذایی پرکالری فرآوری شده که ما برای صبحانه می خوریم، به عنوان مثال، غلات شیرین، دونات، شیرینی، کلوچه، و رول ها به دلیل اینکه مملو از قند و آرد فرآوری شده هستند، به میزان قابل توجهی بسته می شوند. این قطعا یک بازی ناپسند در رژیم غذایی شما است.

علاوه بر این، هر زمان که این نوع غذاها را مصرف کنید، در مدت زمان کوتاهی احساس گرسنگی خواهید کرد. شما اغلب احساس گرسنگی می کنید و یا میان وعده هایی در بین وعده های غذایی می خورید، در زمان ناهار پرخوری می کنید یا هر دو. کالری اضافه شده را تصور کنید. این یک خرابکاری کامل در رژیم غذایی شماست.

به عنوان یک جایگزین، غلات کامل، بلغور جو دوسر یا خامه گندم را با میوه های اضافه شده مانند زغال اخته یا توت فرنگی بخورید.

مصرف منظم پاستا را حذف کنید

ماکارونی طعم بسیار خوبی دارد و غذاهای زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از رب تهیه کنید. می توان آن را به سالاد اضافه کرد، از آن در اسپاگتی، لینگوین و غذاهای دیگر استفاده کرد. حقیقت این است که اگر مراقب نباشید، پاستاهایی که به طور مداوم خورده می شوند، به اضافه وزن اضافه می کنند.

یک جایگزین عالی انتخاب پاستا با غلات کامل است. مزیت آن این است که ماکارونی غلات کامل فیبر اضافی اضافه می کند، بنابراین گرسنگی را بهتر مهار کرده و کالری دریافتی را کاهش می دهد.

نکته دیگر این است که پاستا را کمی کم بپزید. مصرف پاستا آل دنته باعث افزایش کمتر قند خون و کاهش گرسنگی بسیار بهتر از ماکارونی کاملا پخته می شود.

اگر این نکات را عملی کنید، نتایج را خواهید دید. کاهش چربی موفق خود را با استفاده از برخی یا حتی بهتر از همه ایده های ارائه شده شروع کنید.

رژیم لاغری سریع