برنویند: هیچ حریفی بعد از گل ما روی زمین نیفتاد/انگیزه تیم ملی برای جام جهانی امیدوارکننده است


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی مقابل مس کرمان گفت: بازی سختی بود. مس کرمان یکی از تیم هایی است که گل های زیادی می زند. تیم بسیار خوب است و امروز کیفیت خود را به خصوص در انتقال حمله نشان داد.

وی افزود: ما هم برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدیم و یکی دو موقعیت داشتیم. سعید صدیقی یکی یکی باخت. خوب بازی می کردیم. ما کنترل و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. خدا را شکر می کنم که لیگ را با امتیاز خوبی به پایان رساندیم و در صدر جدول قرار گرفتیم. انشاالله بعد از جام جهانی هم بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم.

دروازه بان پرسپولیس با اعتراض به بازیکن حریف که در ابتدای نیمه دوم روی زمین افتاد گفت: نه کری نیست. ما تیمی هستیم که باید در ورزشگاه آزادی پیروز شویم. وقتی سرعت بازی در دست ما باشد و چند بازیکن روی زمین بیفتند، سرعت بازی به طور خودکار کاهش می یابد. برای همین گفتم شما از 90 دقیقه 40 دقیقه روی زمین افتادید و ما نمی توانیم بازی کنیم. خدا را شکر موفق به گلزنی شدیم و خوشبختانه هیچ کدام از بازیکنان آنها روی زمین نیفتند.

برنویند درباره بازی رسمی بعدی اش مقابل تیم ملی انگلیس گفت: خیلی خوشحالم که به جام جهانی نزدیک می شویم. به هر حال یک اتفاق خوبی که از اتریش آمدیم این بود که کادر فنی بعد از هر بازی بازیکنان داخلی را برای ریکاوری به اردوی تیم ملی می برد. این موضوع ذهن بازیکنان را به جام جهانی نزدیک می کند. البته تا امروز می توانم خوشحال باشم، این آخرین بازی من با پرسپولیس بود، از فردا باید تمام تمرکزمان را روی تیم ملی بگذاریم. فکر می کنم سال خوبی برای تیم ملی و جام جهانی خواهد بود. دیدن درخشش ورزشکاران و لژیونرها واقعا الهام بخش است. انشاءالله اتفاقات خوب زیادی خواهد افتاد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.