برگزاری مالک ایشتر ملا شهرستان دانا/ بسیج مردمی دانا و رضایتمندی از سپاه; استاندار از تیپ 48 الفتح قدردانی کرد


به گزارش خبرگزاری فارس از سسکات، جانشین فرمانده سپاه فاتح استان کهگیلویه، سردار مثنوی و بویار احمد فرماندار دانا، فرمانده سپاه ناحیه دانا، دادستان دانا، اعضای اداری در نمایشگاه مالک ایشتر بسیج ناحیه دانا شرکت کردند. اردوی نور در شهرستان دانا بین شورای پایگاه های مقاومت بسیج و فرماندهان برتر برگزار شد.

سردار مثنوی جانشین فرمانده سپاه فاتح استان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه مالک ایشتر بسیج شهرستان دانا گفت: اهمیت این جشنواره از بیانات مقام معظم رهبری و با تاکید ایشان بر اهمیت این امر آشکار می شود. جشنواره بهترین است. کر و بسیج در قالب جشن مالک اشتر برگزار می شود، شخصیت برجسته تاریخ اسلام و یکی از بزرگ ترین یارانش امیرالمؤمنین (ع) است که قدردانی می کنیم.

وی افزود: یکی از ویژگی های مالک ایشتر یار باوفای امام اول شیعیان که او را در تاریخ جاودانه کرد این بود که اهل حرف و عمل بود.

سردار مثنوی درباره وجوه تمایز مالک ایشتر گفت: مالک همیشه فردی مبتکر بود و این جشنواره به این ویژگی مردم توجه داشته است.

وی با بیان اینکه تقوای مالک اشتر از رفتار و منش شخصیت بزرگی چون شهید سلیمانی مشهود است، گفت: زمانی که سردار سلیمانی در بوکمال در مرز عراق و سوریه حضور پیدا کرد، مردم او را فردی با تقوا معرفی کردند که این کار به این دلیل انجام شد که خودشان انجام دادند. با تقوا بودند با آنها رفتار کرد و نگذاشت مردم منطقه متضرر شوند.

جانشین سپاه فتح افزود: آنان مردان جهاد و هجرت بودند و نقاط دوردست را برای خدمت انتخاب می کردند و از دشمن نمی ترسیدند.

سردار مثنوی گفت: می گویند سپاه همیشه آماده کار است، بحث رقابت نیست، همه نهادها در بحران ها آماده کار هستند، هرچند در کمک رسانی به مردم با هم تفاوت دارند، باید از آنها سبقت گرفت و مقابله کرد. همزمان با دوستی.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین ویژگی های مالک اشتر، ولایتمداری وی بود، گفت: ملای مالک اشتر از کف قرارگاه مقاومت در مناطق سپاه آغاز می شود و تا بالاترین سطح خود ادامه می دهد، زندگی می کند و با عدالت و عدالت آغاز می شود. ویژگی مالک ایشتر

جانشین سپاه الفتح افزود: این جشنواره برای تقدیر و تشکر از کسانی است که برای پیشبرد اهداف سپاه و بسیج زحمات زیادی کشیدند و تلاش شهروندان برای خانه سازی و خدا را شکر می کنیم و ممنون که مردم از آن راضی هستند. پوشش و اتوبوس.

سرهنگ عرفانی فرمانده سپاه ناحیه دانا نیز گفت: در جشنواره مالک ایشتر معمولا زحمات پاسداران و کارکنان در تمامی بخشها و همه بسیجیان و همه کسانی که در پیشبرد اهداف موفق بوده اند بررسی می شود. بسیجیان انقلاب را گرامی خواهند داشت.»

فرماندهی گفت: یکی از اهداف اصلی این جشنواره تجلیل از رده های موفق بسیج در همه شهرستان ها، ترویج فرهنگ شایسته سالاری به جای دیکتاتوری در مدیریت و جامعه، ایجاد تعالی سازمانی و الگوسازی است. از فضیلت

عرفانی مقام گفت: جشنواره مالک ایشتر فرصتی بی نظیر برای قدردانی از سیره عملی مالک ایشتر است، شهید سلیمانی مالک ایشتار دوران است زیرا شهید سلیمانی استاندار و فرماندار بود، صالح و بردبار بود، روحیه یک رهبر. مالک بود. یاور بود، صبور و مهربان بود، مردمی بود و این صفات به مالک اشتریار یار وفادار و وفادار حضرت علی شباهت دارد و این صفات به چهره درخشان کسانی نسبت داده می شود که همیشه از جان خود گذشتند. . . برای ولایت زندگی کنید. بسیجی بدون وقفه یعنی بر اساس دولت، بوسیجی همیشه اول است، در سیل، زلزله، کمک به مردم، همدردی با مردم و با مردم که از ویژگی های بسیجی است.

وی گفت: مالک اشتر از یاران و یاران نزدیک امام علی (ع) بود که موقعیت علمی، اجتماعی، سیاسی و مبارزاتی او عامل دفاع از ارزش ها و اطاعت از ولی و مولای خود است و این شهرت شخصی اوست. . . همه وجود سردار شهید سلیمانی هستند.

کورش درخشان زاده فرماندار دینا نیز گفت: سپاه در خط مقدم همه رویدادها و برنامه ها قرار دارد و در سیل اخیر اگر از تیپ 48 الفتح حمایت نمی کرد با مشکلاتی مواجه می شدیم چرا که نیروی انسانی در کنار آنها بود. مردم در همه چیز از ماشین آلات سنگین خدمت کردند و با گرمی خود قوت قلب ما و سیل زدگان بودند و امروز به خود می بالیم که بسیجی بوده و خواهیم بود.

درخشان زاده گفت: تا به امروز برنامه کاری ما بر اساس منشور جهادی، حضور در میدان و همراهی با مردم است و خدمت به مردم را افتخار می دانم.

وی با بیان اینکه امسال به مناسبت هفته دولت در استان با سایر شهرهای بزرگ استان در رتبه سوم قرار داریم، گفت: از نظر افتتاحیه دوم هستیم. و با تشکر از شما بخصوص مسئولین ارتش و استان دانا شهر. این به یک کارگاه ساختمانی تبدیل شده است زیرا امسال 54 پروژه ساختمانی در شهر داریم که شامل 850 متر پروژه دوگانه راه و تونل رفت و برگشت است. پیمانکار جهاد نصر و احداث پل 320 متری پل کلو که پل بزرگ و گردشگری منطقه جنوب است نیز در این زمینه و همچنین کاهش بار ترافیکی نقش خواهد داشت. گردشگری

در این مراسم از فرماندهان ارشد حوزه مقاومت، نوخجیان برتر، روسای ادارات نقش آفرینی در سیل اخیر تجلیل شد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از خبرنگاران عباس شیرزادی و علیرضا عطاپور فعال در حوزه رسانه شهرستان دانا به مناسبت روز خبرنگاری تجلیل شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.