برگزاری نمایشگاه هنرهای پلاستیکی در ایام الله دهه سحر ورامین


به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، طاهر طاهری مسئول کمیته فرهنگی و فنی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های دهه فجر گفت: این کمیته: در تحمل معجزه قرن برای مردم جهان در سال 1957 پیام داد که سران کفر و ظلم بدانند که هیچ سلاحی نمی تواند در برابر دریای عدالت برای مردم خود مقاومت کند.

وی بیان کرد: فرهنگ، هنر و رسانه همواره به دنبال خلق جلوه های زیبا برای حرکت های مبتنی بر روحیه عدالت خواهی و دوری از جنگ و خونریزی بوده اند و در طول سالیان متمادی انقلاب اسلامی همواره به دنبال ایجاد جلوه های ویژه برای این حرکت ها بوده اند. تحرکات در کشور ما کم نبود.»

رئیس کمیته فرهنگی هنری دهه فجر ستاد انقلاب اسلامی ورامین با گرامیداشت چهل و سومین بهار حیات و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: هنرمندان طبق معمول آثاری را تجربه کرده اند. بر اساس حق و شکوه، مانند دمیدن در روح جسم بی جان، خود را به یاد بیاورند و امسال برای ایام الله دهه مبارک فجر منتظر ایجاد کسب و کارهای منحصر به فردی هستند که مردم همیشه در صحنه ما تکرار کنند. ، با وجود مشکلات فعلی.

طاهری نمایشگاهی از هنرهای تجسمی شامل نقاشی بناهای تاریخی و مذهبی ورامین، اجرای زنده هنرمندان در راهپیمایی، برگزاری شعر انقلاب، اجرای جشنواره فیلم عمار، اجرای سرودها و سرودهای انقلابی و … برپا کرد. بازی آموزشی ویژه کودکان و پسران. بازی خیابانی برنامه های مذکور در این ایام پیش بینی شده است.

وی در پایان در ویژه برنامه های قرارداد سحر با حضور اهالی فرهنگ و هنر حضور یافت و در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن شرکت کرد و این اتفاقات را در چارچوب هنری خود ثبت کرد و در راهپیمایی و ویژه به اجرای تئاتر خیابانی پرداخت. برنامه های فرهنگی برای کودکان از جمله اینکه او برنامه ها را یاد گرفت.

انتهای پیام/ 67037این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

رژیم لاغری سریع