برگزاری کارگاه ویژه رسانه در مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، عبدالمهدی حق شناس با اشاره به برگزاری کلاس رسانه ای ویژه با حضور استاد محمود مختاران در سوادکوه اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی برای افزایش کیفیت فعالیت های رسانه ای در مازندران در دستور کار خود قرار دارد. بسیج رسانه.

مسئول بسیج رسانه مازندران افزود: محمود مختاران، استاد دانشگاه علامه و مدرس روزنامه نگاری مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و داور ملی جشنواره مطبوعات، برای برگزاری کلاس ویژه رسانه ای استیضاح شد.

وی با اشاره به محتوای کارگاه دو روزه رسانه در سوادکوه گفت: بررسی تاریخچه رسانه، ارائه نمونه در رسانه های جهان، ابعاد تاثیرگذاری رسانه ها، بررسی ویژگی های تصاویر در رسانه ها. سرفصل ها، سواد رسانه ای و نکات خبرنگاران برجسته بخشی از محتوای آموزشی این کلاس ویژه است که در روزهای پنجشنبه و جمعه به همت بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با حضور 16 نفر برگزار می شود.

حق شناس از اخذ مجوز و گواهی حضور در کلاس از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و از همکاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی کرد. مازندران.

انتهای پیام/86015/غ
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.