بریتانی متیوز ، نامزد پاتریک ماهومز ، ترول اینستاگرام را خاموش می کندبریتانی متیوس ، نامزد پاتریک ماهومز ، به ترول اینستاگرام پاسخ داد که به دلیل وضعیت WF خود در NFL ، هیچ حرفه ای ندارد.

در اظهارنظرهای مربوط به پست اینستاگرامی که ماتیوس به اشتراک گذاشت و در آن او و دختر 6 ماهه ماهومز ، استرلینگ اسکای ، ظاهر شدند ، یک منتقد اینستاگرام نوشت: “درست است که علاوه بر همسر و مادر فرزند پت مکز ، این کار را انجام می دهد. چگونه است که مربوط می شود؟ “

این اظهارنظر پلید ، پاسخ کوتاهی از سوی متیوز را برانگیخت و او پرسید: “و چرا من را دنبال می کنی؟” او یک تفکر ایموجی چهره اضافه کرد.

این تأثیرگذار فیزیکی 26 ساله بازیکن سابق و حرفه ای فوتبال است. او قبل از مدت کوتاهی در تیم حرفه ای ایسلندی UMF Afturelding در UT Tyler بازی کرد.

در دسامبر 2020 ، متیوز اعلام کرد که مالک تیم فوتبال حرفه ای زنان کانزاس سیتی NWSL شده است ، گسترش جدیدی از تیم تحت گروه مالکیت به رهبری کریس لانگ – بنیانگذار Palmer Square Capital Management ، و نه NFL سابق. بازیکن – و همسرش ، آنجی.

طرفداران نظرات به سرعت به دفاع متیوز شتافتند و رزومه ورزشی او را برجسته کردند. برخی از پیروان به وضعیت او به عنوان مالک نسبی KC NWSL اشاره کردند ، در حالی که برخی دیگر فیلم های تناسب اندام وی را که اغلب در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد ، ذکر کردند.

متیوز برنامه تناسب اندام خود را دارد ، Brittany Lynne Fitness ، که شامل برنامه های آنلاین و تمرینات هدایت شده است ، با گزینه هایی برای تمرین در خانه یا در سالن بدنسازی. مربی شخصی مجاز همچنین به مشتریان تحت چتر “Train With Britt” خدمات می دهد.

اخیراً ، مادر یکی از محصولات تجاری مارک دار را راه اندازی کرد. متیوس همچنین دارای مدرک چهار ساله در زمینه سینسیولوژی است.

متیوز از سپتامبر 2020 با محمد نامزد شده است ، هنگامی که او این سوال را در یک پیشنهاد غافلگیرانه در یک سوئیت در ورزشگاه Arrowhead مطرح کرد. این پیشنهاد در همان روزی انجام شد که مدافع چیفز حلقه Super Bowl LIV را دریافت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *