بریتنی اسپیرز پس از پایان دوره سرپرستی همچنان به دریافت کمک خود ادامه می دهد

بریتنی اسپیرز پس از پایان دوره سرپرستی همچنان به دریافت کمک خود ادامه می دهد


او قوی تر از دیروز است.

تیم بریتنی اسپیرز می خواهد مطمئن شود که اگر او پایان امسال به پایان برسد ، او برای موفقیت آماده است.

اما پدر جدا شده و محافظه کار ستاره برکنار شده پاپ ، جیمی اسپیرز ، همچنان نگران است که چگونه برای اولین بار در بیش از 13 سال با تنهایی کنار می آید.

یک منبع نزدیک به قیمومیت در صفحه شش به طور اختصاصی گفت: “در پایان جیمی این نگرانی وجود دارد که چالش هایی در زندگی روزمره بریتنی بوجود آید و در صورت پایان سرپرستی و اینکه او نمی داند چگونه با آنها به درستی رفتار کند.”

با این حال ، یکی از افراد داخلی بریتنی به سرعت پاسخ داد: “جیمی مانند بریتنی به سمت گرگ ها پرتاب می شود و انتظار می رود که بدون هیچ کمکی خودش را حفظ کند ، اما از یک سیستم پشتیبانی قوی در اطراف خود ، از جمله نامزد جدیدش ، سام عسگری” برخوردار خواهد بود.

جیمی 69 ساله در فوریه 2008 به عنوان متولی املاک دخترش شروع به خدمت کرد ، اما در 29 سپتامبر توسط قاضی لس آنجلس تعلیق شد زیرا بریتنی 39 ساله در سخنرانی احساسی دادگاه در ماه ژوئن پدرش را “سوء استفاده کننده” خواند.

به گفته بریتنی ، از زمان اخراج جیمی ، تیم “قوی” این خواننده “بحث های متعددی در مورد استخدام افراد آموزش دیده و معتمد برای کمک به او در مدیریت امور مالی” داشته است.

جیمی و لین اسپیرز در سال 2012 از دادگاه خارج شدند.
پدر ستاره پاپ ، جیمی (چپ) ، نقش عمده ای در ایالت خود داشت ، در حالی که مادرش ، لین (سمت راست) ، تنها یک طرف علاقه مند محسوب می شد.
مبارزه با سهام

سرنوشت سرپرستی در جلسه 12 نوامبر تعیین می شود.

هیچ کس قرار نیست بریتنی را به تنهایی به بانک بفرستد تا چک را نقد کند. خودی از زندگی پس از سرپرستی برای ما گفت. “او هنوز تیمی برای کمک به پول خود دارد – درست مانند هر فرد مشهور – اما هدف این است که این افراد مانند محافظه کاران محدود و کنترل کننده نباشند.”

یکی از مشاوران کلیدی می تواند جان زابل باشد ، حسابداری که به عنوان جانشین جیمی به عنوان فرماندار موقت منصوب شده و بر ثروت برآورد شده 60 میلیون دلاری بریتنی نظارت می کند.

متیو روزنگرت ، وکیل این ستاره ، زابل را “یک حسابدار رسمی معتبر ، دارای اعتبار ملی و برنده جایزه با سابقه بی عیب و نقص خدمات در موقعیت های اعتماد” توصیف کرد.

متیو روزنگارت پس از جلسه بریتنی اسپیرز در 29 سپتامبر 2021 در خارج از دادگاه صحبت می کند.
بریتنی دادستان سابق فدرال متیو روزنگارت را در ماه جولای به عنوان وکیل خود منصوب کرد.
گتی ایماژ

در مقابل ، روزگارت جیمی را “معتاد به الکل و قمار ، بدون سابقه مالی و تجربه در امور مالی ، که قبلاً اعلام ورشکستگی کرده و دستور بازدارنده خشونت خانگی علیه وی در حال حاضر وجود دارد” توصیف کرد.

بریتنی در حالی که پدرش از تصویر خارج شده است ، اکنون بر ازدواج با اصغری 27 ساله و داشتن فرزندان بیشتر تمرکز کرده است – دو چیزی که او گفت که نگهبانان وی در گذشته مانع از انجام آن شده اند.

خودی به ما گفت: “بریتنی می خواهد به زودی با سام ازدواج کند و امیدوار است به زودی بچه دار شود.” سالها رویای او داشتن فرزندان بیشتر بود و امیدوارم دختر کوچکی باشم. “

بریتنی اسپیرز و سام عسگری در مراسم افتتاحیه فیلم در سال 2019 روی فرش قرمز با هم ژست گرفتند.
بریتنی و ویسام عسگری در اواخر سال 2016 با یکدیگر آشنا شدند و در ماه سپتامبر نامزد کردند.
خبرگزاری مطبوعات / عکس نور / SHOT

او در حال حاضر پسران شان پرستون 16 ساله و جیدن جیمز 15 ساله را با شوهر سابق کوین فدرلاین به اشتراک می گذارد.

با این حال ، بازگشت به صحنه در حال حاضر در لیست کارهای بریتنی نیست ، اگرچه او در آینده آن را به طور کامل رد نکرده است.

“بریتنی خوشش نمی آید که اعضای سابق بازیگرانش در ماه های اخیر به مطبوعات گفته اند که قصد بازنشستگی دارد. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده است؟ البته که دارد. اما در پایان روز ، بریتنی یک هنرمند است ، خودی گفت: “فقط بریتنی می تواند تصمیم بگیرد که آینده او در حال حاضر چگونه است و یک قدم به آزادی نزدیکتر است.”

نماینده بریتنی و وکیل جیمی فوراً به درخواستهای صفحه شش برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *