بر اثر بارش باران ایدا در منطقه نیویورک دست کم 8 نفر جان خود را از دست دادند


دست کم هشت نفر در منطقه متروی نیویورک به دلیل سیل های تاریخی چهارشنبه شب کشته شدند ، زمانی که بقایای طوفان ایدا منطقه را فراگرفت ، مردم را در اتومبیل ها گرفتار کرد ، خانه ها را غرق کرد و مجبور به تخلیه واگن ها و ایستگاه های مترو شد.

بر اساس گزارش NYPD ، شش مورد از مرگ و میرها در کوئینز رخ داده است ، در حالی که یک مورد دیگر در Cypress Hills ، بروکلین رخ داده است. در حادثه ای در وودساید ، پلیس دو فرد بزرگسال و یک پسر بچه دو ساله را در خانه خود در خیابان 64 بیهوش کرد. هر سه نفر در محل مرگ اعلام شد. در جامائیکا ، کوئینز ، مردی 22 ساله مرده پیدا شد و زن 43 ساله ای به بیمارستان منتقل شد و اندکی بعد درگذشت.

اعضای سازمان آتش نشانی بیرون از خانه سفید در ملکه ها زیر باران هستند

FDNY از خانه ای در خیابان 183 و خیابان 90 در جامائیکا ، کوئینز خارج شد که دو نفر در آنجا غرق شدند

فلش

FDNY از خانه ای در خیابان 183 و خیابان 90 در جامائیکا ، کوئینز خارج شد که دو نفر در آنجا غرق شدند

ریچارد یورک

هکتور کارلوس لورا ، شهردار پاسایک نیوجرسی ، تأیید کرد که یک ساکن نیز در آنجا کشته شده است.

نیویورک و نیوجرسی همچنان حالت فوق العاده دارند.

به گفته کان ادیسون ، طوفان 18000 خانه را در شهر نیویورک و شهرستان وستچستر در بر گرفت. PSE & G Long Island می گوید بیش از 6000 مشتری تحت تأثیر قرار گرفته اند. در نیوجرسی ، PSE & G گزارش داد که بیش از 28000 نفر در آنجا ناتوان هستند. و Jersey Central Power and Light گزارش می دهد که بیش از 32000 نفر در حال حاضر در تاریکی هستند. ادیسون گفت که بیشترین مناطق آسیب دیده در شهر موریس پارک و گردن تروگس در برانکس و کاستلتون کرنرز و پورت ریچموند در استاتن آیلند هستند.

برخی از مسافران چهارشنبه شب تا صبح پنجشنبه ساعت ها در واگن های مترو محبوس بودند. به گفته ژانو لیبر ، رئیس موقت MTA ، که صبح پنجشنبه در CNN صحبت کرد ، بین 15 تا 20 واگن مترو باید تخلیه شوند.

وی گفت: “ما افراد را با خیال راحت ترک کرده ایم و اکنون در حرکت هستیم تا همه قطارها حرکت کنند تا بتوانیم یک الگوی معمولی تری را در مترو از سر بگیریم.” “این یک شب تاریخی و چالش برانگیز برای منطقه ، مشتریان و کارگران ترافیک بوده است.”

وی همچنین از کار رانندگان اتوبوس قدردانی کرد و آنها را “قهرمان” خواند ، زیرا در خیابان های سیل زده حرکت می کردند و خدمات خود را در حالی که مترو خراب بود حفظ می کردند.

لیبر تخمین می زد که خدمات مترو تا نیمه بعدازظهر بعد از ظهر به حالت عادی باز نمی گردد ، در حالی که در NY1 بود. با این حال ، وی گفت که مترو نورث به شدت تحت تأثیر رانش زمین و مشکلات برق قرار گرفته است ، در حالی که راه آهن لانگ آیلند خدمات محدودی دارد. لیبر از مسافران خواست تا mta.info را برای آخرین اطلاعات خدمات بررسی کنند.

خطوط ریلی NJ Transit ، به جز خط ساحلی اقیانوس اطلس ، همچنین معلق می ماندبه

در ساعت 5:09 صبح شهر نیویورک ممنوعیت سفر تعیین شده را چهارشنبه شب لغو کرد ، حتی اگر فقط وسایل نقلیه اضطراری در جاده مجاز بودند. اما آنها همچنان به رانندگان هشدار دادند که در صورت لزوم رانندگی نکنند.

صحنه های اسرار آمیزی که در شبکه های اجتماعی جمع آوری شده بود ، نشان می داد خودروهای گیر کرده در بزرگراه رها شده اند.

این داستان با اطلاعات بیشتر به روز می شود. راهنمایی و عکس به [email protected]بهدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *