بزرگ شدن آلت تناسلی مرد: چگونه مردان را با وزنه های آویزان افزایش دهیم

در حالی که وزنه زدن در دنیای بزرگ شدن آلت تناسلی بیشتر به نظر می رسد ، اما در ترکیب با تمرینات آلت تناسلی می تواند بسیار مفید باشد. در واقع ، وقتی صحبت از بزرگ شدن آلت تناسلی می شود ، می توانید با استفاده از وزنه ها و تمرینات همزمان ، حداکثر استفاده را از آن ببرید.

البته ، شما باید از این روش های بزرگ کردن آلت تناسلی با نهایت دقت استفاده کنید. با انجام صحیح و ایمن ، با این حال ، استفاده از کشش برای مردانگی با وزنه ها و تمرینات می تواند طول و دور آلت تناسلی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد ، بنابراین می توانید در کوتاه ترین زمان آلت تناسلی بزرگتری داشته باشید.

درباره نحوه استفاده از این وزنه های تناسلی با تمرینات آلت تناسلی خود و تفاوت آنها با افزایش دهنده آلت تناسلی بیشتر بدانید. همچنین دریابید که آیا واقعاً باید به این سیستم های وزنی نگاه کنید و آیا روال ورزشی خوبی وجود دارد که می توانید به طور کلی آنها را دنبال کنید.

بنابراین وزن آلت تناسلی چگونه در دنیای بزرگ شدن آلت تناسلی کار می کند؟ خوب ، باور کنید یا نه ، مردان قرن ها وقت گذاشته اند تا وزنه ها را از اندام خود آویزان کنند تا بزرگ شوند. قبایل سراسر جهان سنگها را به اندامهای خود می بستند تا بتوانند کار خود را انجام دهند. آنها اساساً این کار را به همان دلیلی انجام می دهند که بدنسازان از وزنه برای افزایش عضله بیشتر استفاده می کنند.

نگاه کنید ، تنشی که با آویختن وزنه روی مردانگی شما ایجاد می شود ، باعث ایجاد پارگی های ریز بافت آلت تناسلی می شود. ترمیم این سلول ها منجر به رشد سلول های جدید و در نتیجه بزرگ شدن آلت تناسلی می شود. برخلاف زمانی که مواد کشیده آن را نازک می کند ، رشد سلول های جدید باعث می شود آلت تناسلی شما طولانی تر و ضخیم تر شود. اونو بساز.

در حالی که همه انواع وزنه آلت تناسلی به همان شیوه عمل می کنند ، تفاوت های خاصی بین هر مدل وجود دارد ، به ویژه از نظر طراحی و روشهای ثابت کردن آنها. طرح های مختلف همچنین تمایل به ارائه سطوح مختلف راحتی دارند ، بنابراین مطمئن شوید چیزی را انتخاب می کنید که برای مدت طولانی راحت در آن قرار بگیرید.

برخی از مردان تصور می کنند که وزن آلت تناسلی و گسترش دهنده آلت تناسلی در دنیای بزرگ شدن آلت تناسلی یکسان است. اگرچه هر دو محصول در به دست آوردن نتایج مورد نیاز شما م effectiveثر هستند ، اما از نظر معمول و طراحی کاملاً متفاوت هستند.

وزنه های آلت تناسلی بر استفاده زیاد از وزنه و تنش در مدت زمان کوتاه برای انجام کار متمرکز است ، در حالی که تمرکز کننده های آلت تناسلی بر استفاده تا حد امکان از تنش کم در مدت زمان طولانی تر تمرکز می کنند.

اگر در حال حاضر به دنبال یک روال خوب برای بزرگ کردن آلت تناسلی هستید ، زیاد نگران نباشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید کارها را به آرامی شروع کرده و سپس به تدریج شدت آن را افزایش دهید. به این ترتیب ، هنگام انجام تمرینات آلت تناسلی با وزنه ، می توانید از آسیب ها جلوگیری کنید. به طور کلی ، استفاده از وزنه در حین تمرینات آلت تناسلی به خودی خود یک روش بزرگ برای بزرگ شدن محسوب می شود ، بنابراین هنگام ورود زیاد تلاش نکنید.

همچنین ضروری است توجه داشته باشید که نتایج ممکن است زمان ببرد تا ظاهر شود تمرینات با وزنه آلت تناسلی. همچنین فداکاری زیادی نیاز خواهد داشت. البته ، مهمترین چیز این است که به آثار بدن خود گوش دهید و همیشه محتاط باشید. از این گذشته ، مهم نیست که چقدر می خواهید طول و دور آلت تناسلی خود را بزرگ کنید ، ایمنی شما همچنان مهمترین اولویت است ، مهم نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *