بسیاری از بازیهای دو و میدانی پس از المپیک در منو – NationNews Barbados – nationnews.com


منتشر شده در

تعداد زیادی آهنگ بعد از المپیک در منو
جشن گرفتن الن تامپسون-هره دارنده مدال طلای المپیک جامائیکا. در سمت چپ (پایین) دارنده مدال نقره شلی آن فریزر پریس قرار دارد. (GP)

طرفداران دو و میدانی مطمئناً می توانند از احترام بلوز پس از المپیک به دلیل شکل گیری دلپذیر جلسات لیگ الماس در راه رسیدن به فینال این سری در ماه آینده اجتناب کنند.

چهار جلسه پر از کهکشان ستاره هایی است که تصمیم گرفته اند بعد از شکوه توکیو یا تقریباً اشتباهاتشان خیره شوند.

میزبان هشتمین دور از سری 12 بازی لیگ الماس در میدان بازسازی شده هایوارد در اورگان – محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان 2022 – است و Prefontaine Classic دارای کمتر از 26 طلا ، 18 نقره و 18 برنز از بازی ها است. توکیو

برای اثبات اینکه او المپیک را پس از یک ماه تعلیق پس از مثبت بودن تست ماری جوانا از دست داد ، شاکاری ریچاردسون با سه مدال آور 100 متر از توکیو روبرو می شود و منتظر زمان های ناگهانی است.

این جوان 21 ساله آمریکایی که 10.72 ثانیه زودتر در تابستان سریع ثبت کرد ، با قهرمان 100 متر و 200 متر توکیو و ریو 2016 روبرو می شود. ایلین تامپسون-هراه، و هموطن جامائیکایی اش شلی-آن فریزر-پریس – برنده دوگانه المپیک که 100 متر نقره در ژاپن کسب کرد.

تامپسون-هراه و فریزر-پرایس در این فصل به ترتیب 10.61 و 10.63 بار تا حد فک سوزاندند ، در حالی که نه شرکت کننده در این مسابقه به زیر سد 11 ثانیه سقوط کردند ، از جمله پنج نفر با کمتر از 10.80.

در طولانی ترین دوومیدانی ، 200 متر قهرمان جهان بریتانیای کبیر دینا اشر اسمیت به دنبال نجات برای شکست در فینال 100 متر در توکیو ، زیرا این بازیکن 25 ساله با هفت بار قهرمان المپیک و 12 بار دو سرعت جهان روبرو است آلیسون فلیکس از ایالات متحده آمریکا

با بهترین فصل 22.06 ثانیه ، اشر اسمیت پیشنهاد می کند تا رله برنز المپیک 4×100 متر خود را دنبال کند تا رکورد ملی خود را 21.88 افزایش دهد.

احساسات نوجوانان چیزی مو ه کیلی هاجکینسون پانزده روز پس از درخشش المپیک 800 متری درخشان آنها دوباره مسابقه می دهند.

آمریکایی مو 19 ساله با زمان قابل توجه یک دقیقه 55.21 ثانیه به پیروزی رسید ، در حالی که هاجکینسون قهرمان داخل سالن بریتانیایی اروپا ، 19 ساله ، رکورد ملی 1: 55.88 را با نقره ثبت کرد ، شگفت انگیز ، زمان دو دور خود را تقریباً شش بار بهبود بخشید. ثانیه امسال به

اتاقی در حال مرگ در توکیو ، اسکاتلند جما ریکی شما همچنین می خواهید تحت تاثیر قرار دهید

در همین حال ، در فاصله 1500 متری ، شریک آموزشی و هم خانه ای ریکی لورا مویر به نبرد با کنیا باز می گردد Fe Kipyegon – زنی که در رکورد جدید بازیها به عنوان قهرمانی المپیک رسید.

به نظر می رسد شهر سوئیس لوزان آماده ارائه یک شب جذاب دو و میدانی در 26 آگوست است ، دو روز بعد Meeting De Paris و Memorial van Damme در 3 سپتامبر در بروکسل برگزار می شود. (بی بی سی)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *