بقایای طوفان ایدا به مسابقات آزاد آمریکا رسید و هرج و مرج ایجاد کرد


نیویورک – حتی یک سقف جمع شونده در مسابقات اوپن آمریکا با باران و بادی شدید که بقایای طوفان ایدا به Flushing Meadows آورده بود ، سر درختان را زمین زده و باعث جاری شدن سیل در زمین های مسابقات شد ، در حالی که بازی را مجبور به تغییر دون می کرد ، مطابقت نداشت. بعد از 2 ساعت و نیم تأخیر درباره دیگری قضاوت کنید.

“زمان دیوانه” ، راهی بود که سریال شماره 11 دیگو شوارتزمن پس از شکست دادن کوین اندرسون ، نایب قهرمان 2017 ، 7-6 (4) ، 6-3 ، 6-4 در مسابقه قطع شده خود برای صعود به دور سوم چهارشنبه ، همه چیز را خلاصه کرد. پنجشنبه شد

دفتر خدمات هواشناسی ملی نیویورک اولین مجموعه اضطراری سریع سیل را در این منطقه اعلام کرد ، ایستگاه های مترو و جاده ها به شدت آب گرفتند که اداره حمل و نقل متروپولیتن تمام خدمات خود را معلق کرد و شهر نیویورک ممنوعیت سفر را تا ساعت 5 بعد از ظهر اعلام کرد. پنجشنبه ET برای همه وسایل نقلیه غیر اضطراری.

شوارتزمن و اندرسون ابتدا برای شروع بازی خود در ورزشگاه لویی آرمسترانگ قبل از ساعت 7:30 بعد از ظهر حرکت کردند ، اما تا ساعت یک صبح در ورزشگاه آرتور آش پایان ندادند.

باران در خارج از ورزشگاه آرتور آش در جریان دومین دور مسابقات قهرمانی تنیس آزاد ایالات متحده می بارد.
باران در خارج از ورزشگاه آرتور آش در جریان دومین دور مسابقات قهرمانی تنیس آزاد ایالات متحده می بارد.
AP

اینها تنها دو منطقه در مرکز ملی تنیس بیلی ژان کینگ هستند که دارای کاورهایی هستند که می توان آنها را جابجا کرد و اجازه می دهد رقابت زمانی ادامه پیدا کند که طبیعت مادر باعث مشکلات شود.

معمولاً ، به هر حال.

مشکل روز چهارشنبه: ورزشگاه آرمسترانگ ، 14000 صندلی که قبل از مسابقات آزاد آمریکا 2018 ارتقا یافت ، مجهز به سقف با تهویه طبیعی بود و فضایی که عمدا بین لابی و بالای آن باقی مانده بود ، باران را به زمین می ریخت. باد شدید.

هواداران در ورزشگاه لوئیس آرمسترانگ زیر باران هستند.
هواداران در ورزشگاه لوئیس آرمسترانگ زیر باران هستند.
AP

بنابراین مردم در حالی که زیر سقف نشسته بودند چتر باز کردند و اندرسون و شوارتزمن در ست اول در ساعت 5 در حالیکه کارگران در حال خشک کردن زمین بودند متوقف شدند. بازی از سر گرفته شد و در شروع ست دوم دوباره متوقف شد. پس از پایان مسابقه استفانوس سیتسیپاس و آدریان مانارینو ، مسابقه ایده پایان دادن به آرمسترانگ را کنار گذاشت و تصمیم گرفت اوضاع را تغییر دهد.

آخرین مسابقه ای که قرار بود چهارشنبه در آرمسترانگ ، بین آنجلیک کربر و آنهلینا کالینینا برگزار شود ، به روز پنجشنبه موکول شد.

شوارتزمن هیچ علاقه ای به چنین سناریوهایی نداشت.

باران کارگران ورزشگاه در طول یک بازی پیست ورزشگاه لوئیس آرمسترانگ را باران می گیرد.
باران کارگران ورزشگاه در طول یک بازی پیست ورزشگاه لوئیس آرمسترانگ را باران می گیرد.
AP

“من آماده بازی بودم و می خواستم امروز را تمام کنم ، نه فردا. شوارتزمن ، آرژانتینی 5 پا که در سال گذشته در اوپن فرانسه به نیمه نهایی رسید و دو بار در یو اس اوپن یک چهارم نهایی شد ، گفت: “شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است بیفتد.” او سعی می کرد تا امشب بازی کند. “

بنابراین ، از آنجا که همه چیز خیلی روان و روان کار می کرد ، مانارینو ست سوم را در یک تای بریک گرفت که از ساعت 23 شب گذشته به پایان رسید تا آن مسابقه طولانی شود و به نوبه خود ادامه آندرسون در مقابل شوارتزمن را به تاخیر بیاندازد.

هواداری زیر چتر به تماشای باران در ورزشگاه لویی آرمسترانگ می نگرد.
هواداری زیر چتر به تماشای باران در ورزشگاه لویی آرمسترانگ می نگرد.
AP

علاوه بر این ، Tsitsipas برای حمام به دادگاه رفت ، همانطور که معمولاً این کار را نمی کند. هشت دقیقه مانده بود تا ست چهارم شروع شود و مانارینو دسته ای از توپ های تنیس را دریافت کرد تا بتواند با تمرینات متعددی شانه خود را شل نگه دارد. Tsitsipas دوباره از تماشاگران هو کرد.

حداقل کارها از آنجا سریع بود. سیتسیپاس ست چهارم را تنها با نتیجه 6 بر صفر در نیم ساعت فتح کرد و اندرسون و شوارتزمن زمان کمی را از دست دادند و آش را ترک کردند.

باران با برخورد به بیرون سقف اش ، کفش برفی ایجاد کرد.

Tsitsipas گفت: “فقط سر و صدای زیادی از آنجا بلند می شود.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *