بنابراین همه ما می توانیم نفس بکشیم - نفس پایتخت را بکشیم

بنابراین همه ما می توانیم نفس بکشیم – نفس پایتخت را بکشیم


بیانیه رئیس و مدیرعامل Breathe DC

Breathe DC از قتل اخیر جورج فلوید ، برونا تیلور و احمد آربری عصبانی و عصبانی است. این قتل های بی معنی بر خلاف تمام اصول انسانیت مراقبت ، شمول و عدالت است.

ماموریت ما حول این واقعیت است که “هر نفس مهم استهدف این است که با ترویج شیوه زندگی سالم و جلوگیری از بیماری های ریوی ، به نابرابری های بهداشتی در جوامع رنگی بپردازد. اساساً ، Breathe DC اینجاست تا به کارکنان ما کمک کند راحت تر نفس بکشند. با این حال ، تلاش های ما روزانه توسط شرکت های دخانی که میلیون ها دلار را برای فروش محصولات دخانی در جوامع رنگی هزینه می کنند ، به دلیل اعتیاد به محصولات تنباکو منتول ، تشدید آسم و ایجاد آمفیزم ، سرطان ریه و سایر بیماری های مرتبط با دخانیات به چالش می کشد.

دیگر شکایات بهداشتی که بر جوامع رنگین تحمیل می شود شامل مسکن فرسوده در محله های فقیرنشین ، آلودگی محیط زیست و مسمومیت با سرب ، نابرابری در آموزش و پرورش ، سیستم قضایی ناعادلانه و افرادی است که مجبور به کار و خدمت با کمتر از حداقل دستمزد هستند. این نابرابری که از نسل های نژادپرستی تغذیه شده است ، از گهواره تا گور تأثیر مخربی بر مردم ما دارد.

هر شغلی مهم استبه منظور دستیابی به برابری کامل در آزمایش دموکراتیک که در ایالات متحده آمریکا در حال انجام است. ما باید تلاش کنیم تا دیوارهای نژادپرستی را خراب کنیم و الهام بخش تغییرات عمیق و پایدار در ایالات متحده باشیم. اجازه دهید همه ما برای رفع نژادپرستی نهادی و سیستمیک ، بی عدالتی و عدم توازن قدرت ناشی از این رژیم ها تلاش کنیم. ما باید همچنان اصرار داشته باشیم که زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد. اجازه دهید هر صدایی را بلند کنیم ، هر صدایی را پخش کنیم ، هر سیاست عمومی ناعادلانه ای را تغییر دهیم ، هر روح را فدیه دهیم ، هر ذهنی را روشن کنیم تا روزی به حق برابری پی ببریم.

هر کلمه ارزش خود را داردBreath DC به افراد ، سازمانها و ملتها می پیوندد تا نژادپرستی و پیامدهای غیر انسانی آن را محکوم کنند. ما نژادپرستی را در همه اشکال آن ، از جمله سوءاستفاده پلیس و سوگیری قضایی محکوم می کنیم. Breathe DC با کسانی کار می کند که به دنبال از بین بردن نژادپرستی از طریق قدرت و رسالت سازمانی ما هستند. بیایید همه دست به دست هم دهیم تا به وعده تغییر و پاسخگویی عمل کنیم ، سیستم های خراب و شکست های اساسی فرهنگی را که ما را به این لحظه آشفته کشانده است برطرف کنیم.

فقط به ایمان بروید و با قدرت ، شجاعت و خرد عمل کنید.

ما تا زمانی که هیچ جامعه ، همسایه یا یکی از افراد جامعه ما مجبور به ادعای هوا و مبارزه برای برابری نباشد ، استراحت نمی کنیم – بنابراین همه ما می توانیم نفس بکشیم.

رولاندو اندرون ، MBA
رئیس جمهور و مدیرعامل
Breathe DC Inc.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *