بهانه جویی برای جو بایدن را متوقف کنید - او مسئول برنامه چپ افراطی خود است

بهانه جویی برای جو بایدن را متوقف کنید – او مسئول برنامه چپ افراطی خود است


در حالی که دوستان بازار آزاد من خود را از شدیدترین منتقدان رئیس جمهور می دانند ، تقریباً همه آنها برای بایدن بهانه می آورند. من دائماً دلایلی را می شنوم که چرا او آخرین فردی است که در شکست حماسه Technicolor مقصر شناخته می شود و این مدیریت است:

شخص دیگری در کاخ سفید تصمیم می گیرد.

بایدن تحت کنترل نیست

او هیچ نظری ندارد که چه خبر است.

بایدن نمی داند چه روزی است.

مزخرف.

این جو بایدن استاو کاخ سفید است و تصمیم گیرنده است – یا حداقل با آنچه در آنجا می گذرد و در سراسر قوه مجریه که بر آن نظارت دارد همخوانی دارد.

این امر از روز اول ریاست جمهوری بایدن صادق بوده است. هیچ کس مجبور نشد تعدادی از دستورات اجرایی را امضا کند که منجر به کشته شدن خط لوله کیستون XL ، توقف ساخت دیوار دیوار مرزی جنوبی رئیس جمهور دونالد جی ترامپ ، پاره شدن سیاست اقامت مکزیک ، لغو کمیسیون 1776 و بسیاری دیگر شد.

اخیراً ، بایدن به طور کامل 3.5 تریلیون دلار افزایش مالیات را پذیرفت و از باکانال ، پل و تونل و انفجار 1.2 تریلیون دلاری Green New Deal ، که هر دو در Capitol Hill پارک شده اند – در حال حاضر “آزاد” است.

بایدن روز دوشنبه در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: “منظورم این است که قوانین – هم قطعه بهتر بازسازی و هم زیرساخت – مواردی هستند که من نوشتم.” “اینها از آنجا نشات نگرفته اند ، خدا آنها را دوست داشت ، برنی سندرز یا AOC یا هر شخص دیگری. من به آنها نامه نوشتم.”

مردم از طرف مکزیک در مرز آمریکا به دیوار می رسند.
گتی ایماژ

بایدن غالباً سرگیجه ، بی نظمی و بی نظمی دارد. بسیاری از اظهارنظرهای او سرسخت است. به نظر می رسد او همیشه به چرت زدن احتیاج دارد. با این حال ، بایدن وودرو ویلسون نیست. بیست و هشتمین مدیرعامل آمریکا در 2 اکتبر 1919 دچار سکته مغزی شد. او بیشتر پانزده ماه گذشته دولت خود را زیر پتوهای خود گذراند. در مقابل ، بایدن حداقل چند روز در هفته از دفتر بیضی بازدید می کند. او در ملاء عام ظاهر می شود و گاهی س questionsالاتی از رسانه ها دریافت می کند ، هر چند نه آنطور که باید.

بایدن روز دوشنبه سخنرانی تفرقه آمیزی ایراد کرد و جمهوری خواهان سنا را به دلیل امتناع از کمک به دموکرات ها در افزایش بدهی ملی ایراد کرد. و رئیس جمهور به 18 س questionsال روزنامه نگاران پاسخ داد – اگر نه به طور فصیح.

بایدن مسئول کاخ سفید است. او یک عروسک مرکز گرا نیست که مانند پینوکیو توسط مشاوران لیبرال Uber ، ران کلاین و سوزان رایس ، یا معاون رئیس جمهور کامالا هریس ، از چپ بریده شده است. وقتی بایدن از سیاستی متنفر است ، او چنین می گوید – و نتواند حمایت خود را جلب کند.

بایدن هفته گذشته برای جمع آوری دموکرات ها و کاهش اختلافات خود از کنگره بازدید کرد. او می توانست به نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز (D-NY) ، جناح گسترده تر و دیگر افراط گرایان چپ در مجلس بگوید: “ببینید. من در انتخابات گذشته به عنوان یک معتدل پیروز شدم که این کشور را متحد می کرد. این وعده به ما نیاز دارد دموکرات ها برای غلبه بر اختلافات ما. و کمک به مردم آمریکا. من نیاز به AOC و چپ دارم که از قدرت کناره گیری کنم ، راه نانسی پلوسی را دنبال کرده و این لایحه زیرساختی را تصویب کنم. هنگامی که این قانون را امضا کنم ، حرکت به تصویب بهتر قانون بازسازی آسان تر است. بنابراین ، همکاران دموکرات ، وارد شوید. در کلاس ، لایحه اول را از خط پایان عبور دهید ، و سپس همه ما متحد می شویم و در مورد دوم اقدام می کنیم. “

لوله های خط لوله Keystone XL در ماه ژانویه در حیاطی نزدیک اوون ، آلبرتا ، کانادا انباشته شده است.
لوله های خط لوله Keystone XL در ماه ژانویه در حیاطی نزدیک اوون ، آلبرتا ، کانادا انباشته شده است.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اگر بایدن چنین چیزی را به دموکرات های مجلس نمایندگان بگوید ، بهتر است نظرات وی تحت عنوان روتوندا حفظ شود.

در عوض ، بایدن پشت دست خود را به اصطلاح میانه روها سپرد و در سمت چپ افراطی جانبداری کرد و از تقاضای وی برای پیوند دادن این دو پروژه به یکدیگر حمایت کرد. بایدن ، مدافع عنوان شده ، به AOC و تیم کمک کرد تا از شر این “معتدلان” معروف خلاص شوند.

کدام بازیگر قدرتمند در واشنگتن با سیاست های افراطی دولت بایدن موافقت می کند یا حداقل آن را قبول می کند؟

  • مرز ایالات متحده با مکزیک را پاک کنید ، زیرا مشتریان از 1 فوریه تا 31 آگوست با 1.25 میلیون بیگانگان غیرقانونی روبرو می شوند.
  • کنار گذاشتن استقلال انرژی
  • تقویت نظریه نژاد انتقادی

نکته: عامل اصلی واشنگتن در پشت این اشتباهات و بسیاری دیگر ، میز تصمیم گیری را اشغال می کند.

او نه در کما است و نه در لوله. بلکه ، تا حدی ، منطقی زنده است از ذهن سالم و او کاملاً قادر است با کارکنان خود روبرو شود و بگوید: من به عنوان رئیس جمهور انتخاب شدم ، نه شما. این خیلی فراتر می رود. بایدن به ندرت چنین می کرد.

منتقدان بایدن باید اجازه ندهند که او با او به عنوان گروگان مشاورانش برخورد کند.

برگرفته از مرور ملی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *