بهبود وضعیت اشتغال در لرستان پس از سفر ریاست جمهوری/ سایت هوایی هلال احمر تکمیل شود


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، احمدرضا دالوند در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به تلاش جمعیت هلال احمر استان در بحران‌های مختلف از جمله سیل فروردین ۹۸ ، بیماری کرونا و دیگر بحران‌ها اظهار کرد: در جمعیت هلال احمر موضوع آموزش بحث کلیدی و اساسی است که دنبال شده و می‌طلبد که همچنان دنبال شود.

وی افزود:  نکته دیگر  تربیت نیروهای متخصص است که تاکنون به خوبی انجام شده و نیاز است  با شدت بیشتری ادامه پیدا کند.

معاون عمرانی استانداری لرستان بر استفاده از ظرفیت خیرین تاکید کرد و گفت: ورود خیرین به حوزه هلال احمر نکته مهم و حایز اهمیت است که باید مد نظر قرار داده شود.

دالوند بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های استان نیز در قالب سرمایه‌گذاری‌های شرکت هلال موضوعی است که نیاز است مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: لرستان در بحث زیرساخت‌ها دچار عقب ماندگی است، ابن در حالی است که ما در حوزه های مختلف از جمله منابع آب دارای ظرفیت هستیم.

معاون عمرانی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم این عقب افتادگی را جبران کنیم، انتظار داریم جمعیت هلال احمر در این مسیر پیش قدم شود.

دالوند با بیان اینکه طبق گزارش مرکز آمار  بعد از سفر رییس جمهور به واسطه مصوبات و اعتبارات موضوع اشتغال تکانی خورده اما جای کار داریم، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان دو زمین در زاغه و ازنا دارد که انتظار داریم از این ظرفیت استفاده کنند تا علاوه بر جبران برخی عقب ماندگی‌ها بخشی از مشکلات اشتغال نیز حل شود.

وی در پایان صحبت‌های خود بر تکمیل سایت هوایی جمعیت هلال احمر تاکید و گفت: با تکمیل این سایت علاوه بر لرستان ، استان‌های عرب کشور نیز از این ظرفیت استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید