بهترین تمرینات اصلی تمرینی!

برای شما بسیار مهم است که بهترین تمرینات تمرینی اصلی را در برنامه تناسب اندام خود بگنجانید. تمرینات اصلی یک عنصر ضروری برای موفقیت تناسب اندام هستند. اگر از یک تمرین اصلی تناسب اندام استفاده نمی کنید، باید شروع کنید!

هسته شما تثبیت کننده بقیه بدن شماست. تنه بدن شماست. وانمود کنید که بدن شما یک درخت است – اگر هسته درخت استوار و قوی نباشد، شاخه های درخت نمی توانند به پتانسیل رشد کامل خود برسند! بدن شما مشابه است – اگر تنه (هسته) ثابتی نداشته باشید، نمی توانید شاخه های خود (بازوها، پاها و غیره) را به درستی رشد دهید.

گروه های عضلانی اصلی شامل عضلات مایل، فوقانی و تحتانی شکم و عضلات پایین کمر هستند. نواحی لگن و کشاله ران نیز برای موفقیت تمرین اصلی ضروری هستند. نکته پایانی این است که اگر می‌خواهید با بقیه بدن خود به موفقیت دست پیدا کنید، ابتدا باید با استفاده از بهترین استراتژی‌های تمرین تناسب اندام هسته بدن خود را توسعه دهید.

برخی از موثرترین نکات آموزشی اصلی را در زیر مشاهده کنید:

کمی رابطه جنسی داشته باشید! رابطه جنسی یک تمرین اصلی ورزشی عالی است. حرکت رانش برای کف لگن و شکم شما فوق العاده است و رابطه جنسی واقعاً یک تمرین کامل بدن است. این روش مورد علاقه من برای تقویت هسته من است! هر کس گفت آموزش اصلی سرگرم کننده نیست اشتباه می کند!

پیچ – پیچیدن! چرخش را هر روز به مدت 5 دقیقه انجام دهید. موسیقی مورد علاقه خود را بیرون بیاورید و شب را بچرخانید. به طور جدی، چرخش برای عضلات مایل، شکم و پشت شما فوق العاده است. به نظر من این بهترین تمرین تناسب اندام و یکی از راه های کاهش وزن و کاهش سریع چربی بدن است. این سرگرم کننده است و واقعا به سوزاندن برخی از چربی های ناخواسته شما کمک می کند.

سالسا را ​​یاد بگیرید! رقص سالسا یک انفجار است و برای قلب شما عالی است. آیا تا به حال رقصنده سالسا را ​​در وضعیت بدی دیده اید؟ من این کار را نکرده ام و به این دلیل است که رقص سالسا یک تمرین اصلی فوق العاده است. یک بار دیگر، تنه خود را می پیچید تا برای بقیه بدن خود ثبات ایجاد کنید! سالسا یک تمرین بدنسازی اصلی شگفت انگیز است!

استاد حرکت می کند! برنامه Mastermoves یک برنامه تمرینی اصلی عالی است. Mastermoves شامل تمرینات چرخشی و متعادل کننده برای ایجاد یک تمرین اصلی عالی است.

تمرینات کامل بدن برای موفقیت اصلی بسیار مهم هستند.

تمرینات اصلی برای موفقیت روال تناسب اندام شما بسیار مهم است. اگر تمرین اصلی را انجام نمی دهید، راهی عالی برای بهبود تناسب اندام و سلامت عمومی خود را از دست می دهید. بهترین تمرینات تناسب اندام اصلی از برخی از نکات بالا استفاده می کنند. حتما برخی از نظرات را بررسی کنید.

رژیم لاغری سریع