بهترین دستگاه های اندازه گیری فشار خون - دستگاه های اندازه گیری فشار خون خانگی برای سال 2021

بهترین دستگاه های اندازه گیری فشار خون – دستگاه های اندازه گیری فشار خون خانگی برای سال 2021


مانیتور فشار خون مچ دست OMRON از فناوری دقیق پیشرفته ای استفاده می کند که توسط OMRON طراحی شده است. برای روشن تر شدن ، پنج برابر نقاط داده بیشتر نیاز است. یعنی قرائت ها دقیق تر و سازگارتر هستند. به عبارت دیگر ، این فناوری منحصر به فرد از OMRAN اثرات منفی مانند حرکات و تنفس بر نتایج فشار خون را به حداقل می رساند. به عبارت دیگر ، فناوری دقیق پیشرفته عدم سازگاری و خطاهای اندازه گیری فشار خون را کاهش می دهد.

علاوه بر این ، این مانیتور عملکرد خانگی طراحی باریک ، قابل حمل و سبک را ارائه می دهد که به عنوان بهترین دستگاه فشار خون مچ دست است که به شما امکان می دهد فشار خون خود را حتی در سفر بررسی کنید. صفحه نمایش Omron bp می تواند تا 200 قرائت را ذخیره کند. علاوه بر این ، یک صفحه نمایش دو کاربره است که می تواند تا 100 خوانده را برای هر کاربر ذخیره کند. اما ، برنامه رایگان OMRON Connect به شما امکان می دهد تا قرائت BP نامحدود را ذخیره کنید. این یک ذخیره مقیاس وسیع از قرائت فشار خون شما را در دراز مدت ذخیره می کند و سپس تغییرات احتمالی فشار خون شما را کنترل می کند. همچنین ، این برنامه به شما امکان می دهد تا قرائت BP خود را در قالب نمودارها یا نمودارهای روند مرور کرده و آنها را با ارائه دهنده خدمات درمانی خود به اشتراک بگذارید ، و علاوه بر این ، با دستگاه های Android و iOS کار می کند. یا می توانید از مهارت سلامت OMRON با دستگاه های آمازون الکسا استفاده کنید.

علاوه بر این ، این دستگاه bp دارای شاخص فشار خون صبحگاهی است که متوسط ​​فشار خون را هر روز صبح محاسبه می کند. سپس ، اگر فشار خون سیستولیک (فوقانی) 130 میلی متر جیوه یا بیشتر ، فشار خون دیاستولیک (پایین) وجود داشته باشد ، به شما سیگنال های خطر می دهد. علاوه بر این ، این مانیتور Bp شامل نشانگر آریتمی است تا شما را از آریتمی (تا سه) در هنگام اندازه گیری فشار خون در خانه مطلع کند.

یکی دیگر از ویژگیهای استثنایی که توجه را به خود جلب می کند تورم فوق العاده خاموش عمران است. به طور واضح ، به کاربران اجازه می دهد تا با احتیاط و بی سر و صدا اندازه گیری فشار خون را در خانه انجام دهند. علاوه بر این ، فناوری راهنمای منطقه قلب به شما کمک می کند تا موقعیت مناسب (سطح قلب) روی مچ دست خود را برای افزایش دقت پیدا کنید. همچنین ، این دستگاه BP خانگی از ویژگی های میانگین گیری پیشرفته استفاده می کند که به طور خودکار میانگین سه قرائت BP اخیر را در عرض 10 دقیقه محاسبه می کند. سپس ، شاخص فشار خون بالا به شما نشان می دهد که آیا تعداد سیستولیک و دیاستولیک شما در سطح خطر است یا خیر.

همچنین ، راهنمای بسته بندی کاف OMRON با هشدار دادن به شما کمک می کند تا بند را خیلی شل روی مچ نپیچید. به عبارت دیگر ، به شما کمک می کند اندازه گیری فشار خون را با دقت بیشتری انجام دهید. علاوه بر این ، صفحه نمایش متناسب با دور مچ یک بزرگسال از 13.5 سانتی متر تا 21.6 سانتی متر است. علاوه بر این ، یک کیف ذخیره سازی برای محافظت از صفحه نمایش ارائه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *