بهترین روش های جدید برای افزایش سلامت روان شما

بهترین روش های جدید برای افزایش سلامت روان شما


در حالی که این بیماری همه گیر سلامت روانی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم ، یک خط نقره ای برای همه وجود دارد. طی مبارزات سخت ، سختی ها ، استرس ها و بیماری ها ، دو سال گذشته اهمیت بهداشت روانی را روشن کرده است. سرانجام ، آگاهی از سلامت روان در راس گفتگو قرار دارد و مسائل انگ دار شروع به جلب توجه می کنند. سرانجام … سرانجام ، ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی افزایش سلامت روان خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها مشکل بهداشت روانی در نتیجه COVID-19 ، شرکت ها برای حمایت از محصولات جدید ابتکاری برای افزایش سلامت روانی شما قدم برمی دارند.

حتی اگر این سخت ترین فصل زندگی شماست ، لطفاً بدانید که تنها نیستید. به راستی ، ما همه با هم در این زمینه هستیم و خانواده FitOn اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چطور می پرسید؟ با بهترین روش های جدید برای افزایش سلامت روان شما! از پوشیدنی ها ، برنامه ها ، محصولات ذهن آگاهی و حتی مکمل های طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

با این کار ، این هکرهای سلامت روان انجام نده مراقبت یا مشاوره پزشکی حرفه ای را جایگزین کنید. در حقیقت ، داشتن یک خط ارتباطی باز با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل ، هر دو!) یکی از بهترین هک های سلامت روان است. اما ، این محصولات می توانند به زندگی شما کمک کنند و وسیله ای برای حمایت از شما باشند! بنابراین ، بیایید تمام استراحت ها را انجام دهیم و به شما کمک کنیم تا بهترین حالت خود را احساس کنید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

از نظر علمی ثابت شده است که دستگاه لمس راحت برای تسکین استرس بهبود می یابد مقاومت در برابر استرس و تعادل مجدد سیستم عصبیبه کمربند شیک (که می تواند روی مچ یا مچ پا بسته شود) با ارسال یک موج ارتعاشی ملایم عمل می کند که بدن را از حالت استرس سمپاتیک به حالت استراحت و گوارش منتقل می کند. و این فقط یک ارتعاش نیست – این یک فرکانس علمی است که برای بازگرداندن تعادل بدن (در 3 دقیقه یا کمتر!) چگونه می پرسید؟ با تغییر تنوع ضربان قلب (HRV) بر اساس نیازهای خود.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند و انرژی! به سادگی برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت حالت (گزینه هایی مانند: انرژی و بیدار شدن ، استراحت و استراحت ، یا اجتماعی و باز) را انتخاب کنید و آماده تقویت سلامت روانی خود شوید.

یارو

بهتر بخوابید ، استرس را کاهش دهید و سلامت روانی خود را تقویت کنید ، همه اینها به لطف یک هدست پوشیدنی ساخته شده توسط متخصصان مغز و اعصاب است. یارو این یک دستگاه پوشیدنی است که ارتعاشات ملایمی را در پشت گوش ایجاد می کند تا آرامش ، خواب و تمرکز را بهبود بخشد و بهبود فیزیکی را تقویت کند. این کار با فعال کردن مسیر ذاتی مغز باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. دوبار در روز و به مدت 20 دقیقه از گوشی پزشکی استفاده کنید و از خواص خواب ، استرس و خلق و خوی در کمتر از 2 هفته لذت ببرید!

حلقه هاله

تصور کنید که چقدر خواب نیاز دارید ، آیا برای بهبودی باید یک روز وقت بگذارید یا نه ، یا آیا سلامت روحی ، روانی و جسمی خود را به خطر می اندازید. حالا تصور کنید که می توانید شبانه روز به همه این اطلاعات بهداشتی شخصی دسترسی داشته باشید! ملاقات کرد حلقه هاله این حلقه پوشیدنی ترکیبی از فناوری سنسورهای پشتیبانی شده از تحقیقات با یک برنامه سفارشی است و بینش روزانه را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این ردیاب سلامتی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید استرس را کنترل کرده و حتی از وقوع آن جلوگیری کنید. حدس می زنید استرس کمتر و خواب بیشتر به معنی کاهش سطح کورتیزول و افزایش بهبود است – راهی ساده برای افزایش سلامت روان.

دستگاه هایی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

به من زنگ بزن

آیا تا به حال احساس کرده اید که استرس و اضطراب شما به حدی رسیده است که نمی توانید نفس بکشید؟ کالمگو اینجا برای کمک این دستگاه قابل حمل تقریباً فوراً برای تنظیم تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت شرایط استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات وحشت گرفته تا اضطراب و افسردگی آرام می کند. با پشتوانه علم برای دستیابی به آرامش در سه دقیقه ، این دستگاه با تنظیم تنفس ، ایجاد بوی آرامش بخش و ایجاد تحریک چند حسی برای فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک در مکانیزمی سه گانه کار می کند. در حالی که نمی تواند استرس های زندگی را از بین ببرد ، اما می تواند به شما کمک کند هر کجا که هستید احساس آرامش کنید.

برو درمان قرمز قرمز 2.0

The Go 2.0 ، دستگاه نورپردازی قرمز قابل حمل جدیداین یک دستگاه پشتیبانی شده از تحقیقات است که به عنوان یک راه طبیعی برای افزایش سلامت روان شما عمل می کند. با نفوذ به پوست در سطح سلولی ، تحویل رنگ قرمز و NIR (نزدیک به طول موج مادون قرمز) برای حمایت از خواب ، تنظیم ریتم شبانه روزی ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون عمل می کند. مطالعات پیشنهاد می دهد قرار گرفتن در معرض نور قرمز می تواند با استرس و افسردگی فصلی مبارزه کند. این دستگاه قابل حمل به شما این امکان را می دهد که هر کجا که می روید تمام نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

پودر کنسانتره Bem Organics

تماس با پشتیبانی تقویت مغز از پودر کنسانتره پرتو برای تقویت سلامت روان خود به شیوه ای کاملا طبیعی. هنگامی که به طور مداوم مصرف می شود ، مواد تهویه کننده مانند شیر یال ، رودیولا و اشواگاندا (مواد مغذی گیاهی قوی که به بدن ما در مقابله با استرس کمک می کند) حساسیت ما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از خستگی و خستگی جلوگیری می کند.

و اگر متوجه شدید که استرس به خواب ، هضم و وضوح ذهن شما آسیب می رساند ، Beam شما را با یک مکمل نانو شاهدانه تحت پوشش قرار می دهد. این مجموعه گیاه شناسی از خواب و التهاب پشتیبانی می کند و راه را برای یک ذهن روشن و آرام هموار می کند.

سوخت طبیعی مغز هوشمند Bee Keeper Naturals B

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای تقویت سلامت روانی و حمایت از سلامت عمومی استفاده کنید. در حالی که این مکمل درمانی این به عنوان یک تقویت کننده انرژی طبیعی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و انرژی کم کمک می کند) ، و همچنین با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه فقط بر مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد سیستم ایمنی ، ذهن و بدن شما به خوبی مجهز می شوند تا بتوانند هرگونه استرس را که بر شما وارد می شود ، کنترل کنند. از همه مهمتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است ، به این معنی که به دلیل کافئین هیچ گونه مبارزه و پرواز وجود ندارد!

symbiotica gold gold

این را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما دچار کمبود مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی حمایت می کند ، مانند این است که برای شغلی جدید آماده نشده حاضر شویم! همین امر در مورد بدن ما و توانایی ما در مواجهه با موقعیت هایی که احساسات ما را آزمایش می کنند صادق است. خوشبختانه ، مغز طلایی Cymbiotika برای تقویت محور روده و مغز و حمایت از سیستم عصبی مرکزی ، از نظر علمی فرموله شده است. از همه مهمتر ، مواد مغذی قدرتمندی مانند خولان دریایی ، L-Theanine ، Ginseng ، Lion’s Mane و Rhodiola ، با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین می شود که سد خونی مغزی و سلولی را دور می زند.

پشتیبانی سلامت روان در نوک انگشتان ماست

برای سلامت کلی روانی و عاطفی: Aura Health

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود ، برنامه Aura او همه چیز دارد. از برنامه درمان شناختی رفتاری ، حمایت از خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه جامع در اینجا برای پشتیبانی از تمام نیازهای سلامت روان شما است. شما به بهترین مربیان و درمانگران جهان دسترسی دارید ، با محتوایی که به تغییر ذهن شما (و زندگی شما) اختصاص داده شده است.

برای افکار منفی: Iona Mind

وقتی در گرداب افکار منفی قرار دارید ، یک فایل را بارگیری کنید ایونا ذهن این برنامه برای تغییر طرز فکر شما و افزایش سلامت روان شما. این برنامه برنامه های شخصی و پشتیبانی خودراهبر را با ویژگی هایی مانند بررسی روزانه ، تمرینات هدایت شده ، نظارت بر خلق و خو ، و بینش های درمانگر شخصی ارائه می دهد. مقرون به صرفه ، مبتنی بر شواهد و سفارشی شده است تا نیازهای شما را برآورده کند!

برای استرس و اضطراب: شادی

با خود شادی را وارد روز خود کنید برنامه شادبه استرس را کاهش دهید ، انعطاف پذیری را بهبود بخشید و با فعالیتها و بازیهای پشتیبان تحقیقات ، بر افکار منفی غلبه کنید که به شما کمک می کند چالشهای زندگی را به شیوه ای سرگرم کننده و م overcomeثر پشت سر بگذارید!

برای تسکین اضطراب: MindShift CBT

این شگفت انگیز است برنامه مبتنی بر CBT این برنامه از راهبردهای پشتیبان علمی برای رفع استرس و اضطراب با لمس یک دکمه استفاده می کند. با ثبت تغییرات و احساسات ، اضطراب خود را ردیابی کنید ، درباره نوع اضطراب خود بیاموزید ، استراتژی های مقابله سالم را بیاموزید ، اهداف را تعیین و به اشتراک بگذارید و ابزارهای سریع را بیابید که تسکین فوری را ارائه می دهد.

پشتیبانی از راه دور سلامت روان

سلامت روان مغز

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی موج می زند ، 57 درصد از آمریکاییانی که دارای اختلال سلامت روانی هستند هیچ درمانی دریافت نکرده اند. این تا حدی به دلیل مشاوره ها و برنامه های درمانی گران قیمت ، زمان انتظار یک ماهه و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی پیگیری است. و بنابراین، مغزی آنها مأموریت خود را برای پیشبرد سلامت روانی شما با ایجاد یک بستر سلامت از راه دور که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد ، تعیین کرده اند. با ارزیابی احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول را فقط با 7 دلار امتحان کنید. بله ، حمایت از سلامت روان می تواند (و باید) به همین سادگی باشد!

سلامت یانا

یانا این یک پلت فرم آنلاین است که مراقبت و درمان با کیفیت و با کیفیت بالا را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. برای برخورد با استرس ، اضطراب یا افسردگی به متخصصان سلامت روان دسترسی فوری داشته باشید – هر آنچه را که تجربه می کنید ، مجبور نیستید به تنهایی مبارزه کنید. برنامه های درمانی شخصی ، داروهای مورد تأیید FDA و پشتیبانی 24 ساعته و 7 روزه را دریافت کنید ، همه با عضویت کم هزینه. در حقیقت ، درمان با یانا 75 less کمتر از هزینه متوسط ​​ویزیت یا نسخه درمانی است. همه باید از حق مراقبت خوب برخوردار باشند <3

سلامت کشتی

وقتی درک کنید بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روانی را افزایش داد. این مجموعه نوآورانه سلامتی جدید به شما امکان می دهد با یادگیری نحوه بهبود سلامت و سلامتی خود بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامت خود را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و استراحت سریع حمام است! سلامت کشتی تجزیه و تحلیل جامع نوار ادرار برای ردیابی شاخص های سلامت مانند کمبود ویتامین ، انرژی ، سطح استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهبود سلامت کلی شما مورد استفاده قرار می گیرد ، اما سلامت روانی شما را افزایش می دهد. ذهن و بدن به طور مستقیم با هم ارتباط دارند ، بنابراین وقتی بدن شما بیشتر هیدراته ، استراحت و انرژی می گیرد ، مطمئناً سلامت روان شما نیز از همه مزایای آن بهره مند خواهد شد!

5 راه رایگان برای افزایش سلامت روان در کمتر از 5 دقیقه

تدبر

دانلود برنامه FitOn با مدیتیشن آرام به مدت 5 دقیقه سرد شوید. این را امتحان کن مدیتیشن در مورد مهربانی با خود با آماندا گیلبرت!

نفس كشيدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید این را می توان در هر زمان و هر مکان انجام داد.

در آفتاب غوطه ور شوید

چند بار در هفته 5 تا 15 دقیقه در معرض نور طبیعی خورشید باشید تا ویتامین D خود را دریافت کرده و خلق و خوی خود را تقویت کنید!

مجله

هر زمان که احساس اضطراب یا فشار می کنید ، ذهن خود را از افکار “خالی کنید” همراه داشته باشید.

شکرگزاری را تمرین کنید

نشان داده شده است که قدردانی با تغییر ذهن شما به مثبت اندیشی ، سلامت روانی شما را افزایش می دهد. وقتی احساس ناراحتی می کنید ، به سراغ شکرگزاری بروید و یک چیز را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای تقویت سلامت روانی خود در این فصل چالش برانگیز زندگی با پشتیبانی تماس بگیرید

به یاد داشته باشید: خوب نیست که احساس خوبی نداشته باشید. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مهم است که از سلامت روحی و روانی خود حمایت کنید. با ایجاد منبع مکانیسم های مقابله برای حمایت از شما در این دوران چالش برانگیز باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، دعوت از جامعه و اولویت بندی مراقبت از خود ، این راه های جدید برای ارتقاء سلامت روان را به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما همه درباره این با هم هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *