بهترین لحظات یانکی درک جتر: Mr. نوامبر


درک جتر در 8 سپتامبر وارد تالار مشاهیر می شود. پست 10 لحظه برتر او را برای روز بزرگ کاپیتان در کوپرستون بازگو می کند.

3. هومر از سری بازیهای Jeter’s Game 4 در سال 2001

پس از حملات 11 سپتامبر 2001 به مرکز تجارت جهانی ، شهر نیویورک دچار درد و اندوه شد. شهروندان آن برای جمع آوری آنها به یک قهرمان نیاز داشتند.

یانکی ها با حذف بخشی از کانون فاجعه با حضور در سری جهانی به تعمیر شهر کمک کردند. آنها دو بازی آریزونا پشت سر گذاشتند اما از نیویورکی های محبوب خود چشم پوشی نکردند.

درک جتر در بازی 4 سری جهانی 2001 در خانه بازی کرد.
درک جتر در بازی 4 سری جهانی 2001 در خانه بازی کرد.
AP

جتر 10 سال بعد به ESPN گفت: “من نمی دانم که آیا حملات بر میل و نیاز به پیروزی برای ما افزوده است یا خیر.” “من فکر می کنم آنچه او انجام داد این بود که به طرفداران نیویورک ، طرفداران یانکی ، مردم نیویورک چیزی داد که بتوانند حداقل سه ساعت در روز آنها را تشویق کنند زیرا روزهای سخت بود و مردم این کار را نمی کردند. من باید لبخند زیادی بزنم.

“ما احساس می کردیم چیزی بیشتر از سازمان یانکی بازی می کنیم. احساس می کردیم برای همه نیویورکی ها بازی می کنیم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=V6jWXg6orGQ

از آنجا که MLB یک هفته پس از 11 سپتامبر فصل را سقوط کرده بود ، بازی 4 در 31 اکتبر بود. تینو مارتینز دو و دو بازی خانگی را در انتهای نهم انجام داد تا نوبت های بیشتری را وارد بازی کند و یانکی ها و دایموندبک ها با نتیجه 3-3 در انتهای دهم به تساوی رسیدند. در حالی که پایه ها خالی و دو عدد بیرون بود ، جتر به سمت بشقاب حرکت کرد تا رو در روی بیونگ هیون کیم قرار بگیرد. ساعت از نیمه شب گذشته بود که جتر در اولین زمین خطا کرد و این اولین بازی MLB در ماه نوامبر بود.

در آن زمان ، جتر تنها 1 مورد از 15 مورد را در این مجموعه داشت. او از شمارش 0-2 به شمارش کامل برگشت و پس از دو ضربه خطای سه پرتاب را مرتکب شد. در پرتاب نهم حمله ، جتر توپی را که به تازگی دیوار را در زمین راست صاف کرده بود برای برد خانگی قطع کرد.


پوشش پست در مورد اضافه شدن درک جتر به تالار مشاهیر را دنبال کنید


برای جتر ، این یکی از آن لحظات بود که میراث او را تثبیت کرد و نام مستعار “آقای نوامبر” را برای او به ارمغان آورد. برای طرفداران یانکی ، این لحظه ای بود که آنها را نه تنها برای بقیه سری (هر چند یانکی ها در هفت بازی شکست خوردند) ، بلکه به آینده شهر امیدوار کرد. همچنین زمانی بود که “کاپیتان” تمام زندگی خود را انتظار کشیده بود.

جتر گفت: “وقتی دیدم او بیرون آمد ، فکر می کنم این اولین مسابقه دوندگی بود که در حرفه ام داشتم ، و به عنوان یک کودک ، همیشه آرزو داشتم که در مسابقات جهانی به دوندگی دست پیدا کنم و انجام این کار واقعاً چیزی است.” گفت.

“من واقعاً نمی دانم آیا می توانم توصیف کنم که چگونه در اطراف پایگاه ها احساس می کردم. اما به نظر می رسد که شما شناور هستید. یادم هست. من سعی کردم از آن لذت ببرم و به اطراف خود نگاه کنم ، اما آنقدر سریع اتفاق افتاد که قبل از اینکه بفهمم تمام شد. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *