بهرمان: علیزاده با شناسنامه جعلی کشتی می گیرد/ شامل ادعای 10 خواهر کشتی گیر نمی شود!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو نوجوانان دختر صبح جمعه 3 تیر 1401 به میزبانی آکادمی ملی ووشو در مجموعه آزادی برگزار شد. در اعداددرگیری شدیدی بین پدر ده خواهر کشتی گیر و مربیان تیم ملی دختران درگرفت.

به همین دلیل مسئولان فدراسیون ووشو به دلیل برخی اتفاقات روز چهارشنبه هشتم تیرماه جلسه کمیته انضباطی برگزار کردند که شهر بانو منصوریان، صدیقه ماریا، احسان پهلوان (پدر خواهران پهلوان) در آن حضور داشتند. کوثر علیزاده شاگرد صدیقه ماریا. در این جلسه کوهنورد سالار رئیس کمیته انضباطی و اسکندری نایب رئیس کمیته، نریمان توکل عوض نایب رئیس بانوان و امنیت فدراسیون حضور داشتند.

علی رضا بهرمن سرپرست دبیری فدراسیون ووشو در پاسخ به این سوال که جلسه کمیته انضباطی روز چهارشنبه در فدراسیون ووشو برگزار شد که آیا تکلیف افراد خاطی مشخص شد یا خیر، ما از ووشو دعوت کرده بودیم. احسان پهلوان پدر (کومند و کیانادر این جلسه خواهر شوهر کوثر علیزاده حضور داشت که البته با توجه به اینکه در دیدار د.پهلوان و کوثر علیزاده اتفاقاتی رخ داد و اتهاماتی نیز علیه علیزاده مطرح شد، وی را نیز به جلسه دعوت کردیم. کمیته انضباطی

سرپرست دبیری فدراسیون ووشو در پاسخ به سوالی مبنی بر ادعای علیزاده گفت: سال گذشته مسابقات انتخابی بزرگسالان تیم ملی در جزیره قشم برگزار شد و طبق یک سری مستندات کوثر علیزاده در این مسابقات شرکت کرد. من شرکت کردم. مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان.. خواهران ده پهلوان در مورد مسابقه ای که علیزاده در آن شرکت کرد مدعی شدند که او نیز با شناسنامه دیگری در روز جمعه 3 تیرماه در مسابقات انتخابی شرکت کرده است، اما ما برگه های علیزاده را بررسی کردیم، اما یک مشکل وجود داشت، آنجا نبود

بهرمن وی در پاسخ به این سوال که چرا این درگیری و حاشیه رخ داد؟ آیا ادعای علیزاده کذب است؟وی گفت: متأسفانه این دو خواهر یک سری ادعاهای شنیده شده را مطرح کردند. اما ماجرا از این قرار است که علیزاده سال گذشته نه در مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان بلکه در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان (برای اعزام به بازی های آسیایی) با شناسنامه جعلی (دختر عموزاده) شرکت کرد. ). ! همانطور که گفتم خواهران د.پهلوان بر اساس یک سری شنونده جنجال درست کردند. پس از بررسی دقیق کمیته انضباطی مشخص شد وی در انتخابی تیم ملی تهران در روز جمعه 3 تیرماه تخلفی را انجام نداده بلکه در انتخابی تیم ملی بزرگسالان به میزبانی قشم مرتکب تخلف شده است. متوجه تخلف علیزاده در سال گذشته شد.

وی افزود: همیشه قبل از مسابقات رده اصلی سن شرکت کنندگان را جویا می شویم. می گیریماما در گروه سنی بزرگسالان حساسیت بالایی وجود ندارد. چون همه باید با سن واقعی خود در مسابقات بزرگسالان شرکت کنند. جرم علیزاده سال گذشته برای انتخاب تیم ملی بود و در مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان هیچ جرمی مرتکب نشد.

گویا شهربانو در جلسه حضور داشت اما سهیلا در جلسه کمیته انضباطی حضور نداشت، دلیل چیست؟ گفت:
در جلسه کمیته انضباطی، دخالت رئیس هیئت ووشوی مازندران در این ویروس بررسی شد کرونا وی در قالب وبینار در جلسه کمیته انضباطی شرکت کرده است. وی نیز دفاعیات خود را ارائه کرد اما بک محمدی رئیس هیئت ووشوی حمدان در جلسه کمیته انضباطی حضور یافت. چون این موضوع رسانه ای شده است و همه پیگیر آن هستند که وظیفه رئیس هیئت ووشو است، حمدان را به جلسه کمیته انضباطی دعوت کردیم و اظهارات وی را خواندم و دفاعیات آنها را شنیدم تا موضوع خوب به پایان می رسد
دوستان از گفتگو متوجه شدند که کوثر علیزاده سال گذشته با شناسنامه جعلی دختر عمویش فاطمه علیزاده در انتخابی تیم ملی بزرگسالان شرکت کرده بود. بدون شک فراز منویت نیز به عنوان شاهد در جلسه کمیته انضباطی حضور داشت و ما نیز به صحبت های او گوش دادیم، اما سهیلا منصوری به دلیل مشغله کاری آمادگی حضور در جلسه را نداشت و نماینده خود را به جلسه اعزام کرده بود. .

سرپرست دبیری فدراسیون ووشو در پاسخ به این سوال که آیا خواهران منصوری در جنجالی که در کلیپ منتشر شده مقصر شناخته می شوند، گفت: اما ناخواسته وارد این حاشیه شدند. اما شهربانو منصوریان نیز در جلسه کمیته انضباطی حضور داشت و سخنان خود را ارائه کرد، ضمن اینکه با توجه به حضور علیزاده در این مسابقات به همراه تیم کش، از سهیلا منصوریان، رئیس هیئت ووشوی نقدی درخواست حضور در این مسابقات کردیم. جلسه برگزار شد اما به دلیل مشغله کاری نماینده خود را به جلسه کمیته انضباطی فرستاده بودند، همه شنیده شدند، مسئولان کمیته انضباطی تصمیم خواهند گرفت و پس از رای گیری نهایی در روز شنبه تایید می شود. رای گیری نهایی رسانه ای انجام می شود. همچنین منصوریان و احسان ده پهلوان با هم صحبت کردند و مشکل حل شد.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.