به روز رسانی آسیب ساکون بارکلی: غول ها از بدترین ها جلوگیری می کنند

به روز رسانی آسیب ساکون بارکلی: غول ها از بدترین ها جلوگیری می کنند


آرلینگتون ، تگزاس – غول ها در حال تجربه زندگی بدون ساکون بارکلی ، قسمت 3 هستند.

به گفته منابع ، بارکلی مچ پای چپ خود را رگ به رگ کرده و احتمال دارد مسابقات را از دست بدهد ، اما غولها یکشنبه نفس راحتی می کشیدند ، هنگامی که اشعه ایکس ثابت کرد که این ستاره در پایان فصل دچار شکستگی استخوان نشده است. به این سومین بار در چهار سال گذشته است که بارکلی از میادین دور می شود و در دو فصل گذشته ، غولها بدون او 7-10 هستند.

“کنی گلادی” گیرنده می گوید: “این جدید است ، بنابراین مطمئن هستم که برای او ناامید کننده است.” “اما او روحیه خوبی دارد.”

در ربع اول باخت 44 بر 20 مقابل کابوی ها ، سرش پس از یک پاس ناقص به سمت بالا برگشت ، بارکلی در حالی که راه خود را کند می کرد روی پای جوردن لوئیس کابوی ها نشست. سپس او به هم تیمی خود کاداریوس تونی برخورد کرد و روی زمین افتاد.

بارکلی از زمین خارج شد ، چند دقیقه با درد محسوس روی نیمکت نشست و مربیان مچ پای او را بررسی کردند و سرانجام روی یک گاری بارگذاری شد تا به رختکن بازگردد. به زودی او از بازی حذف شد.

“جو جادج” سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: “من به سلامتی و سلامتی بازیکن اهمیت می دهم.” “ما بهترین کار را با او انجام می دهیم. اگر او آماده بیرون رفتن و بازی باشد ، او بیرون می رود و بازی می کند. اگر کاری باید انجام دهیم [do] برای اطمینان از اینکه او به مرور زمان به سلامتی خود باز می گردد ، ما این کار را برای او نیز انجام می دهیم. “

ساکون بارکلی ، ستاره غول پیکر امروز از زمین بیرون رفت..jpg
USA Today Sports

پخش فاکس پای برهنه بارکلی را با تورم شدید بلافاصله نشان داد. در آن زمان ، دکتر دیوید ژائو – پزشک سابق تیم برای شارژرها – از دور برآورد کرد که این یک “پیچ خوردگی اصلی مچ پا” است.

چاو ، که ProFootballDoc.com او در لیگ بسیار مورد احترام است ، می نویسد: “هنگام برداشتن کفش ، نفخ شایع است.” “پیچ خوردگی مچ پا برای اولین بار باعث آسیب بیشتر می شود. نه به اندازه بد [a] پیچ خوردگی مچ پا زیاد است اما اگر حداقل درجه 2 را کسب کند ، برگشتن سخت است [of 3] پیچ خوردگی ، که به معنی پارگی رباط های جانبی است.

فصل غول ها بعد از شروع 1-4 ، سه بازی پشت سر کابوی های برتر NFC ، به پایان می رسد. بنابراین ، آنها باید یک خط خوب را طی کنند و اجازه ندهند رقیب اوبر بارکلی زودتر از زمانی که آماده است وارد تیم شود و انفجار طولانی مدت خود را به خطر بیندازد.

بارکلی تنها سه بازی را با پیچ خوردگی شدید مچ پا در سال 2019 از دست داد اما در پنج بازی اول پس از بازگشت یکسان نبود ، زمانی که به طور متوسط ​​4 یارد در هر بار حمل یا کمتر هفته بعد از هفته. این آسیب مچ پا درست در شرایطی رخ می دهد که بارکلی در حین بازگشت از عمل جراحی در اکتبر گذشته با پارگی ACL و تا حدی مینیسک ظاهر شد.

Devontae Booker ، که در هفته 3 یک خراش دهنده سالم بود ، هر دو تاچ تاون های Giants (یک لانج ، یک دریافت) را به ثمر رساند اما به طور متوسط ​​فقط 2.5 یارد در هر بار حمل کرد. غولها بوکر را به عنوان بیمه نامه ای در برابر زانوی بارکلی امضا کردند. حالا ممکن است او به دلیل مچ پای بارکلی فراخوانده شود.

قاضی گفت: “از آزمایش کره چشم ، او کارهای بسیار قدرتمندی را برای ما انجام داد.” “برخی از دویدن های سخت. من او را دیدم که رفت و برد [blitzing] ایمنی در حاشیه او سخت تمرین می کند ، سخت بازی می کند و ما به او به عنوان یک بازیکن اعتماد داریم. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *