به قسمت 83 پادکست “Amazin ‘But True” Mets گوش دهید


این هفته پر از داستان بود ، آخرین مدیر جنرال موتورز بازیگر او زک اسکات بود که ظاهرا مست بوده و پشت فرمان خوابیده بود.
زک اسکات
گتی ایماژ

فقط این هفته متس باید “30 در 30” داشته باشد. فصل کامل می تواند یک مجموعه 10 قسمتی از Netflix باشد. درام ترک سرزمین متس متوقف نمی شود. این هفته مملو از داستان بود ، آخرین مدیر جنرال موتورز بازیگر او زک اسکات بود که ظاهرا مست بوده و پشت فرمان خوابیده بود. وقتی باران می بارد ، می بینید … خوب ، گردباد.

در نیویورک در جهان چه خبر است؟

به هر حال ، درباره نسخه جدید پادکست مورد علاقه شما Mets ، “Amazin ‘But True” ، با من و Met Nelson Figueroa سابق ، بحث های زیادی وجود دارد. در این قسمت ما به همه اتفاقات این هفته می پردازیم ، سفری به آکادمی اسپانیایی نلسون فیگوئروا داشتیم و جزئیات پادکست زنده ای را که جمعه 10 سپتامبر برای جمع آوری پول برای خانواده ها در 11 سپتامبر و کمک های اولیه برگزار می شود ، ارائه می دهیم. به

پادکست Amazin ‘True True با جیک و فیجی:

  • اسکات مس: زک اسکات اواخر شب و اوایل چهارشنبه تصمیم بدی گرفت. به احتمال زیاد در آخرین ماه از زمانی که GM از متس بود ، اما این مهر و موم بیشتر. متس نیاز به پاکسازی دفتر اصلی دارد. اسکات و سندی آلدرسون باید بروند ، و مت ها به رهبران جدیدی نیاز دارند تا سازمانی را رهبری کنند که نتوانسته از عناوین منفی حتی با تغییر مالکیت جلوگیری کند.
  • رفت و برگشت دو سر: خاویر بائز با موفقیت بزرگ و پیروزی در اولین بازی روز سه شنبه با یک پیروزی کلیدی ، نفرت را ساکت کرد. آیا متس برمی گردد یا هنوز زود است که بگوییم پس از دو پیروزی برای یک تیم شوم؟ هر اتفاقی می تواند بیفتد و متس در ماه سپتامبر مارک های زیادی را تماشا خواهد کرد ، زیرا آنها پنج بازی در NL East و 5 1/2 در کارت ویزیت NL خواهند داشت.
  • آکادمی اسپانیایی نلسون فیگوئروآ: فیگی سعی می کند به من بیاموزد که به زبان اسپانیایی “رانندگی در حالت مستی” ، “باید باور داشته باشی” و “رویداد خیریه” را بیاموزد. در زیر ما پادکست رویداد خیریه زنده خود و جوایز و یادآوری های جالبی را که همه آنها برای یک هدف بزرگ ، به مناسبت بیستمین سالگرد حوادث غم انگیز 11 سپتامبر در آنجا خواهند بود ، مورد بحث قرار می دهیم.
  • لحظه پوشش فیگی / اشک های او: فیگی به نظراتی که بعد از بازی مقابل ملی پوشان گفته بود باز می گردد ، جایی که بازیکنان کابینه اش هنگام زمین بازی آواز می خواندند و تشویق می کردند. نظرات او باعث شد که او ارسال شود. او همچنین زمان گریه کردن خود را در پایان کار MLB توضیح می دهد.

اشتراک در:

متس
متس
متس
متس

با عضویت در پادکست Apple Podcasts ، Spotify یا هر کجا که می خواهید ، از هر قسمت پادکست “Amazin ‘But True” ، یک پادکست نیویورک متس ، لذت ببرید. جیک براون را در توییتر و اینستاگرامJakeBrownRadio و Nelson FigueroaFiggieNY دنبال کنید. پادکست توییترAmazinButTrue را دنبال کنید. قسمت های جدید هر دوشنبه و پنجشنبه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *