به مدت 50 سال زندان دسته جمعی به خانواده های آمریکایی آسیب رسانده است.  در اینجا نحوه تغییر آن آورده شده است

به مدت 50 سال زندان دسته جمعی به خانواده های آمریکایی آسیب رسانده است. در اینجا نحوه تغییر آن آورده شده است


خبر – نزدیک به 50 سال است که میزان حبس در ایالات متحده با نرخ نمایی افزایش یافته است. امروزه ایالات متحده دارای بیشترین تعداد زندانیان در جهان است. حبس به ویژه در جوامع فقیر رنگی رایج است که تقریباً 70 درصد از مردان سیاه پوست که دبیرستان را تمام نکرده اند و به سن میانسالی می رسند در برهه ای از زندگی خود در زندان هستند.

مروری که شامل تجزیه و تحلیل جدیدی از داده ها است که در 14 اکتبر در Science توسط متخصصان دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و دانشگاه دوک منتشر شد ، نشان می دهد که حبس دسته جمعی چه آسیبی به خانواده ها می زند و از مداخلات عدالت کیفری دوستدار خانواده حمایت می کند.

هدویگ لی گفت: “در حالی که حبس دسته جمعی باعث حبس دسته جمعی اعضای خانواده شده است ، خانواده های کم رنگ رنگی به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می گیرند ، به ویژه زنانی که اغلب مسئولیت مراقبت از اعضای خانواده در داخل و خارج را دارند.” ، نویسنده مشترک این مطالعه و استاد جامعه شناسی در هنرها و علوم در دانشگاه واشنگتن. لی همچنین مدیر مرکز مطالعه نژاد ، قومیت و برابری در WashU است.

ما نمی توانیم 50 سال دیگر حبس دسته جمعی را از بین ببریم که خانواده ها و جوامع را از هم پاشیده است. زمان آن رسیده است که کاری انقلابی انجام دهیم و روی داده هایی سرمایه گذاری کنیم که به ما اجازه دهد تأثیرات حبس دسته جمعی را به طور کامل بر خانواده ها بفهمیم و هم عدالت کیفری و هم سیاست ها و شیوه های اجتماعی گسترده تری را که از آسیب های آینده جلوگیری می کند ، اجرا کنیم. ”

تحقیقات گسترده ای در مورد جزئیات اثرات حبس بر افراد محکوم وجود دارد ، اما اطلاعات کمی در مورد عوارض حبس جمعی در خانواده ها و جوامع وجود دارد. برای این بازبینی ، لی و نویسنده مشترک کریستوفر وایلدمن ، استاد جامعه شناسی در دانشگاه دوک ، تمرکز خود را بر خانواده مردان زندانی ، که اکثریت زندانیان ایالات متحده را تشکیل می دهند ، متمرکز کردند.

زندانی شدن اعضای خانواده در بین خانواده های آمریکایی بسیار رایج شده است. تقریباً نیمی از همه افراد جوان ، 18 تا 49 ساله ، دارای یک عضو فوری خانواده هستند – به عنوان والدین ، ​​فرزند ، خواهر یا برادر ، شریک عاشقانه فعلی یا هر کسی که تا به حال فرزند داشته اند – که در زندان بوده است. زندانی شدن اعضای خانواده در خانواده های آمریکایی آفریقایی تبار شایع تر است و بیش از 60 درصد بزرگسالان زیر 50 سال را تحت تأثیر قرار می دهد.

به گفته وایلدمن ، پیامدهای غیرمستقیم حبس دسته جمعی ، که توسط اعضای خانواده متحمل می شود ، بیشتر از عواقبی است که مردان در زندان تجربه کرده اند.

وی گفت: “اعضای خانواده زندانیان به ندرت در جنایاتی که اعضای خانواده زندانی آنها مرتکب شده اند دخیل بوده اند و در نتیجه خسارت های جانبی به سیستم عدالت کیفری به شکل بسیار واقعی و ملموس است.”

از آنجا که زندان دسته جمعی به طور نامتناسب بر خانواده های آمریکایی های آفریقایی تبار تأثیر می گذارد ، نابرابری موجود را نیز تشدید می کند. لی وایلدمن در بررسی خود دریافت که حبس اعضای خانواده فراتر از معایبی که قبل از زندان وجود داشت ، بر رفاه خانواده تأثیر منفی می گذارد. این اثرات عبارتند از:

برای کودکان ، آثار منفی زندان والدین بهتر درک می شود. این کودکان بیشتر از مشکلات رفتاری و روانی رنج می برند. آنها همچنین تمایل کمتری برای شرکت در مدرسه نسبت به همسالان خود دارند ، والدین آنها از هم جدا شده اند و انگ زندانی شدن والدین را بر دوش دارند.

“کودکانی که والدین آنها در نهایت با زندان روبرو خواهند شد ، حتی قبل از تجربه این رویداد با چالش های نامتناسبی روبرو هستند. اما برای بسیاری از کودکان ، حبس والدین مارپیچ نزولی ایجاد می کند که در آن واکنش های منفی معلمان ، مقامات اصلاحی و حتی همسالان به انگ انگ والدین واکنش نشان می دهد. ویلدمن گفت: با واکنش های رفتاری منفی به آسیب این رویداد برای هدایت کودکان در یک مسیر دشوار ، “یک مسیر دشوار عواقب جدی برای انتقال آنها به بزرگسالی دارد.”

حبس همچنین بر زنانی که برای مدیریت عواقب رها شده اند ، تأثیر می گذارد. با توجه به بررسی لی و وایلدمن ، حبس شدن پسر می تواند بار پدر و مادربزرگ را برای پدر و مادر افزایش دهد. آنها می نویسند: “مادرانی که فرزندی به دنیا آورده اند ، تقریباً همیشه یک پسر ، در زندان به سختی مبارزه می کنند ، زیرا صحبت از طیف وسیعی از شاخص های سلامتی می شود ، از جمله اما نه محدود به سلامت خود ، افسردگی و محدودیت های سلامتی.”

او به من گفت: “اگر آن را با هم در نظر بگیریم ، محاصره خانواده ممکن است موجی از نسل ها را بر سلامت کل خانواده تأثیر بگذارد.”

زندان نقطه شکست خانواده هاست. اما بررسی لی و وایلدمن نشان می دهد که عملکرد خانواده ها به طور متوسط ​​حتی قبل از اینکه توسط والدین در زندان باشند ، چگونه است.

برآوردن این نیازها از طریق خدمات اجتماعی بهتر ، راهی واضح برای شکستن چرخه در عین بهبود سلامت و رفاه کل خانواده است. “

تحقیقات انجام شده در مطالعه خانواده های شکننده و رفاه کودکان نشان می دهد که مصرف مواد مخدر و خشونت خانگی اغلب قبل از حبس و همچنین سیگار کشیدن یا مصرف مواد مخدر و الکل در دوران بارداری پیش از این است. خانواده هایی که در آنها یک یا هر دو والدین ازدواج نکرده و/یا پدر بیولوژیکی با فرزندان خود زندگی نمی کند ، در آینده بیشتر احتمال دارد که در زندان بمانند. حبس قبلی نیز پیش بینی کننده قوی زندان در آینده است.

این خانواده ها اغلب مدت ها قبل از زندان به آن نیاز دارند. این نیازها ممکن است شامل اشکال شدید محرومیت مادی – تخلیه ، ناتوانی در پرداخت هزینه خدمات شهری و نداشتن پول کافی برای غذا – باشد که با این واقعیت که میزان اختلالات اعتیاد و سایر شرایط بهداشت روانی در این جمعیت بسیار شایع است ، تقویت می شود. به من گفت.

برآوردن این نیازها از طریق خدمات اجتماعی بهتر ، راهی واضح برای شکستن چرخه و در عین حال بهبود سلامت و رفاه کل خانواده است. “

به گفته لی و وایلدمن ، حداقل مداخلات عدالت کیفری دوستدار خانواده دارای سه مزیت خواهد بود:

وایلدمن اضافه کرد: “اگرچه ما معتقدیم که پیامدهای حبس دسته جمعی بر خانواده ها اکنون روشن است ،” واقعیت این است که داده هایی که ما باید درک کنیم چگونه ، چه موقع و چرا زندانی شدن اعضای خانواده برای این کار کاملاً نامناسب است ، مجموعه داده های آینده را می سازد. اولویت دادن به این فشار شایع باورنکردنی کاملاً حیاتی است. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *