به گفته وزارت بهداشت ، سطح STI در طول همه گیری همه گیر بالا بوده است.

به گفته وزارت بهداشت ، سطح STI در طول همه گیری همه گیر بالا بوده است.


رستوران ها ، بارها و کلوب های شبانه در سیب بزرگ تابستان گذشته تا حد زیادی تعطیل بودند ، اما این مانع از مشغله نیویورکی ها – با یکدیگر – نشد.

این پنج منطقه شاهد افزایش نرخ STI تا قبل از همه گیری تا ژوئیه 2020 بودند ، درست یک ماه پس از برداشته شدن دستورات اولیه قرنطینه ایالت و جایگزینی آن با قوانین فاصله گذاری اجتماعی که اکثر فعالیت های دیگر را مجبور کرد.

آماری که روز چهارشنبه توسط وزارت بهداشت و سلامت روان شهر منتشر شد نشان می دهد که موارد کلامیدیا و سفلیس در آن ماه آمار منتشر شده در جولای 2019 را بمباران کرد.

رشد سیفلیس آنقدر واضح بود که در سال 2020 ، حتی با تعطیلی بهار ، موارد بیشتری نسبت به سال 2019 در کل سال مشاهده شد.

وزارت بهداشت می گوید HIV و سوزاک نیز رقابت سختی را ایجاد کرده اند ، به طوری که میزان موارد در ژوئیه 2020 به سطح خود در سال 2019 نزدیک می شود.

داده های وزارت بهداشت برای یک سال کامل نشان می دهد که تعداد کل موارد کلامیدیا و سوزاک در سال 2020 نسبت به سال 2019 کاهش یافته است – اما این تجزیه و تحلیل شامل ماه های قرنطینه است.

مقامات نتوانستند تشخیص دهند که چه زمانی بیماری های مقاربتی افزایش یافته است – یا اینکه آیا کاهش شدید موارد جدید در بهار 2020 ناشی از رابطه جنسی کمتر نیویورکی ها یا صرفاً کنار گذاشتن آزمایش در طول همه گیری بوده است.

در میان قرنطینه کووید -19 در 2 آوریل 2020 ، خیابانها در میدان تایمز خالی بودند.
رابرت میلر

دکتر دیو چوکچی ، کمیسر بهداشت ، در بیانیه ای گفت: “ما می دانیم که انتقال عفونت های مقاربتی در سراسر اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 ادامه داشته است ، اما بسیاری از نیویورکی ها سال گذشته به دنبال آزمایش معمول نبودند.” آزمایش. امتحانات بارها و بارها

وی افزود: “بیماری های مقاربتی می تواند باعث آسیب طولانی مدت شود ، و من نیویورکی ها را تشویق می کنم که در مورد خدمات بهداشت جنسی با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی خود صحبت کنند.”

وزارت بهداشت برای نوجوانان بالای 12 سال و بزرگسالان نیویورک آزمایش و درمان رایگان و تخفیفی در کلینیک های سراسر شهر ارائه می دهد. مکانها و جزئیات در https://www1.nyc.gov/site/doh/services/sexual-health-clinics.page موجود است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *