به گفته کارشناسان ، لاشه موش صحرایی نشان دهنده مرگ عظیم جوندگان در حین ایدا است


بخشی از موش های صحرایی که هفته گذشته در پارک کانارسی شسته شده بودند ، پیدا شدند

بخشی از موش های صحرایی که هفته گذشته در پارک کانارسی شسته شده بودند ، پیدا شدند

فلش

بخشی از موش های صحرایی که هفته گذشته در پارک کانارسی شسته شده بودند ، پیدا شدند

با احترام نیل فیلیپ

نیل فیلیپ روز شنبه در حال دوچرخه سواری در پارک کانارسی بود که چیزی او را در مسیر خود متوقف کرد – نزدیک به دوازده لاشه موش متورم روی شکم او روی ماسه ای مشرف به خلیج جامائیکا افتاده بود.

“وقتی اولین بار آن را دیدم ، برای من عجیب به نظر می رسید. فیلیپ ، استاد علوم محیط زیست در کالج برونکس ، به یاد می آورد و سپس آنها را در همه جا مشاهده کردم.

در روزهای اخیر علائم مشابهی از مرگ جمعی توسط جوندگان مشاهده شده است ظاهر شد در جای دیگر در پنج شهرداری ، نتیجه غم انگیز سیل ناشی از طوفان گرمسیری ایدا است. کارشناسان بر این باورند که ممکن است صدها هزار موش صحرایی در سیل جان خود را از دست بدهند و این یکی از بزرگترین رویدادهای کاهش جمعیت حشرات موذی در دهه های اخیر است.

بابی کوریگان ، کارشناس قدیمی مبارزه با آفات و جوندگان سابق وزارت بهداشت نیویورک می گوید: “با این طوفان خاص ، موش هایی که در فاضلاب بودند توسط جریان خرد شده یا به رودخانه ها کشیده شدند.” “من نمی توانم تصور کنم که آنها زنده ماندند.”

اگرچه هیچ گزارش موثقی از موش های نیویورکی وجود ندارد ، اما تخمین ها معمولاً از میلیون ها نفر شروع می شود. بخش مهمی در زیرزمین و فاضلاب زندگی می کند که هر دو به سرعت در طول بارندگی های تاریخی هفته گذشته سیلاب گرفتند.

ظاهر موش های غرق شده در پارک کانارسی نیز گزارشات مشابه در طرف مقابل خلیج جامائیکا ، نشان می دهد که بسیاری از آنها با لوله های فاضلاب ترکیبی شهر منتقل شده اند. هنگامی که آن سیستم توسط باران شدید غرق می شود ، محتویات آن: عمدتا زباله های انسانی و رواناب طوفان. بلکه موش های بالقوه – آنها از خروجی ها به خلیج ها و خورهای محلی منتقل می شوند.

موش ها شناگران باتجربه ای هستند. اما احتمالاً بسیاری از آنها با بارش ناگهانی ، با رکورد 3.15 اینچ باران در یک ساعت پیشی گرفتند. کوریگان تخمین زد: “من حدس می زنم صدها هزار نفر به راحتی مردند” ، از جمله “یک نسل کامل توله سگ” یا نوزادان موش صحرایی.

با این حال ، اگرچه جمعیت موش های محلی بسیار موفق بوده است ، اما ناظران نزدیک می گویند توهین آمیزترین و غیرقابل تسخیر گونه ها در این شهر ، برعکس ، بیشتر نمایان شده است.

چندین نابودگر که با Gothamist / WNYC صحبت کردند ، گفتند که از زمان طوفان گرمسیری Ida ، شکایات بیشتری دریافت کرده اند ، زیرا موشهای زنده مانده به زمین ، داخل خانه های خصوصی و فضاهای عمومی پناه می برند.

تیموتی وانگ ، نابود کننده M&M Pest Control طی دو دهه گذشته ، گفت که تماس ها با موش ها در روزهای بعد از ایدا سه برابر شده است. “این موج عظیمی است. ما قبلاً چنین چیزی ندیده بودیم.”

سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک گفت که آنها از زمان آیدا شاهد افزایش شکایات موش ها نبوده اند و افزود که ممکن است خیلی زود باشد.

اما وونگ گفت که او هجوم زیادی از موش ها به حمله به سنگ های قهوه ای بروکلین ، دفن آنها در باغ سوله های بیرونی و ساخت لانه در داخل اتومبیل های پارک شده را دریافت کرده است. در موارد متعدد ، او به تماسهای مربوط به دسته های مگس پاسخ داد ، اما آنها را در اطراف موش غرق شده “مانند صحنه کتاب مقدس” یافت.

افزایش مشابه شکایات موش ها در پی طوفان سندی ، از جمله داستان های وحشتناک جوندگان که خانه های جدید خود را روی دیوار آپارتمان ساخته اند. اما کارشناسان می گویند اکثریت جمعیت آواره در خیابان های شهر باقی خواهند ماند ، این امر باعث جنگ های چمن زار و افزایش حضور موش های روزانه در زمانی شده است که اعتقاد بر این است که جمعیت علیما در بالاترین حد خود قرار دارد.

فرانک دوئیدیسیبوس ، صاحب A-Expert Extermination Company Inc. می گوید: “من شاهد افزایش موش ها در بروکلین ، منهتن ، کوئینز بودم: طوفان فقط همه چیز را به سطح بالاتری رساند.” او گفت که شکایات از هفته گذشته 20 درصد افزایش یافته است ، اما در حال حاضر بیشتر از قبل از Ida بوده است.

موش های مرده از طرف خود توجه حیوانات وحشی همه چیز خوار نیویورک را به خود جلب کرده اند. کوریگان به یک ویدئوی ویروسی اخیر از بلعیدن یک موش صحرایی کامل به عنوان نمونه احتمالی از مهمانی پس از ایدا اشاره کرد.

او پیشنهاد کرد: “این باید در همه جا اتفاق بیفتد.” “این یک مخزن بزرگ گوشت برای همه رفتگران بود: راکون ، شاهین و حواصیل.”

او همچنین به دیگری اشاره کرد ویدئوی گسترده، که برخی رسانه توصیف شده مانند موش صحرایی که با شادی در سیل نیویورک می رقصد. گذشته از این واقعیت که ویدئو اوایل تابستان امسال بارگذاری شده و احتمالاً در فیلیپین گرفته شده است ، بینندگان در مورد وضعیت احساسی موش به شدت گمراه شده بودند.

کوریگان گفت: “این موش چا-چا را انجام نمی دهد.” “آن موش در مراحل پایانی غرق شدن است.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *