بومی سازی نرم افزار پرداخت از طریق ارز دیجیتال


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، ناصر محمودی، عضو هیأت مدیره جاپکو به نقل از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، گفت: این پروژه دو اپلیکیشن موبایلی را ارائه می دهد که یکی برای کاربران موبایل است. برای کاربران POS: این نرم افزار دارای یک برنامه وب برای مدیران برنامه است تا دسترسی جامع را فراهم کند.

سهولت خرید

بر این اساس، کاربر دستگاه تلفن همراه می تواند با ضربه زدن روی سنسور تلفن همراه خود، قیمت خرید را به صورت خودکار از حساب بانکی خود کسر کند. این روش های پرداخت برای انجام تراکنش به فناوری به نام Near Field Communication یا NFC متکی هستند.

NFC از فرکانس رادیویی برای ارسال بار الکترومغناطیسی حاوی داده های تراکنش در فاصله کوتاه چند اینچی استفاده می کند.

به عنوان مثال، NFC دو دستگاه کارتخوان و تلفن همراه را قادر می سازد تا هنگامی که در مجاورت یکدیگر قرار دارند به صورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برای این کار، هر دو دستگاه باید به تراشه NFC مجهز باشند.

این نرم افزار برای رفع نیازهای افراد، سازمان ها، شرکت ها و هتل ها برای اجتناب از استفاده از پول نقد طراحی شده است. کاربران می توانند در شبکه بلاک چین یک کیف پول برای خود بسازند و از طریق اپلیکیشن موبایل و دستگاه POS آن را به صورت خودکار شارژ کنند.

در توسعه محصول، تیمی متشکل از 6 متخصص شامل طراحان رابط کاربری و تجربه کاربری، کارشناسان سخت افزار و برنامه نویسان مشارکت داشته اند.

از مزایای نرم افزار صرفه جویی در هزینه و زمان و همچنین مدیریت بهتر و کارآمدتر فضای دستگاه را به ما می دهد.

برای تعامل بهتر بین سخت افزار و نرم افزار می توان به مدت طولانی تری کار کرد و امکانات مختلفی را بر روی پلتفرم ارائه داد. تمامی این مزایا به افراد کمک کرده است تا با کار در دنیای مجازی با استفاده از این محصول در فعالیت های روزانه خود، صرفه جویی در زمان خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

امنیت نرم افزاری بالا

این مدیر دانش بنیان توضیح داد: این نرم افزار به طور ویژه برای دستگاه های POSE و گوشی های اندرویدی که از NFC پشتیبانی می کنند طراحی و پیاده سازی شده است.

در توسعه نرم افزار از هیچ ماژول آماده ای استفاده نشده است و تمامی ویژگی ها و قابلیت های سیستم از ابتدا کدگذاری شده و امکان توسعه و سفارشی سازی محصول را فراهم می کند. جدای از این، یکی از مزیت های دیگر نرم افزار حفظ امنیت بالای اطلاعات کاربران در این پلتفرم است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.