بوکسورها با لباس مایکل جردن به حراج در Leland’s می روند


یک طرفدار فوق العاده مایکل جردن وجود دارد و سپس او می خواهد یک جفت شورت “شخصی بپوشد” داشته باشد.

برای بیماران – متاسفم ، برای علاقه مندان – در دسته دوم ، می توانیم نشان دهیم که یک شورت کوتاه از اسطوره NBA برای ضربات للند در حال فروش است.

یکی از مخبرهای حراج به ما می گوید که شورت ها “به طور مرتب” توسط جردن پوشیده می شد و علائم “استفاده زیاد” را نشان می داد. اما اگر بپرسیم این به چه معناست محکوم به فنا می شویم ، بنابراین اگر می خواهید بدانید ، باید خودتان آن را دریابید. شماره او (732) 290-8000 است. خدا سرعت بده

این تفسیر همچنین می گوید این مقاله “تقریباً تا آنجا که می توانید به عظمت برسید” ، که بسیار عادلانه به نظر می رسد ، اما تنها در صورتی که منظور شما از “بزرگی” عرق ریز MJ’s Chicago Bulls باشد.

خبر خوب یا بد اگر “مال شما” است این است که آنها برچسب خشک شویی دارند ، بنابراین احتمالاً قبلاً آن را شسته اند.

جفت بوکسورهای مایکل جردن در حراج.
جفت بوکسورهای مایکل جردن در حراج.
دی للند

قیمت رزرو 500 دلار است که ما آن را بدون هیچ دلیل خاصی پیش می بریم ، همچنین هزینه چند جلسه درمانی مناسب است. عاقلانه خرج کنید.

این شورت بخشی از فروش وسایل جردن است که در دستان تنها محافظ او ، جان مایکل وزنیاک (که در ضرب و شتم اردن در بازی پرتاب سکه در سند بولز به نام “آخرین رقص” به یادگار مانده بود) بود. کت ، کت و شلوار ، کراوات و چوب گلف که متعلق به بز بود ، از دیگر اقلام فروشی است.

اگرچه نحوه پایان یافتن وزنیاک با یک جفت شورت پرکاربرد جردن تنها یکی از سوالات متعددی در مورد این وضعیت است که ما تصمیم گرفتیم آن را متوقف نکنیم.

وزنیاک قبلاً اقلام مربوط به اردن را از طریق همین حراج فروخته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *