بیانیه آیو اسپورت رفتار غیرحرفه ای گزارشگر فینال لیگ قهرمانان اروپا را محکوم می کند.


به گزارش خبرگزاري فارس، پس از انتشار فيلم فينال ليگ قهرمانان اروپا، تصور اوليه اين بود كه اين مشكل در آنتن صدا و سيما رخ داده است، اما با اظهارات ايوو مشخص شد كه مشكل مربوط به مجازي است. پخش بازی فوتبال.

Ivo Interactive TV رفتار غیرحرفه ای گزارشگر بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا را محکوم کرد:

فوتبال یک رویداد هیجان انگیز است و یکی از دلایل محبوبیت این ورزش در سراسر جهان به دلیل شور و شوق غیرقابل کنترل آن است که طرفداران، فوتبالدوستان و طرفداران را به خود جذب می کند. بنابراین به طور کلی اشتباهاتی که در مستطیل سبز و حواشی آن صورت می گیرد را نمی توان خطای عمدی دانست; اشتباهات گزارشگران مسابقات فوتبال به خصوص در مسابقات تیم های بزرگ و بازی های مهیج نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با مشاهده این موارد اشتباه گزارشگر توانمند شبکه ورزش آیو یکی از روشنفکران عرصه حین گزارش فینال لیگ قهرمانان رئال مادرید – لیورپول هر چند عمداً و مشتاقانه او به دلیل هیجان دور بود. . یکی از مهیج ترین مسابقات سال بود و برخورد انضباطی انجام شد. ; با این حال، خبرنگار که یکی از چهره های شاخص این حوزه است، به شدت از اتفاقی که افتاده متاثر و مضطرب است.

تلویزیون اینتراکتیو آیو، همکار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و رسانه های تکمیلی، خود را حافظ انقلاب و مرام کشور می داند و همواره حفظ حرمت آنان و مردم ایران را سرلوحه کار خود قرار داده است. عملکرد حرفه ای آن

در پایان آیووا به عنوان یکی از ارکان جهاد فرهنگی ضمن تشکر از رسانه های ایرانی به خاطر جهاد بزرگ فرهنگی و عذرخواهی و محکومیت این حادثه برای جلوگیری از چنین حوادثی، تمام تلاش خود را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.