بیل کازبی احساس می کند که R.  کلی در محاکمه قاچاق جنسی "اشتباه" کرد

بیل کازبی احساس می کند که R. کلی در محاکمه قاچاق جنسی “اشتباه” کرد


بیل کازبی احساس می کند که R. به گفته بازیگر کمدین تازه منتشر شده ، کلی در محاکمه قاچاق جنسی که روز دوشنبه با اعتراف گناهکار در هر 9 اتهام علیه وی به پایان رسید ، مورد “حمله” قرار گرفت.

به گفته اندرو وایت ، سخنگوی وی ، کازبی معتقد است که خواننده منحرف “در جریان محاکمه یک ماهه” خراب شد “و” استراحت نمی کند “.

وایت افکار کازبی را در مصاحبه سه شنبه شب با The Post به اشتراک گذاشت ، که در آن بازیگر گفت R. کلی شانس نداشت و در دهه 1990 به تیم دفاعی ستاره R&B حمله کرد.

وایت گفت: “عرشه در برابر روبرت جمع شد.” “حقوق اساسی وی به طرز فاحشی نقض شده است. من در هیچ نقطه ای جز این کشور در ایالات متحده نمی دانم که یک مستند می تواند علیه کسی اتهام جنایی به همراه داشته باشد. “

وایت گفت: “هیچ کس اینقدر برای آن نجنگید ،” و آن را “انسانی” نکرد.

به گفته سخنگوی وی ، بیل کازبی معتقد است که R.
استفان یانگ

وایت افزود: “همانطور که او منابع و امکانات لازم را نداشت ، باید از دادگاه حمایت می کرد. او نمایندگی بهتری داشت.”

وایت گفت: “این مردی است که آهنگ” من فکر می کنم می توانم پرواز کنم “را هنگامی که شایعاتی درباره دختران کوچک وجود داشت ، ساخت. این آهنگ در هر عروسی و هر کلیسایی پخش می شود. او با لیدی گاگا موسیقی می نواخت!”

کلی ، 54 ساله ، ده ها سال است به اتهام سوء استفاده جنسی از زنان و کودکان به اتهامات اخاذی و نقض قانون مان ، که حمل و نقل مردم را از خطوط دولتی به منظور غیراخلاقی ممنوع می کند ، محکوم شده است.

با صدور حکم در ماه مه ، وی با 10 سال زندان محکوم می شود.

R. Kelly در این محاکمه در این هفته به هر ۹ مورد محکوم شد.
R. Kelly در محاکمه خود در این هفته به هر 9 اتهام محکوم شد.
آژانس حفاظت از محیط زیست / تانن موری

در همین حال ، کازبی به دلیل تجاوز جنسی به آندریا کنستاند در آوریل 2018 محکوم شد. اما 84 ساله تنها 2.5 سال را پشت میله های زندان سپری کرد تا اینکه محکومیت وی در ژوئیه به طور غیر منتظره لغو و آزاد شد.

دادگاه عالی پنسیلوانیا دریافت که دادستان کل در سال 2005 با کازبی توافق محرمانه ای داشت که در صورت تسلیم شدن ، متهم کیفری نمی شود.

دادگاه در ماه ژوئیه حکم داد که DA جدید ملزم به آن توافق شفاهی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *