بیمارستان های لوئیزیانا در حال حاضر مملو از بیماران COVID-19 برای طوفان ایدا هستند


نیواورلئانز – بیمارستان های لوئیزیانا که در حال حاضر مملو از بیماران ناشی از آخرین موج ویروس کرونا هستند ، خود را برای طوفان قدرتمند دسته 4 آماده می کنند که انتظار می رود روز یکشنبه به زمین بنشیند.

جنیفر آوگنو ، مقام ارشد بهداشت نیواورلئان گفت: “بار دیگر ما در بحبوحه همه گیری با یک فاجعه طبیعی روبرو هستیم.” او از ساکنان خواست “برای هر دو آماده شوند”.

انتظار می رود طوفان ایدا در اواخر روز یکشنبه در امتداد سواحل لوئیزیانا علیه این ایالت سقوط کند. انتظار می رود هنگامی که زمین را با باد شدید تا 209 مایل در ساعت (209 کیلومتر در ساعت) لمس می کند ، در رده 4 قرار گیرد. این طوفان زمانی رخ می دهد که بیمارستان ها و بخش های مراقبت ویژه آنها پر از بیماران موج چهارم همه گیری COVID-19 است که ناشی از نوع بسیار مسری دلتا و نرخ پایین واکسیناسیون در سراسر ایالت است.

بیمارستانهای لوئیزیانا
بیمارستانهای لوئیزیانا باید خود را برای طوفان طوفان دسته 4 آماده کنند تا بعد از ظهر یکشنبه آماده رسیدن به منطقه شوند.
AP

گزارش روزانه موارد جدید از چند صد مورد در روزهای بیشتر بهار و اوایل تابستان به هزاران نفر در روز در اواخر ماه ژوئیه رسید. در سراسر ایالت ، در سه افزایش قبلی ، بستری شدن در بیمارستان به 2000 نفر یا کمتر رسیده بود. اما این تعداد در آگوست به بیش از 3000 نفر رسید. تعداد ثبت شده در روز شنبه حدود 2700 نفر بود که هنوز به اندازه کافی برای فشار بر بیمارستان ها بالا است.

فرماندار جان بل ادواردز گفت تخلیه بیمارستان ها در مناطق تهدید شده چیزی است که معمولاً در سناریوهای دیگر مورد توجه قرار می گیرد ، اما عملی نیست زیرا بیماران مبتلا به COVID-19 تخت را در لوئیزیانا و جاهای دیگر پر می کنند.

وی گفت: ما جایی نداریم که آن بیماران را بیاوریم. نه در ایالت و نه در خارج از ایالت ، “ادواردز توضیح داد.

مقامات Ochsner Health ، که بزرگترین شبکه بیمارستان ایالت را اداره می کند ، روز شنبه گفتند که در حال بررسی تخلیه برخی از تاسیسات آن در نزدیکی ساحل هستند ، اما با توجه به تراکم بیمارستان ها در شبکه این امکان پذیر نیست. حدود 15 بیمارستان در مناطقی هستند که به طور بالقوه تحت تأثیر Ida قرار دارند. اما آنها برخی از بیماران با نیازهای خاص پزشکی را از بیمارستان های کوچکتر در مناطق روستایی تر به امکانات بزرگتر خود منتقل کردند.

مراقبت های بیمارستانی
مقامات بهداشتی اچسنر روز شنبه گفتند که در حال بررسی تخلیه برخی از تأسیسات خود برای اطمینان از ایمنی در بحبوحه طوفان در حال ورود هستند.
AP

مایک هولفلد ، معاون اجرایی و مدیر ارشد عامل Ochsner Health گفت: “COVID چالشی را برای این طوفان ایجاد کرده است.”

اما زنجیره بیمارستان به طرق دیگر می گوید که تا آنجا که می تواند آماده است. هولفلد سه روز پیش گفت که آنها به ارزش 10 روز برای تأسیسات در مناطقی که ممکن است تحت تأثیر Ida قرار بگیرند و همه چیز رسیده است سفارش داده اند. هر تأسیسات دارای قدرت پشتیبان ثابت و یک کامیون سوخت پشتیبان در محل است. در صورت بیرون آمدن آب از شهر ، بسیاری از بیمارستان های آنها چاه آب نیز دارند.

هولفلد گفت: “ما تا آنجا که می توانیم آماده ایم.”

جف الدر ، پزشکی که مدیر پزشکی مدیریت اورژانس در LCMC Health است ، گفت که صبح روز یکشنبه تمام شش بیمارستان در سیستم تعطیل می شوند. کارکنانی که قرار بود در طوفان در بیمارستان ها بمانند ، شنبه و یکشنبه صبح می آمدند و در بیمارستان می خوابیدند.

الدر گفت یکی از اولین کارهایی که بیمارستان های آنها هنگام وقوع طوفان انجام می دهند ترخیص بیمارانی است که می توانند ترک کنند. با این حال ، بار بیمار آنها به دلیل همه گیری بیشتر از حد معمول است ، بنابراین نمی توانند آن را به میزان زیادی کاهش دهند. اما وی گفت بیمارستانهای این سیستم از زمان طوفان کاترینا در سال 2005 بسیار قوی تر بوده اند.

او گفت: “ما از سال 2005 چیزهای زیادی آموخته ایم.” در حال حاضر زیرساخت های کلیدی در حال جمع آوری است تا از سیل جلوگیری شود. به عنوان مثال ، در مرکز پزشکی دانشگاه نیواورلئان ، که بعد از کاترینا ساخته شد ، ژنراتور بالا می رود ، عرضه گازوئیل محافظت می شود و طبقه اول هیچ خدمات اساسی ندارد ، بنابراین حتی اگر آب سیل به آن ارتفاع برسد ، چیزی ندارد ضروری از بین می رود

الدر گفت که تمام بیمارستان های موجود در سیستم از منبع تغذیه پشتیبانی می کنند. وی همچنین تأکید کرد که اکنون ارتباط بین بیمارستان ها در سیستم بیمارستانی و سطوح مختلف دولتی بسیار بهتر شده است.

بیمارستان
طوفان ایدا زمانی فرا می رسد که بیمارستان ها و واحدهای مراقبت های ویژه آنها با افزایش موارد ابتلا به کووید -19 روبرو هستند.
AP

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *