تاجر نیویورکی به حرکت در جدایی حومه از آتلانتا دامن می زند

تاجر نیویورکی به حرکت در جدایی حومه از آتلانتا دامن می زند


یک جنگ داخلی مدرن در آتلانتا به رهبری Carpet Bigger ریشه های عمیقی در سیب بزرگ دارد.

بیل وایت 54 ساله ، جنبش فزاینده ای از باک هد ثروتمند ، عمدتا سفیدپوست را برای جدایی از آتلانتا تقویت می کند – حتی اگر او از شهر نیویورک متولد شده و بزرگ شده است و فقط سه سال پیش به جنوب مهاجرت کرد. به

قبل از ایفای نقش جدایی طلب ، وایت تاجر نیویورکی و رئیس سابق موزه دریای مخفی ، موزه هوا و فضا بود ، که خانواده او در اواخر دهه 1960 سرآمد کافه Upper East Side Beach خود را راه اندازی کردند.

وایت در مورد خود و همسرش برایان ایور گفت: “ما نیویورک را دوست داریم و همیشه خواهیم داشت.” “ما دلمان برای همه دوستان و زندگی ای که در آنجا داشتیم تنگ شده است ، اما ما از سیاست یا سیاست هایی که شهر نیویورک را خراب می کند ، غافل نیستیم.”

بومی لانگ آیلند تمایل خود را به شهر نیویورک برای همه می پوشاند: انگشتر مسابقات قهرمانی یانکی 1977 ، که توسط جورج اشتاینبرنر به او اهدا شد.

علائم حیاط از ابتکار عمومی برای ادغام Buckhead ، محله آتلانتا ، به عنوان یک شهر متمایز پشتیبانی می کند.
Jenni Girtman / AP Images برای کمیته شهر Buckhead

مانند شهر نیویورک ، آتلانتا نیز شاهد افزایش شدید جنایات خشونت آمیز در طول همه گیری بوده است. بر اساس داده های پلیس گردآوری شده توسط قانون اساسی آتلانتا ژورنال ، امسال قتل ، تیراندازی و حمله در شهر افزایش یافته است.

او گفت که تماشای بی قانونی بیشتر ، باعث شد تا وایت تلاش کند تا باک هد را با متوسط ​​قیمت مسکن نزدیک به 600000 دلار در شهر خود ، با پلیس و دادگاه خود ادامه دهد.

وایت به یاد می آورد: “ما چند پسر را به راهرویمان آوردیم و سعی کردند ماشین ما را بدزدند. خانه خواهرم مورد سرقت قرار گرفت و خانه همسایه اش مورد غارت قرار گرفت. اتومبیل دوستان ما به سرقت رفت. خانه آنها به سرقت رفت.”

Buckhead تعداد پلیس های منطقه را سه برابر می کند و حقوق آنها را بهتر از اداره پلیس آتلانتا ، که شهردار کیشا لنس پایینز معتقد است تضعیف شده است ، می دهد. وی مدعی شد که دادگاه های باک هد با متخلفان قانون ملایم نخواهند بود.

شهردار آتلانتا کیشا لنس باتومز
کیشا لنس باتومز ، سخنگوی شهردار آتلانتا گفت: “هرگونه تلاشی برای جداسازی آتلانتا در راستای نژادی ، اقتصادی و حزبی ، توهین به شخصی است که ما به عنوان یک شهر هستیم.”
سازمان حفاظت محیط زیست

در ماه مه ، وایت رئیس و مدیرعامل کمیته شهر Buckhead شد. او می گوید که توسط فعالان جامعه انتخاب شده است و مشتاق استفاده از شبکه شخصی و مهارت های مدیریتی او هستند. او در اولین کمک مالی خود در آن ماه بیش از 400000 دلار جمع آوری کرد.

روند الحاق Buckhead از آتلانتا به سرعت پیش رفت. در حال حاضر لایحه ای برای اجازه رای گیری از طریق قانونگذار ایالت در حال تصویب است. اگر فرماندار کمپ ، جمهوری خواهی که نزدیک به سفید شناخته می شود ، آن را امضا کند ، این قانون به رای گذاشته می شود. با این حال ، همه پرسی فقط در میان اعضای شهر جدید پیشنهادی ، به استثنای ساکنان آتلانتا بزرگتر ، بحث برانگیز خواهد بود. وایت گفت که از رای گیری داخلی تاکنون راضی است.

وایت به The Post گفت: “کاری که ما در 12 ماه گذشته انجام داده ایم بسیار عجیب است. و او از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است.”

طرح جدایی در آتلانتا فوق العاده تفرقه انگیز بود ، زیرا رهبران دموکرات شهر با آن به شدت مخالفت کردند. از دست دادن درآمد مالیاتی Buckhead ضربه بزرگی به اقتصاد شهر خواهد بود و اتهامات نژادپرستی بیداد می کرد.

بیل وایت
بیل وایت

کیشا لنس باتومز ، سخنگوی شهردار ، به روزنامه گفت: “همچنان که ما تلاشهای خود را برای افزایش امنیت عمومی در باک هد و خارج از آن ادامه می دهیم ، امیدواریم که آتلانتیس برای مقابله با چالش های پیش روی ما متحد باقی بماند.” “هرگونه تلاشی برای جداسازی آتلانتا در راستای نژادی ، اقتصادی و حزبی ، توهین به شخصیتی است که ما به عنوان یک شهر هستیم.”

مدتها قبل از اینکه او یک حرکت سیاسی و سپاسگزار شود ، فارغ التحصیل دانشگاه فوردهام و موسسه آشپزی فرانسه در رستوران خانوادگی در خیابان 70 و خیابان دوم کار می کرد.

وایت به یاد می آورد: “من توالت را تمیز کردم ، من یک اپراتور اتوبوس بودم ، یک ماشین ظرفشویی بودم ، من یک مدیر بودم. همه را انجام دادم.”

او همچنین وظایف خود را به عنوان آتش نشان داوطلب و ناخدا کروز انجام داد. در تابستان در فوردهام ، او دو فرزند را در برانکس در حالی که به عنوان تکنسین فوریت های پزشکی کار می کرد ، پدر کرد.

وایت در طول جنگ خلیج از ارتش اجتناب کرد ، اما می خواست راهی برای کمک پیدا کند – بنابراین بنیادی برای حمایت از سازمان خدمات متحد ایجاد کرد ، که توجه بارون املاک و نیکوکار زکری فیشر را به خود جلب کرد. فیشر بعداً آن را در Intrepid نصب کرد ، که وایت به طور گسترده ای در 18 سال آینده احیا می شود. امروز او شرکت Constellations Group ، یک شرکت مشاوره تجاری را اداره می کند.

آرتا فرانکلین عروسی وایت 2011 را به همسرش برایان ایور داد ، مهمانی ای که توسط وکیل قدرتمند دیوید بویس برگزار شد.

وایت که قبلاً یک اهدا کننده برجسته دموکرات بود و در سال 2014 شام 25،000 دلاری را برای رئیس جمهور اوباما برگزار کرد ، وایت در سال 2016 پس از پیروزی ترامپ رئیس جمهور آمریکا موضع خود را به طرز چشمگیری تغییر داد و بعنوان یک جمع آوری کننده کمک های مردمی از حزب جمهوریخواه مطرح شد.

پس از مرگ والدینش ، وایت تصمیم گرفت با ائوره ​​، مدیر بیمه ای که بیش از دو دهه در وایت بوده ، به آتلانتا برود. آنها یک انبار در چلسی و همچنین مکانی در همپتونز فروختند.

“[He] او شوهر من 21 ساله است و این معادل 140 سال در جهان دگرباش جنسی است. “وایت خندید.

مخالفان آتلانتا در یک توافق 1 میلیون دلاری بین وایت و نیویورک در سال 2010 به دلیل طرح جمع آوری کمک های مالی غیرقانونی مربوط به طرح بازنشستگی دولتی دوباره ظاهر شدند. وایت در آن زمان هیچ اشتباهی را قبول نکرد و امروز بر بی گناهی خود تاکید کرد و گفت که از توافق با اندرو کومو ، دادستان کل وقت پشیمان است.

وایت می گوید: “این تصمیم صرفاً پولی بود و اندرو کوئومو سعی می کرد یک پوند گوشت دریافت کند زیرا من طرفدار دیوید پترسون بودم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *