تاد هینز در تریلر مستند جدید به تاریخ مخمل زیرزمینی می پردازد


کارگردان تاد هینز با ساختن فیلم های غیر متعارف و فراموش نشدنی در مورد نوازندگان راک ، با اولین فیلم کوتاه خود ، غریبه نیست. سوپراستار: داستان کارن نجار که شامل عروسک های باربی بود ، برای اکتشاف جسورانه او در صحنه گلام راک دهه 70 معدن طلای مخملی ، قرار دادن تصویری از افراد مشهور برای بازی در نقش باب دیلن در نقش درخشان من آنجا نیستمبه او در حال آماده شدن برای انتشار اولین مستند خود درباره بزرگترین گروه آزمایشی راک نیویورک در دهه 1960 ، The Velvet Underground است.

سند مورد انتظار بالاخره پاییز امسال منتشر می شود و برای اولین بار در جشنواره فیلم نیویورک در اواخر سپتامبر (بلیط های فروش در 7 سپتامبر منتشر می شود) قبل از پخش در AppleTV + در 15 اکتبر ظاهر می شود. در زیر می توانید اولین تریلر را مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=hWq7a8Tin8g

فیلم از طریق تصاویر آرشیوی و مصاحبه های معاصر ، نقطه تلاقی صحنه کارخانه اندی وارهول با تشکیل گروه را بررسی می کند و چگونگی تبدیل گروه به “سنگ محک فرهنگی” که نشان دهنده مجموعه ای از تناقضات است را بررسی می کند: گروه از زمان خود است ، هنوز بی زمان است. ادبی اما واقع گرایانه ؛ ریشه در هنر بالا و فرهنگ خیابانی دارد. “

این شامل مشارکت بسیاری از اعضای اصلی هنوز گروه ، از جمله اعضای مingسس مورین تاکر و جان کیل ، و برخی از طرفداران شناخته شده مانند اسطوره پشت صحنه دنی فیلدز و موسیقیدان جاناتان ریچمن (واقعی ، نه تقلبی). که آخر هفته وارد جشنواره موسیقی المپیا شد).

عکسی از پل موریسی ، اندی وارهول ، لو رید و مو تاکر عکاسی آرشیو

پل موریسی ، اندی وارهول ، لو رید و مو تاکر در صفحه ای که هنوز فیلم تقسیم شده است

فلش

پل موریسی ، اندی وارهول ، لو رید و مو تاکر در صفحه ای که هنوز فیلم تقسیم شده است

AppleTV +

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *