تامرون هال با جیلن رز به ریشه اصلی خود نگاه می کند

تامرون هال با جیلن رز به ریشه اصلی خود نگاه می کند


تامرون هال به همان اندازه برای موهای کوتاه خود مشهور است زیرا به خاطر مدل کوتاه پرسش معروف است. در “رنسانس” این هفته ، مجری برنامه گفت و گو به من گفت چرا در دریایی از مجریان پر سر و صدا مردان ، مارک “انجام” خود را پذیرفته است.

او می گوید: “من موهایم را کوتاه کردم زیرا دوست پسرم آنیتا بیکر را دوست داشت و من او را دوست داشتم.” و موهامو کوتاه کردم. این قبل از هالی بری بود … من در دانشگاه تمپل بودم و این پسر یک گیک بود. او اهل دی سی بود و می دانید که برادران دی سی عاشق موهای کوتاه هستند. “

خوب ، او به نماد دیترویت بازگشته است ، که اتفاقاً برای من یک مادر جانشین است. و خواننده با تمرون ارتباط برقرار کرد. آنها با هم دوست شدند و تامرون سعی کرد آنیتا را در برنامه خود شرکت دهد.

“صدای زیبا ، حضور و ظرافت همه واقعی هستند. اما او همچنین بسیار خجالتی است … و مردم می بینند [many performers] برای شخصیت های تئاتری آنها و نه همیشه برای شخصی که پشت صحنه است. ”

اما این تگزاسی تلاش شده برای رزرو آن دست از تلاش برنمی دارد. “هر بار که در برنامه خود اشاره می کنم که او مهمان رویایی است ، مردم دیوانه می شوند … من تا زمانی که این زن در آن برنامه حاضر نشود من کنسل نمی کنم.”

من تامرون را از زمانی که در شیکاگو بازی می کرد ، از 2002 تا 2004 ، می شناسم و در آن بازار کار می کند. و وقتی او را صدا می زند ، Tam’ron است ، مانند رپر کامرون.

او می گوید: “من همیشه می توانم بگویم که چه کسی قبل از 30 سالگی من را می شناسد زیرا به من” تمرون “می گفتند. همه بعد از 30 سالگی می گویند” ورزش “. افزود که او این را ترجیح می دهد وقتی مردم او را کامرون دیاز صدا می کنند ، او فقط نمی فهمد.

“مردم به من گفتند ،” کامرون دیاز ، کامرون دیاز. “من می گویم ،” واقعاً؟ “و نمی توانم چند بار به شما بگویم. [it’s happened]به باحال است. “

سخت است که تامرون را با کسی اشتباه بگیرید ، چه برسد به یک بازیگر بلوند و چشم آبی. او یک استعداد منحصر به فرد ، باهوش ، شجاع است و ارزش خود را در صنعتی می داند که همیشه مهمان نوازی برای شخصی مانند او نداشته است.

“من یک دختر سیاه پوست جنوبی هستم که تگزاس تگزاسی را به طور واقعی بر روی لگن من خالکوبی کرده است. و من این لباس ها را با افتخار می پوشم.”

او کار خود را در ایالت خود آغاز کرد ، سالها در شیکاگو کار کرد و به MSNBC اختصاص داده شد و قبل از ریاست جمهوری با باراک اوباما مصاحبه کرد. او میزبان مجموعه ای از برنامه ها ، از جمله “مهلت: جنایت” در Discovery Investigation بود ، و سپس اولین زن آفریقایی تبار بود که به عنوان مشترک مجری برنامه Today بود. نیویورک پست حتی او را “سخت ترین زن شاغل در اخبار تلویزیون” نامید.

تامرون هال
تامرون هال هنگام صد و پنجاهمین جایزه عکس NAACP در سال 2020 روی صحنه صحبت می کند.
گتی ایماژ برای BET

اما در سال 2017 ، مکان او در “امروز” ساعت 3:00 لغو شد و او NBC را ترک کرد.

“وقتی کار قبلی خود را ترک کردم ، به یاد می آورم که به جلسات می رفتم و … به معنای واقعی کلمه پیشنهاداتی دریافت می کردم که احتمالاً از اولین سال خارج از دانشگاه لذت می برم. و می گویم:” یک لحظه صبر کن. من اولین نفر هستم زن سیاهپوست که امروز ارائه می شود. “من ادوارد آر مورو هستم و نامزد امی هستم. من در سنگرها کار کرده ام. در یک زمان ، من هفت نمایش در چهار شبکه مختلف داشتم. و آیا فکر می کنید من فقط شایسته “من نیازی ندارم ستاره باشم ، اما به یقین می دانستم که ارزش دارم.”

او گفت از یکپارچگی ای که از مادر و پدربزرگش آموخته است ، استفاده کرد که از آنها به عنوان تحصیلات پایه دوم یاد می گرفت.

“من هر روز نصیحت او را برای فارغ التحصیلان هاروارد می پذیرم. هر روز.”

او همچنین از فیلم مورد علاقه اش “راکی” الهام گرفت ، فیلمی که باعث گریه او در دوران دبیرستان شد.

“همه ما روی فرش افتاده ایم و امیدوارم بتوانیم بلند شویم.” او در واقع بلند شد و ایده برنامه گفتگوی روزانه خود را مطرح کرد ، که در نهایت با ABC به دست آمد. در حال حاضر در فصل سوم خود قرار دارد و من آن را به زبان خود صدا کردم: هوپس.

“من هنوز هم در اخبار محلی این احساس را دارم … آن را با حضور در بسکتبال کالج مقایسه می کنم. شما در NBA عشق دارید ، اما چیزی به نام عشق در سطح دانشگاه وجود ندارد. برای من در منطقه ، در اخبار ، مثل این بود که در یک مهمانی باشید. کالج ، سپس آمدن به اخبار ملی … کمی متفاوت است. اما این گفتگوی تلویزیونی بهترین برنامه در هر دو جهان بود. ” افراد مشهور اما داستانهای روزمره مردم را بیان می کنند.

او اکنون ازدواج کرده است و یک پسر به نام موسی دارد. او گفت که شوهرش ، استفان گرینر ، مدیر موسیقی ، برای او یک تخته صدا است و او همچنین در درمان است.

اگرچه تغییرات زیادی در چند سال گذشته انجام شده است ، اما ریشه های “امروز” خود را پشت سر نگذاشته است. تامرون هنوز با ال روکر بسیار نزدیک است و او و همسرش ، دبورا روبرتز ، او و جورج و ویسی جفرسون امروزی را صدا می زنند. او در بسیاری از موارد از جمله جراحی اضطراری پسرش و اینکه در تعطیلات چه غذاهایی بپزد ، با او مشورت می کند. قبل از تعطیلات عید پاک از او مشاوره خواستم.

پاسخ او: “من چوپان ترس خود هستم.”

تمرون گفت تنها چوپانی که می شناسد موسی است. “ال روکر بهترین زندگی را می کند ، اما او آن را زندگی می کند زیرا او توسط پدر راننده اتوبوس بزرگ شده است. [It’s] اخلاق کار خانواده مهاجر قرار نیست ال روکر را از بین ببرید. [He has] بزرگترین قلب کسی که می شناسم من خانواده و فرزندانش را می پرستم. اگر با مشکل روبرو شدید – راکر. “

ما در مورد قدرت نائومی اوساکا و سیمون بیلز صحبت کردیم. تامرون اظهار داشت که هنگام انتخاب اوباما در سال 2008 چقدر شادی برای خانواده اش به ارمغان آورد. من همچنین از دیدگاه او در مورد وضعیت جهان و آمریکا امروز لذت بردم.

کشیش ویلیام باربر ، که من نمی توانستم بیشتر در مورد آن صحبت کنم … در سخنرانی ای که یک بار در آن شرکت کردم ، گفت: “اگر به فرزندان خود بگویید این بدترین چیزی است که ما دیده ایم ، شما به تاریخ آسیب می رسانید.” این شبیه این است ، “ما هولوکاست را شکست دادیم وقتی جهان مجبور شد برای غلبه بر شر تجمع کند. در نقطه ای از اخبار می توانیم آن را روشن کنیم و سیاهپوستان را ببینیم که با آرامش و بی رحمانه مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. بنابراین ما بدترین انسان ها را در این زمینه دیده ایم. بسیاری از سطوح. بدیهی است که ما برای یادآوری بسیار جوان هستیم. “این چیزها. اما این بدترین چیزی نیست که دیده ایم.”

ما زمین زیادی را پوشش دادیم ، چه ذاتاً سبک باشد و چه سنگین ، و قبل از اینکه بدانم ، زمان ما تمام شد و نتوانستیم بخش آتش سریع را بچرخانیم ، “ما در 60 ثانیه رفتیم”. اما من از او س burningالی سوزان پرسیدم به این امید که او به سرعت پاسخ دهد: ملکه خرد کردن پری ها کیست؟ تونی براکستون ، هالی بری یا نیا لانگ؟

به راحتی ، دوست قدیمی من تمرون مجبور به ترک شد. “اوه خدای من.” او گفت “من رفتم.” و این به من اطمینان داد که در سرگرمی ها و رسانه ها برای زنان کوتاه مو موج سواری وجود دارد. و اولین قانون خانم های تریلر این بود که در مورد دیگر صحبت نکنند. خانم ها.

اهل دیترویت گالن رز او یکی از اعضای شورشی فاب پنج در دانشگاه میشیگان است که در اوایل دهه 90 دنیای حلقه های دانشگاه را تکان داد. او 13 فصل در NBA بازی کرد ، قبل از اینکه به یک رسانه تبدیل شود. رز در حال حاضر به عنوان تحلیلگر در “شمارش معکوس NBA” و “برخیز” و مجری مشترک “Jalen & Jacoby” کار می کند. تهیه کننده اجرایی “The Fab Five” برای سریال “30 برای 30” از ESPN ، نویسنده پرفروش “Got to Give the People What Want” ، مد طعم ساز ، و بنیانگذار آکادمی رهبری Jalen Rose ، منشور مدرسه دولتی در مسقط سر خود به

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *