تامر هرمان ، معلم نیوجرسی متهم است که روسری دانش آموز کلاس دوم خود را برداشته است

تامر هرمان ، معلم نیوجرسی متهم است که روسری دانش آموز کلاس دوم خود را برداشته است


مقامات در Maplewood ، نیوجرسی ، تحقیقات خود را در مورد ادعاهایی مبنی بر برداشتن اجباری روسری دانش آموز کلاس دوم از سوی معلم آغاز کردند ، حادثه ای که معلم آن را سوء تفاهم توصیف کرد.

حادثه ادعایی 6 اکتبر در مدرسه ابتدایی ست بویدن باعث طوفان اینترنتی شد پس از این که شمشیرباز ، ابتیحح محمد ، اولین مدال آور زن مسلمان آمریکایی در المپیک ، هفته گذشته آن را در فیس بوک منتشر کرد.

به گزارش NorthJersey.com ، مقامات مدرسه جنوبی اورنج-مپل وود تحقیقات پلیس را در نامه ای به والدین خود به اطلاع والدین رساندند.

پس از آنکه در ابتدا اعلام کرد که رسانه های اجتماعی “انجمن معتبر فرایند قانونی” نیست ، گزارش شد که سرپرست رونالد تیلور نامه ای به والدین ارسال کرد و گفت که مدرسه تحقیقات داخلی خود را تعلیق کرده و تحقیقات را در دست پلیس آغاز می کند.

معلم متهم ، تامار هرمان ، از طریق وکیل خود گفت که کودک حتی روسری بر سر نداشت و این حادثه سوء تفاهم بود.

هرمان می گوید: “هفته گذشته ، من از یکی از دانش آموزانم خواستم تا جلد یک پیراهن عربی را بالا بکشد زیرا چشمان او را پوشانده بود.”

“همچنین با ماسک ، صورت او کاملاً پوشیده شده بود. او با تمیز کردن جلوی کاپوت خود به آرامی توجه او را جلب کرد. در لحظه ای که متوجه شد روسری معمولی خود را در زیر سر ندارد ، روسری را حفظ کرد. و یادگیری ادامه یافت. ”

ابتهاج محمد شمشیرباز المپیکی 2016 حادثه حذف حجاب را در فیس بوک آغاز کرد.
جان کوپالوف/گتی ایماژ دین ورزش

بر اساس مقاله ، وکیل خانواده دختر با رد هرمان مخالفت کرد.

روبرت ال تارور در بیانیه ای گفت: “من می خواهم روشن کنم که ما تأییدیه مستقل را دریافت کرده ایم که کاملاً از ادعای دانش آموز پشتیبانی می کند.”

بر اساس این گزارش ، پست اصلی محمد باعث شد هزاران نفر در خارج از ولسوالی از مدرسه شکایت کنند که برخی از آنها “مبتذل” و “تهدید آمیز” بود.

مپل وود هنگام به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس برای مدرسه نوشت: “ما باید با هم باشیم و تبعیض را در همه اشکال آن محکوم کنیم.”

بر اساس این گزارش ، مقامات گفتند که دختر ناشناس به کلاس برنگشت و هرمان “به طور نامحدود در محل نبود”.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *