تامی رومن با Jalen Rose با تلویزیون پیشگام واقعیت صحبت می کند


در “مرد رنسانس” هفته گذشته ، Ice Cube به ما گفت چگونه جان سینگلتون او را از یک رپر بدون تجربه بازیگری در استعداد خوش اخلاق Tinseltown با بازی در نقش داغبوی در “Boyz n the Hood” آزاد کرد.

این هفته ، ما ستاره “دنیای واقعی: لس آنجلس” را داریم و تامی رومان ، پیشگام تلویزیون واقعیت به ما می گوید که چگونه کارگردان آن را از “Boyz n the Hood” حذف کرد.

خوب ، حداقل صورتش.

“من اولین مورد را رزرو کردم [acting] “او به من گفت.” اما سپس جان سینگلتون مرا روی “Boyz n the Hood” قرار داد و من واقعاً بد بودم. و من را از فیلم جدا کرد. و گوش کن ، آن مرد گفت: “تو خوب نیستی و ما فقط از پاهای تو در این صحنه استفاده می کنیم.” آوار پا دارم. “

او گفت بازیکنانش در حیاط حیاط خانه هستند وقتی شخصی از خانه بیرون می آید و از کنار او عبور می کند. گرفتن این چک بد نیست یا به سختی می توان آن را بدست آورد ، اما کنار گذاشتن پول ، نظرات تند کارگردان فقید و بزرگ کار مثبتی برای او انجام داد. او گفت که این امر او را مجبور به تلاش جدی برای یادگیری هنر بازیگری کرده است.

“من با خانمی به نام چیپ فیلدز ، که مادر کیم فیلدز است ، درس خواندم. او زندگی من را تغییر داد و هر آنچه را که باید در مورد هنر بازیگری بدانم به من آموخت. ”

تامی با کمک مادر توتی ، که به هر حال یک دوست عزیز است ، توانست شهرت تلویزیونی خود را به حرفه بازیگری مشروح تبدیل کند و در کنار برخی از بزرگترین نام های این صنعت کار کند.

مادر دو فرزند در حال حاضر در برنامه تلویزیونی Apple TV + “Truth Be Told” ظاهر می شود ، جایی که نقش نامادری اکتاویا اسپنسر را بازی می کند. بله ، اوکتاویا اسپنسر برنده اسکار. او همچنین در “The Ms. Pat Show” شرکت BET در نقش خواهر کمدین حضور دارد.

او در مورد نقش خود در “حقیقت گفته شد” گفت: “ما بخشی از یک باشگاه موتورسیکلت هستیم.” “و من نقش نامادری سکسی اکتاویا را بازی می کنم که با پدرش ازدواج کرده و نقش ران جونز را بازی می کند ، که شگفت انگیز است. این شبیه عشق من به افراد مشهور است. آن شخصیت بسیار خاص ، بسیار ریشه دار است ، بسیار بر اساس صف خانوادگی است ، بنابراین می توان گفت بین اکتاویا و پدرش ، جایی که با “نمایش خانم پت” ، این شخصیت یک معتاد ترک است که بهبود می یابد. بنابراین تفاوت وجود دارد. ”

تامی رومن در مراسم رونمایی از Apple TV + شرکت کرد "حقیقت را باید گفت."
تامی رومن در اولین نمایش “حقیقت گفته شود” از Apple TV + شرکت می کند.
گتی ایماژ

در مورد محدوده صحبت کنید.

اما او با خانم با این برنامه تماس گرفت. “بزرگترین تفریحی که من در هر مجموعه ای به طور مداوم روزانه داشته ام” را لمس کنید.

لازم به ذکر است که تامی – که همچنین نقش مگ ، کلون موهای بلند Peg Bundy را در نمادین “ازدواج کرده … با بچه ها” بازی می کرد – وقتی می خواهد به پروژه یا صنعت جدیدی بپردازد ، ترسی ندارد. او. نائی او در گروهی از دختران آواز خواند ، بازی کرد ، کتابی نوشت ، خط تولید کفش و زیبایی خاص خود را داشت و نمایش های واقعیت مانند “زنان بسکتبال” را اجرا کرد. به یاد داشته باشید ، او از سال 1994 تا 2001 با دروازه بان افسانه ای کنی اندرسون ازدواج کرد.

اما برای اولین بار ما او را به عنوان تامی در “دنیای واقعی: لس آنجلس” می شناسیم ، که در سال 1993 ، عصر حجر تلویزیون واقعیت پخش شد ، مدت ها قبل از اینکه “Keeping Up With the Kardashians” تولید شده حتی یک چشمک هم بزند. در نگاه رایان سیکرست نیویورکر تکامل ژانر را تجربه کرد. او گفت که تجربیاتش در “زنان بسکتبال” بیشتر شبیه ساختگی به نظر می رسید تا واقعیت زیرا آنها داستان می ساختند.

“من فکر می کنم نقطه ضعف این بود که تصور عمومی زیادی وجود دارد که من در حال شکستن هستم ، من درمانده هستم. اجازه دهید آنها به شما بگویند. این مثل این بود که من تقریباً بی خانمان محکوم شده بودم و در یک جعبه زندگی می کردم و … بچه ها ، شما می دانید من با کنی اندرسون ازدواج کرده بود.من خوب هستم ، شاید 60 میلیون دلار ندارم ، اما 6 دلار هم ندارم.

تامی در مورد مخاطبان تلویزیون های واقعی می گوید: “آنها نمی فهمند که تهیه کنندگان در پشت صحنه مشغول ساختن تصاویر هستند تا آنها را به طرزی خاص جلوه دهند.” “و آنها ممکن است لزوماً آنطور که آن موارد یا وقایع در زمان واقعی رخ داده اند نباشند.”

این امر مستقیماً با نوبت آنها در “دنیای واقعی” ، هنگامی که تولیدکنندگان به آنها می گفتند زندگی خود را به صورت ارگانیک انجام دهید ، در تضاد است. و ضمن پرداختن به موضوعاتی که در آن زمان بسیار ممنوع بود ، طبیعتاً موجی ایجاد کرد.

“من انجامش دادم. مانند کار در مرکز بهداشت HIV در زمانی که مردم سعی نمی کردند در خط مقدم باشند. ما واقعاً نمی دانستیم که افراد در این سطح از بازی ، 27 سال بعد ، می توانند یک زندگی سالم با HIV مثبت داشته باشند. ما ترسیده بودیم و نمی دانستیم با این همه گیری چه کنیم.

تامی رومن با حضور در تلویزیون WE اولین نمایش
وقتی صحبت از تلویزیون واقعی می شود ، تامی رومان یک شخصیت اصلی داستان است.
گتی ایماژ

او ادامه داد: “من در برنامه سقط کردم” ، سعی کردم با بی پروایی جنسی خود بی مسئولیتی را نشان دهم. من دهانم را در این برنامه متصل کردم زیرا با دیس مورفی و پرخوری بدن روبرو بودم. بسیاری از مواردی که مردم صحبت نمی کردند در سال 93 “

برخی از صحنه های او بحث برانگیز بود ، اما اعتماد به نفس او را نیز تقویت کرد.

وی گفت: این چرخه واقعاً زمانی شکل گرفت که فهمیدم بودن من خوب نیست. می دانید ، بسیاری از مردم می خواهند شخص دیگری باشند … و این می گوید: “نه ، شما به اندازه کافی خوب هستید. مردمانی مشابه تو، افرادی مثل تو. “من فقط آن را تمام عمرم نگه داشته ام: آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید.”

و در واقع شاید اگر او چیزهای بیشتری می دید ، ناراحت نمی شد.

چون وقتی از او پرسیدم که هنوز در چه حرفه ای مشغول نیست اما می خواهد ، از گفتن استریپتر دریغ نکرد. در مورد همبازی رویایی او ، رپر و مغول کورتیس “50 Cent” جکسون سوم خواهد بود. و بدش نمی آید که به گروه بازیگران “خانه داران واقعی آتلانتا” بپیوندد.

براوو باید آن قسمت آخر را محقق کند. زیرا وقتی صحبت از تلویزیون واقعیت می شود ، شکی نیست که این تالار شهرت اولین رای گیری است.

متولد دیترویت جالن رز او یکی از اعضای Fab Five در دانشگاه میشیگان است که در اوایل دهه 1990 دنیای حلقه های دانشگاه را تکان داد. او 13 فصل در NBA بازی کرد ، سپس به سراغ شخصیت رسانه ای رفت. رز در حال حاضر تحلیلگر “شمارش معکوس NBA” و “برخیز” و مجری برنامه “Jalen & Jacoby” است. او مدیر اجرایی “The Five Five” را برای مجموعه “30 برای 30” از ESPN تهیه کرد ، نویسنده کتاب پرفروش “Got to Give the People What They Want” ، سازنده طعم م fashionد و م founderسس Jalen Rose است. Leadership Academy ، یک مدرسه دولتی منشور در زادگاهش.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *