تام تیبودو از نامزدی درک رز واقعاً خوشحال است

تام تیبودو از نامزدی درک رز واقعاً خوشحال است


سخت است که این را به عنوان سایت پیشنهاد ازدواج از بین ببرید.

درک رز روز سه شنبه نامزد کرد و این سوال را در زمین چمن دوست دختر قدیمی خود آلینا اندرسون مطرح کرد. آنها دو فرزند با هم دارند.

مربی Tom Thibodeau با اشاره به سایت پیشنهاد گفت: “بد نیست.” “واقعاً برای او خوشحالم. فقط دیدن جایی که او است. او در یک مکان واقعاً خوب ، در زمین ، خارج از زمین ، در همه جا قرار دارد. آلینا یک شخص فوق العاده است. فقط با دیدن اینکه چقدر خوشحال است ، ما بسیار هیجان زده هستیم.”

وقتی از او پرسیدند آیا تیبودو بهترین عروس رز در عروسی اش است یا خیر ، او به شوخی گفت: “من در مورد آن چیزی نمی دانم.”

ممکن است مجبور شود تنها برای حضور در عروسی آرام شود. رز با تیبودو برای سه تیم مختلف بازی کرد – بولز ، تیمبروولوز و حالا نیکس.

مربی نیکس می گوید از درک روز که نامزد MSG است بسیار خوشحال است.
NBAE از طریق Getty Images

رز روز چهارشنبه مقابل پیستونز به جای کمبا واکر (بقیه) شروع کرد.

با خروج واکر روز چهارشنبه ، تیبودو گفت که در این مرحله از گزینه های مختلفی به عنوان پشتیبان رز استفاده خواهد کرد. این شامل بازی ایمانوئل کوئیکلی ، الک برکس و تازه کار مایلز مک براید در آن نقطه بود.

تیبودو گفت: “شما می توانید با آنها ترکیب کنید ، که بی عیب و نقص است و ما این کار را در طول تمرین انجام دادیم ، منظور من این بود که می خواستم ببینم آیا می توانید این کار را در بازی انجام دهید یا نه.”

در مورد واکر ، تیبودو گفت که او فقط می خواهد به او استراحت بدهد و مطمئن شود که برای شروع فصل آماده است. این بازیکن 31 ساله سابقه مشکلات زانو دارد و یک سال پیش به 43 بازی با سلتیکس محدود شده بود و در بازی پشت سر هم بازی نکرد.


شایان ذکر است که نیکس گفت نیرلنس نوئل (زانو/همسترینگ) در بازکن قبل از فصل در حال استراحت بود ، قبل از اینکه بعداً مصدومیتش فاش شود. او هنوز در یک بازی پیش فصل ظاهر نشده است ، اگرچه تیبودو گفت که این مرکز کهنه کاران در آستانه بازگشت کامل است.


مربی سلتیکس ، ایمی اودوکا ، گفت که انتظار می رود پس از مثبت شدن تست کووید 19 در روز سه شنبه ، بازی افتتاحیه فصل عادی را مقابل نیکس انجام دهد. تست ویروس جیلن براون در روز جمعه مثبت بود ، اما باید تا زمان بازی به پارک برگردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *