تاکو لوبیا سرخ شده – وبلاگ تغذیه


این تاکوهای لوبیا سرخ شده ساده ترین و خوشمزه ترین شام 10 دقیقه ای هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یخچال و انباری را تمیز کنید تعداد کمی از ملزومات مانند لوبیا سرخ شده، چاشنی تاکو، سبزیجات، پنیر و سس.

دو تاکو با کلم قرمز و گشنیز در بشقاب

[This recipe was originally posted in February 2017. It has been updated with new cooking instructions, expert tips, FAQ, related recipes, video and ways to repurpose/use up ingredients]

چگونه تاکو با لوبیا زندگی شما را آسان تر می کند؟

تاکوها، درست مانند تاکوهای لوبیا سرخ شده (می توانند) یک شام فوق العاده آسان را درست کنند. از بقیه پروتئین، سبزیجات و هر چیز دیگری که در دست دارید استفاده کنید. سبزیجات از قبل خرد شده، گوشت از قبل پخته شده یا لوبیاهای کنسرو شده را برای مونتاژ سریع بخرید.

به عنوان مثال، گوشت خوک کشیده را در این دیگ فوری برای ریختن تاکو + بسیاری از غذاهای دیگر آماده کنید، تاکوهای صبحانه را که به راحتی منجمد می شوند درست کنید، یا بازی تاکو خود را با این تاکوهای آسان با سس سفید و سس پرتقال عوض کنید. خواهش میکنم.

چه چیزی این غذا را اینقدر خوب می کند؟

مواد لازم برای تاکو لوبیا سیاه روی میز

چگونه با لوبیا سرخ شده تاکو درست کنم؟

یک کاسه لوبیا سرخ شده با پنیر روی آن

اولین قدم برای تهیه تاکو لوبیا مخلوط کردن با هم است لوبیا سرخ شده و چاشنی تاکو در یک کاسه. سپس مخلوط لوبیا سرخ شده را خرد کنید پنیر. کاسه را در مایکروویو قرار دهید و هر بار 30 ثانیه بپزید تا پنیر آب شود.

لوبیا سرخ شده روی نان تورتیلا

حدود نصف فنجان را پخش کنید مخلوط لوبیا و پنیر برای هر تورتیلا. ۲ تا ۳ عدد تورتیلا برای یک وعده مناسب است. بالا با سالساو کلم / سبزیجات، و روی آن را تازه قرار دهید گشنیز اگر مقداری دارید. این فقط مبنایی برای تاکوهای شماست.

تورتیلا آرد با لوبیا سرخ شده، کلم و گشنیز روی آن

شما می توانید هر لایه دیگری اضافه کنید مانند برنج، فلفل خرد شده، گوجه فرنگی، پیاز ترشی، آووکادو، گواکامول یا هر سس دیگری. گزینه های تاپینگ برای تاکوی لوبیای خوشمزه بی پایان است، فقط از آنچه در دست دارید استفاده کنید.

جایگزین ها / نکات

 • از آرد یا چیپس ترتیلا، هر کدام که دوست دارید استفاده کنید.
 • از سبزیجاتی که در دست دارید استفاده کنید، کلم، پیاز، فلفل دلمه‌ای، گوجه‌فرنگی، کدو سبز، کاهو رومی و تربچه چند نمونه هستند.
 • نیازی به استفاده از مقادیر دقیق هر یک از مواد در این دستور نیست، فقط قاشق ها را به تاکو اضافه کنید.
 • پنیر وگان را جایگزین پنیر کنید یا از تاکوهای گیاهی صرفنظر کنید.
 • افزونه های عالی دیگربرنج، فلفل خرد شده، گوجه فرنگی، پیاز ترشی، خامه ترش، آووکادو یا گواکامول.
 • اگر دوست دارید کمی غذای بیشتری داشته باشید، آن را با چیپس، سالسا یا سالاد سرو کنید.

دستورالعمل ها

آیا لوبیای سرخ شده در تاکو مصرف می شود؟

خوردن لوبیا سرخ شده راحت تر از لوبیاهای معمولی در تاکو است. آنها نمی ریزند و همین امر باعث می شود تاکو به راحتی آماده شود و بخورد!

ایده خوبی برای تاکوی گیاهی چیست؟

توصیه می‌کنم لوبیا را در تاکوی سبزیجات قرار دهید، سپس سبزی‌های موجود را اضافه کنید، کلم، پیاز، فلفل دلمه‌ای، گوجه‌فرنگی، کدو سبز و تربچه چند نمونه هستند.

نمای نزدیک از لوبیاهای سرخ شده، کلم قرمز، و تاکوی گشنیز

با مواد باقی مانده چه می توانم درست کنم؟

آن تاکوهای لوبیا سرخ شده را درست کردید؟ برای من یک نظر و امتیاز بگذارید تا نحوه عملکرد آنها را به اشتراک بگذارم!

دو تاکو با کلم قرمز و گشنیز در بشقاب

دستگاه چاپ
سنجاق

تاکو لوبیا سیاه

این تاکوهای لوبیا سرخ شده ساده ترین و خوشمزه ترین شام 10 دقیقه ای هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یخچال و انبار را تمیز کنید تا مواد ضروری مانند لوبیا سرخ شده، چاشنی تاکو، سبزیجات، پنیر و سس را تهیه کنید.

عناصر

 • ½-3/4 فنجان لوبیا سرخ شده
 • ½-3/4 قاشق کوچک چاشنی تاکو
 • 1-2 قاشق های بزرگ پنیر چدار
 • 2-3 اندازه تاکو تورتیلا ذرت یا آرد
 • ¼-1/2 فنجان سالسا
 • ¾-1 فنجان کلم خرد شده
 • 1 قاشق سوپخوری برگ گشنیز
 • 1 کامل دنده محل اقامت

دستورالعمل ها

 • ½ تا 3/4 فنجان از لوبیاهای سرخ شده را به یک کاسه قابل استفاده در مایکروویو اضافه کنید و 3/4- قاشق چایخوری چاشنی تاکو را مخلوط کنید. پنیر چدار رنده شده را روی آن قرار دهید. مایکروویو را تا زمانی که پنیر ذوب شود، با افزایش 30 ثانیه گرم کنید.

 • لوبیاها را بین 2 تا 3 عدد تورتیلا به اندازه تاکو تقسیم کنید و روی آن را با سس، کلم/سبزیجات، برگ های گشنیز و سایر مواد روی آن بریزید. با تکه های لیمو سرو می شود.

یادداشت

 • توصیه می کنم در هر تورتیلا از ½ فنجان لوبیا استفاده کنید، بنابراین اگر 2 تاکو می خواهید، ½ فنجان از لوبیاهای سرخ شده را گرم کنید. ½ فنجان را برای 3 تورتیلا گرم کنید.
 • برای هر فنجان لوبیا از 1 قاشق چایخوری چاشنی تاکو استفاده کنید. (½ قاشق چای خوری در ½ فنجان لوبیا و 1 قاشق چای خوری در ½ فنجان لوبیا)
 • فقط از سبزیجاتی که در دست دارید استفاده کنید، کلم، پیاز، فلفل دلمه ای، گوجه فرنگی، کدو سبز و تربچه چند نمونه هستند.
 • نیازی به اندازه گیری مواد نیست، فقط با قاشق، هر یک از مواد را با قاشق روی تورتیلا قرار دهید و اگر آنقدر بزرگ است که با دست نمی توانید بخورید، آن را با چنگال میل کنید.

آیا می‌خواهید دستور العمل‌های یک‌نفره بیشتری مانند تاکوی لوبیا را به صندوق ورودی‌تان برگردانید؟ برای دانلود کتاب آشپزی فردی من اینجا را کلیک کنید.

دستور العمل ها عالی هستند، اما برای ایجاد یک برنامه غذایی که پخت و پز را آسان می کند و به شما در جلوگیری از هدر رفتن غذا کمک می کند، به یک فرآیند 3 مرحله ای ساده نیاز دارید. برای شروع، راهنمای برنامه‌ریزی غذای ماهرانه ما را بررسی کنید.

رژیم لاغری سریع