تثبیت هرسانی در لیگ برتر والیبال دوم/پنجم با برد افسرم در مریوان قطعی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از پایان هفته دهم مسابقات والیبال قهرمانی مردان برتر باشگاه های ایران، چهارشنبه 4 آبان ماه هفتم مسابقات در شهرهای آمل، رفسینجان، یزد، تهران، مشهد، مریوان و رشت برگزار شد. .

تیم هومسر در چهارمین دیدار از هفته دهم لیگ برتر برتر میزبان سیرجان ایرانی را شکست داد.

هورسانی با نتیجه 3 بر یک مقابل میهمان به برتری رسید و با هفت برد و 21 امتیاز دوم شد و فولاد سرجان ایرانی نیز پنجمین شکست فصل خود را متحمل شد و به این ترتیب تعداد برد – باخت این تیم برابر با 5 شد.

حمید حقبین، محمد ابراهیم زاده، علیرضا قریب و میثم پاراس به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داور، داور اول و داور دوم بر این بازی نظارت و قضاوت کردند.

شاگردان افسرم اردکان در دومین دیدار این هفته لیگ برتر مردان در سالن زاگرس مریون به مصاف هم رفتند و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسیدند تا پنجمین برد خود را به دست آورد.

راه یاب ملل در ست سوم این دیدار 25 بر 21 پیروز شد اما در ست های اول، دوم و چهارم با نتایج 25 بر 20، 25 بر 22 و 25 بر 23 مغلوب حریف خود شد تا برای ششمین بار شکست بخورد. رفت رقابت را در این فصل تجربه کنید.

ناظر فنی و قضاوت این دیدار که 131 دقیقه به طول انجامید بر روی ضربه عباس امانی و مسعود قاری و 150 تماشاگر بود.

داوران این دیدار مرتضی اکرمی و اکبر شرقی قضاوت اول و دوم را بر انجام می دهند. غیر از این داور ویدیو چک این دیدار را مهرداد شستری بر داشت.

در این دیدار افسرم سرمربی و مریاب مریوان کارت زرد ملایم کردند. همچنین نماینده اردکان در ست سوم کارت زرد گرفت.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post تثبیت هرسانی در لیگ برتر والیبال دوم/پنجم با برد افسرم در مریوان قطعی شد. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.

The post تثبیت هرسانی در لیگ برتر والیبال دوم/پنجم با برد افسرم در مریوان قطعی شد. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.