تحویل دهندگان نیویورک را متهم می کنند که آنها را با بلیط پارکینگ شیر می دهند

تحویل دهندگان نیویورک را متهم می کنند که آنها را با بلیط پارکینگ شیر می دهند


صاحبان یک مشاغل کوچک در زمینه تحویل شیر گفتند که آنها توسط دولت دو بلاسیو با ده ها هزار دلار بلیط پارکینگ که نمی توانند به دلیل تعلیق جلسات دادرسی از زمان شیوع همه گیری کرونا در مارس سال گذشته ، در آن رقابت کنند ، دوشیده می شوند.

امتناع وزارت خزانه داری این شهر از از سرگیری و یا حتی تشکیل جلسات حضوری طی 19 ماه گذشته در مورد جرایم پارکینگ ، با انتقاد هایزنر از هزینه های دولت به دلیل کندی در بازگشایی دادگاه ها و کند شدن پرونده های جنایی متضاد است.

مت مارون ، یکی از صاحبان شیر منهتن می گوید: “ما آمازون نیستیم. ما UPS یا Fed-Ex یا یک شرکت میلیاردر نیستیم. ما یک تجارت کوچک هستیم که سعی می کنیم زنده بمانیم.”

مالک و شریک فرانک آکوستا ، که سال گذشته توسط The Post به عنوان یک شیرخوار غول پیکر توصیف شد که از زنان غش کرده بود ، گفت: “این سیاست بی معنی است. تقریباً ما را مجبور می کند که تجارت را تعطیل کرده و از جایی دیگر شروع کنیم-مانند فلوریدا. ”

مت مارون ، مالک مشترک منهتن میلک ، گفت که شرکتش ده ها هزار دلار بلیط پارکینگ جمع آوری کرده است که از زمان تعلیق جلسات ، آنها نتوانسته اند با آن رقابت کنند.
جیمز کیفوم
از زمان شروع همه گیری COVID-19 ، خزانه داری این شهر جلسات حضوری یا مجازی برگزار نکرده است.
از زمان شروع همه گیری COVID-19 ، خزانه داری این شهر جلسات حضوری یا مجازی برگزار نکرده است.
جیمز کیوم

شیر منهتن یک شرکت قدیمی تحویل شیر است که شیر را در بطری های شیشه ای برای خانه ها و همچنین شیر معمولی را در ظروف بزرگتر به مدارس ، بیمارستان ها و مهدکودک های سراسر شهر می فروشد.

این دو نفر گفتند که کارکنان منهتن میلک در اوج همه گیری سال گذشته “کارگران اصلی” بودند و شیر و سایر اقلام غذایی را در طول بیماری همه گیر ، از جمله پیمانکاری فرعی که دیگر تحویل خود را متوقف کرده بودند ، تحویل می دادند.

یکی از بلیط های ترافیکی که اخیراً شیر منهتن دریافت کرده است.
یکی از بلیط های ترافیکی که اخیراً شیر منهتن دریافت کرده است.
جیمز کیفوم

مارون در مورد احضار پارکینگ گفت: “این پاداش ما است.”

آنها همچنین ادعا می کنند که هنگام دو برابر شدن رانندگان در پارکینگ خارج از محوطه غذاخوری بیرونی ، که 8550 فضای پارک را بلعیدند ، بلیط دریافت کرده اند.

شیر ترش می گوید آنها نمی توانند برخی از بلیط های پارکینگ 30،000 دلاری اضافی را که می توانند در جریان یک جلسه زنده رد شوند – مانند 115 دلار برای بلیط پارک دوبل هنگام تحویل ، به چالش بکشند.

آکوستا گفت: “ما فرصتی برای به چالش کشیدن و رد این بلیط ها می خواهیم.”

پس از بیش از یک هفته استعلام ، سخنگوی وزارت دارایی تأیید کرد که جلسات زنده برای شرکت های تحویل تجاری که مایل به اعتراض به بلیط خود هستند ، برگزار نمی شود. جلسات زنده فقط برای رانندگان غیر تجاری برگزار می شود.

“قضات حقوق اداری از اکتبر 2020 ملزم به کار در دفاتر وزارت دارایی (DOF) هستند. علاوه بر برگزاری جلسات حضوری برای جرائم خودروهای سواری ، قضات بر اساس شواهد ارائه شده از طریق پست یا ایمیل ، جلسات تجاری را برگزار می کنند.” سخنگوی وزارت دارایی

این سخنگو افزود: وزارت دارایی به زودی به شرکت هایی که مایل به نقض تخلفات خود هستند اجازه دادرسی حضوری می دهد.

فرانک آکوستا ، مالک مشترک مارون و شریکش ، گفت که قرار دادن بلیط آنها را مجبور به تغییر تجارت خود کرده است.
فرانک آکوستا ، مالک مشترک مارون و شریکش ، گفت که قرار دادن بلیط آنها را مجبور به تغییر تجارت خود کرده است.
جیمز کیفوم

شرکت های حمل بار با رقابت بلیط های پستی تمسخر می کنند و ادعا می کنند که این یک روند خسته کننده است و احتمال اینکه بلیط آنها رد شود ، کمتر است.

نماینده صنعت گفت: “کسی نیست که با او صحبت کند. قاضی وجود ندارد.”

برخی از شرکت ها در برنامه “شرایط” شهر شرکت می کنند ، که در آن شرکت ها با هم رقابت نمی کنند و با پرداخت جریمه های کاهش یافته موافقت می کنند. یک منبع صنعتی گفت 10 شرکت بزرگ از 70 درصد کاهش جریمه های این برنامه سود می برند.

صاحبان میلک شیک منهتن می گویند که هستند "کارگران ضروری" این فقط فرصتی برای به چالش کشیدن برخی از بلیط ها است.
شیرخواران منهتن می گویند آنها “کارگران اساسی” هستند که فقط می خواهند فرصتی برای به چالش کشیدن چند بلیط داشته باشند.
جیمز کیفوم

منابع صنعتی می گویند نرخ اخراج بلیط های تجاری از سال مالی 2019 – زمانی که جلسات دادرسی برگزار شد – و 2021 ، زمانی که اینگونه نبود ، کاهش یافته است.

چگونه منطقی است که شرکت های تحویل دهنده که در مورد جریمه مقرر نیستند مجازات شوند؟ [program] و در عوض از قانون پیروی کرده و مدارک و اسناد و مدارک مستند ارائه دهید تا ثابت شود که آنها تحویل فوری داشته اند؟ یک منبع در صنعت تحویل گفت ، برای شهری که سعی در مبارزه با ازدحام دارد ، این روش کاملاً عجیبی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *