ترامپ با کت و شلوار معترض شهادت ویدیویی می دهد

ترامپ با کت و شلوار معترض شهادت ویدیویی می دهد


اسناد جدید دادگاه نشان می دهد که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ماه آینده در پرونده ای که ادعا می کند کارکنانش به معترضان در برج ترامپ در سال 2015 حمله کردند ، شهادت می دهد.

وکلای وی گفتند که ترامپ قرار است در تاریخ 18 اکتبر پس از موعد مقرر در 24 سپتامبر ، سوگندنامه ای را ضبط کند تا مجدداً زمان شهادت را تنظیم کند زیرا “دیگر در دسترس نیست” ، بر اساس اسناد دادگاه که روز دوشنبه تسلیم شد.

قاضی دادگاه عالی برونکس ، دوریس گونزالز در سال 2019 در ابتدا به ترامپ دستور داد تا قبل از ضبط ویدئو ظاهر شود و استدلال های وکیل وی مبنی بر وجود شرایط استثنایی برای مجبور کردن رئیس جمهور وقت به شهادت را رد کرد.

گونزالس در حکم خود در آن زمان گفت که “هیچ مقام دولتی از جمله قوه مجریه فراتر از قانون نیست” ، و افزود که “شهادت ترامپ ضروری است” در این پرونده.

قاضی هنوز با تمدید ضبط ویدئو موافقت نکرده است.

در سپتامبر 2015 ، پنج معترض از ترامپ ، سازمان ترامپ ، ستاد انتخاباتی ترامپ و سه نفر از نیروهای امنیتی وی شکایت کردند و مدعی شدند که در 3 سپتامبر 2015 هنگامی که آنها صلح آمیز بودند مورد حمله تیم امنیتی قرار گرفتند – که بنرهای خود را نیز برداشته بودند. در اعتراض به اظهارات منفی نامزد ریاست جمهوری وقت درباره مهاجران مکزیکی.

این پرونده ادعا می کند که کارکنان او در سال 2015 به معترضان در خارج از برج ترامپ حمله کردند.
جان روکا

وکلای شاکیان – Evren Galicia ، Florencia Tejeda Perez ، Gonzalo Cruz Franco ، Miguel Villalobos و Norberto Garcia – قصد دارند ثابت کنند که ترامپ اقدامات نیروهای امنیتی را تشویق یا دستور داده است.

این پرونده ، که قبلاً قرار بود در سال 2019 رسیدگی شود اما از آن به بعد متوقف شده است ، در حالی که وکلای ترامپ از تصمیم گونزالس در مورد شهادت ویدیویی تجدید نظر کرده اند.

وکلای دو طرف فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *